מחפש מידע על Private Box של בזק בינלאומי - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מידע על Private Box של בזק בינלאומי

Psychonoam

Recommended Posts

תודה לכולם על התגובות, ההערות וההארות.

שמח לראות שהדיון מתנהל מעצמו.

לעת עתה דחיתי את ההצעה לרכוש את הקופסא

וקניתי ראוטר חדש Tp-Link שלוש אנטנות, 12 מגה בינלאומי על תשתית הוט

ומרוצה ללא טענות, ניתוקים ובעיות.

החלטתי להמתין עד אשר המכשיר יופץ לקהל רחב של לקוחות,

שכן עיקר העניין בטלפון דרך המכשיר הוא שיחות חינם בין לקוחות בעלי מכשיר.

כמו כן, כפי שמסר לי נציג -בינלאומי חלק מיכולות הקופסא טרם נכנסו לשימוש.

בהצלחה לכולם, באשר חיבורם אשר יהיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הבעיה עם הקופסאות האלה, קשה לברר פרטים על היכולות או המפרט שלהן (רוב אנשי המכירות חסרי ידע טכני מספק) או למצוא ביקורות באתרי חומרה. נחכה שליותר אנשים יהיה אותן, אולי נלמד משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך של הוט, אתה יכול לחבר אליו את הקופסה הזו, תלוי מה יוצא לך יותר זול. למיטב ידיעתי עבור בהוט, לא משלמים אחזקת קו כך שאתה חוסך 25 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

יש לי את הנתב המדובר כמספר חודשים.יצרן סיני כלשהוא משהו דומה ל newan

יש לו 3 כניסות USB כדי לחבר דיסק קשיח (NAS) או מצלמת רשת או סטיק 3G (חיוג ע"ג רשת סלולרית כגיבוי)

לדעתי האופציה האחרונה מנוטרלת בקושחה של בזב"ל.

לגבי תפקוד : אין בעיות. הוא גם מאד יפה חיצונית . קצת מזכיר את סיפור ה iPhone

מאד יפה אבל... רוב האפשרויות המתקדמות חסומות .

למשל : החלפת משתמש או העברת המכשיר לעבוד כלקוח DHCP אינן מופיעות . שלא לדבר על תיעדוף פקטים QoS

בנוסף: הגדרות מתקדמות ניתן לבצע רק דרך מוקדן של בזב"ל. לרוב המשתמשים הפשוטים זה לא ממש מזיז... אבל משתמשים עם רשת מסועפת בבית בהחלט יוגבלו.

היתרון לאנשים שלא מבינים הוא גדול: המכשיר מחייג עם יוזר אורח לשרת בזק , משם ע"י שיוך כתובת ה מחייג את פרטי ה ADSL השמורים במחשב .

מבחינה הזו , התמיכה הטכנית מסוגלים לנטר ולתפעל את המכשיר מרחוק גם אם אין לו כרגע כתובת באינטרנט.

לפיכך אני עדיין ממליץ לגבי הטלפון של בזב"ל לעבוד עם המתאם של AudioCodes - שהוא גם גאוה ישראלית ! וגם ניתן לקינפוג נח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לי את המתאם שיחות Audiocodes ואני רוצה לעבור לPRIVATEBOX כמה זה עולה.

פשוט יש לי חתיכת סיבוך של כבלים שנראה מזעזע אי אפשר לשים אחד על השני כדי שלא יתחממו. והכל צריך 3 שקעים ויותר חשמל (בטח פולט לא מעט קרינה גם כן).

מודם- 3 כבלים (חשמל טלפון רשת)

מתאם שיחות- 4 כבלים (חשמל 2 טלפון ורשת)

ראוטר 4 כבלים (חשמל 3 רשת )

בקיצור מי שמסתכל על זה חושב שמינימום אני האקר בעל שם עולמי או שפתחתי משרד הייטק בייתי- ואני בסך הכל רציתי לשלם פחות.

החסרונות של המכשיר נראים לי לא נוראים כל עוד אני יכול לעשות PORT FOWORDING ולהגביל כניסה לפי ADDRESS.

הקטע של הUSB נראה לי ממש מגניב.

לוטם אם את קוראת אז אשמח לתשובה מוסמכת ממך אפילו בפרטי.

ומשהו חשוב אם אני יעבור לPRIVATE BOX האם הפינגים שלי ישתפרו כי מאז שעברתי לקו של בזבל הפינגים על הפנים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...