מחפש מידע על Private Box של בזק בינלאומי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מידע על Private Box של בזק בינלאומי

Psychonoam

Recommended Posts

שלום לחברי הפורום,

לאחר הצעה שקיבלתי מבזק בינלאומי לרכוש מוצר בשם Private Box פניתי לרשת וניסיתי ללא הועיל למצוא מידע בנושא.

המכשיר משמש כמודם (רק בתשתית בזק ובתשתית HOT משאירים את המודם הקודם), נתב בתקן N וניתן לחבר אליו הארד דיסק חיצוני ומדפסת אליהם ניתן לגשת מכל המחשבים המחוברים.

בנוסף, על גבי התשתית (במקרה שלי HOT) הם מספקים שירות טלפון בעלות של 10 ש"ח לחודש (ומזכים בשעת שיחה חינם) ותעריפי השיחה זולים מאלו של .

אשמח לדעת אם מישהו התנסה במוצר, או שיש בידו מידע בנושא.

בתודה מראש,

נעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

br]פורסם בתאריך: 14.10.2010 בשעה 11:34:17

סתרת את עצמך, אמרת שהוא עובד רק על תשתית ויש לך תשתית הוט.

הכוונה היא שPrivate Box משמש גם כמודם על תשתית ואילו בתשתית HOT יש להשאיר את המודם המקורי.

האם יש לך מידע רלוונטי לגבי המוצר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום Psychonoam

שירות הPrivate Box שלנו הוא למעשה קופסא חכמה המכילה מודם-ראוטר עם יכולות של VOIP(Voice Over Ip)

הכוללת את כל אפשרויות התקשורת הביתית באביזר אחת: טלפון , , רשת אלחוטית ועוד.

השירות כולל טלפון ביתי איכותי, מודם , נתב (ראוטר) ומתאם טלפון ביתי, רשת אלחוטית מהירה תקן N,

גישה מרחוק – אתר המאפשר ניהול מתקדם של ה-Private Box בצורה מרוחקת וניהול הטלפון הביתי עם פעולות כמו:

שינוי הגדרות הרשת האלחוטית, פתיחת פורטים וניהול הטלפון הביתי, האזנה להודעות קוליות, צפיה בפירוט שיחות, הגדרת עקוב אחרי וכו'

בעתיד יסופקו שירותים נוספים על גבי הקופסא,

אחד היתרונות במכשיר הוא יכולת התמיכה החכמה,

המאפשרת קבלת אינדיקציה האם קיימת בעיה בספק התשתית או בספק האינטרנט (ISP).

אגב,

השירות נתמך גם בהוט וגם בחברת .

בחברת הוט יש להשאר עם המודם של החברה ואילו בחברת , הPrivate Box משמשת גם במודם.

המשך גלישה מהנה

לוטם בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[br]פורסם בתאריך: 14.10.2010 בשעה 12:52:49

שלום Psychonoam

שירות הPrivate Box שלנו הוא למעשה קופסא חכמה המכילה מודם-ראוטר עם יכולות של VOIP(Voice Over Ip)

הכוללת את כל אפשרויות התקשורת הביתית באביזר אחת: טלפון , , רשת אלחוטית ועוד.

השירות כולל טלפון ביתי איכותי, מודם , נתב (ראוטר) ומתאם טלפון ביתי, רשת אלחוטית מהירה תקן N,

גישה מרחוק – אתר המאפשר ניהול מתקדם של ה-Private Box בצורה מרוחקת וניהול הטלפון הביתי עם פעולות כמו:

שינוי הגדרות הרשת האלחוטית, פתיחת פורטים וניהול הטלפון הביתי, האזנה להודעות קוליות, צפיה בפירוט שיחות, הגדרת עקוב אחרי וכו'

בעתיד יסופקו שירותים נוספים על גבי הקופסא,

אחד היתרונות במכשיר הוא יכולת התמיכה החכמה,

המאפשרת קבלת אינדיקציה האם קיימת בעיה בספק התשתית או בספק האינטרנט (ISP).

אגב,

השירות נתמך גם בהוט וגם בחברת .

בחברת הוט יש להשאר עם המודם של החברה ואילו בחברת , הPrivate Box משמשת גם במודם.

המשך גלישה מהנה

לוטם בינלאומי

היי לוטם,

תודה רבה על התגובה.

הפרטים שציינת אכן נמסרו לי על ידי נציג השירות.

אשמח לשמוע חוות דעת של משתמשים שרכשו את המוצר.

אגב, האם קיימת אפשרות לקבל את המוצר לתקופת ניסיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם אין לי אפשרות להפנות אותך למשתמשים אחרים בשירות,

אבל אוכל לבקש ממומחה שלנו לחזור אליך עם כל הפרטים הרלוונטיים,

על מנת שיענה לך על כל השאלות.

שלח פרטים (שם מלא, שם משתמש בבזק בינלאומי, מספר טלפון ושעות נוחות לחזרה)

ונציג יחזור אליך בהקדם

לצערי אין אפשרות לקבל את השירות לניסיון.

לוטם בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחובר מיום חמישי.

מה כבר אפשר לומר? זה עובד. אני מקבל אינטרנט במלוא המהירות (4Mbps), אין בעיות עם שיחות הטלפון, ה- עם כרטיס G מתחבר ללא בעיה, עוד לא ניסיתי את הנייד של העבודה שסירב להתחבר לרשת האלחוטית עם הנתב הישן שלי. תומך בחיבור כונני ישירות לנתב (לא ניסיתי). אפשר לראות פירוט שיחות ולשמוע הודעות קוליות מרחוק (לא ניסיתי). הקופסה גם נראית טוב... ;)

אבל יש גם בעיות: כנתב, זה המכשיר המוגבל ביותר שיצא לי לראות. ניהול, שליטה ובקרה, הן של האינטרנט והן של השיחות, מתבצעים דרך אתר. את הסיסמה לאתר אפשר להחליף רק דרך התמיכה וגם אז רק לסיסמה אקראית (צפוי להשתנות בעתיד). את טווח הכתובות שהנתב מקצה אפשר לשנות רק דרך התמיכה (צפוי להשתנות בעתיד). אי אפשר להקשיח כתובות IP ל- כדי לוודא ששרתים ברשת יקבלו תמיד את אותה כתובת (אולי יתוקן בעתיד). אין שום דרך פשוטה להתנתק במהירות לצורך שינוי ה- IP למקרה על עומס על הקו (טוב, זה יכול לעשות בעיות לטלפון). אין שום יכולת QoS.

מבחינתי, המכשיר מאוד מוגבל כרגע. אם הדרישות שלך לא כוללות את המגבלות הנ"ל, נראה לי ששווה לנסות, במיוחד אם יסכימו לחבר אותך ללא התחייבות וללא דמי ניתוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחובר מיום חמישי.

מה כבר אפשר לומר? זה עובד. אני מקבל אינטרנט במלוא המהירות (4Mbps), אין בעיות עם שיחות הטלפון, ה- עם כרטיס G מתחבר ללא בעיה, עוד לא ניסיתי את הנייד של העבודה שסירב להתחבר לרשת האלחוטית עם הנתב הישן שלי. תומך בחיבור כונני ישירות לנתב (לא ניסיתי). אפשר לראות פירוט שיחות ולשמוע הודעות קוליות מרחוק (לא ניסיתי). הקופסה גם נראית טוב... ;)

אבל יש גם בעיות: כנתב, זה המכשיר המוגבל ביותר שיצא לי לראות. ניהול, שליטה ובקרה, הן של האינטרנט והן של השיחות, מתבצעים דרך אתר. את הסיסמה לאתר אפשר להחליף רק דרך התמיכה וגם אז רק לסיסמה אקראית (צפוי להשתנות בעתיד). את טווח הכתובות שהנתב מקצה אפשר לשנות רק דרך התמיכה (צפוי להשתנות בעתיד). אי אפשר להקשיח כתובות IP ל- כדי לוודא ששרתים ברשת יקבלו תמיד את אותה כתובת (אולי יתוקן בעתיד). אין שום דרך פשוטה להתנתק במהירות לצורך שינוי ה- IP למקרה על עומס על הקו (טוב, זה יכול לעשות בעיות לטלפון). אין שום יכולת QoS.

מבחינתי, המכשיר מאוד מוגבל כרגע. אם הדרישות שלך לא כוללות את המגבלות הנ"ל, נראה לי ששווה לנסות, במיוחד אם יסכימו לחבר אותך ללא התחייבות וללא דמי ניתוק.

תודה רבה על התגובה.

אכן, הקשיים המופרטים מהווים חלק מהחשש שלי מהקופסא החדשה.

אולי כדאי לחכות קצת ליכולות מתקדמות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

היו אמורים להתקין לי את הקופסא המיוחדת הזו היום אך ממש רגע לפני ההתקנה התברר לי ש:

1. אין אפשרות (לפחות לא עכשיו) לממיר הכל יכול הזה לעבוד עם שירות "מורשת" של בנלאומי, מוזר.... וזה אחרי שדיברתי עם מספר נציגי מכירות ונאמר לי ש"אין בעיה'

2. חיוג לאיזור החיוג שלך דורש, למי שמתקין את הממיר, להוסיף את קידומת האיזור. לא מבין איך גם על זה לא חשבו. בכל קופסת VOIP שאני מכיר יש אפשרות לתכנת DIAL-PLAN ולהמנע ממטרד זה

3. הטכנאי אגב, היה נחמד ואדיב והגיע בשעה שנקבעה מראש, ואמר שיש הוראה שלהם לא להתקין את הקופסא הזו למי שיש כבר מורשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר הקפיצו את הדיון הזה... :) מתברר שהעתיד הגיע וכל התכונות שאמרו לי שיתווספו "בעתיד" למכשיר הגיעו.

עכשיו אפשר להחליף את הסיסמה לאתר, אפשר לקבוע את טווח הכתובות לרשת הפנימית, אפשר לקבע כתובות IP לכתובות , אפשר להשתמש בשירותי dynamic DNS (לא בלי באגים - כשניסינו, קיבלנו הודעה על הצלחה גם כשטעינו בסיסמת השירות. אבל כשבסופו של דבר הגדרנו הכל נכון, זה עבד). בינתיים ניסיתי גם להתחבר לרשת האלחוטית עם הנייד הבעייתי, זה שסירב להתחבר אל ה- D-Link שלי, והוא התחבר בהצלחה. הקשבתי גם להודעות קוליות מרחוק.

בסיכומו של דבר, עד עכשיו אני די מרוצה מהקופסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קיבלתי היום את ההצעה הזאת.

24 ש"ח לחודש עבור 250 דקות שיחה וכל דקה מעבר 8 אגורות.

השאלה שלי היא איך המכשיר בתור ראוטר, האם יש אפשרות ל Port forwarding ול UPNP.

אם מישהו מכיר את היצרן ואת מספר הדגם, כך שאני אוכל לבדוק עליו בגוגל, זה יהיה מצוין.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קיבלתי היום את ההצעה הזאת.

24 ש"ח לחודש עבור 250 דקות שיחה וכל דקה מעבר 8 אגורות.

השאלה שלי היא איך המכשיר בתור ראוטר, האם יש אפשרות ל Port forwarding ול UPNP.

אם מישהו מכיר את היצרן ואת מספר הדגם, כך שאני אוכל לבדוק עליו בגוגל, זה יהיה מצוין.

תודה.

נראה לי הצעה מפתה. נמאס לי לשלם 50 ש"ח לבזק רק על הקו. אני גם כך עם בכבלים. רק מתלבט מה משתלם יותר - טריפל של או לקחת טלפון מ 014 :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...