שיפור ביצועים במשחקים עם אוברקלוק ל-CORE I5 760 - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיפור ביצועים במשחקים עם אוברקלוק ל-CORE I5 760

STRENGTH

Recommended Posts

אתה הולך רחוק, רחוק מאוד.

תגדיר קודם מה אתה רוצה (מבחינת שימוש), אחרי זה כמה כסף מוכן להשקיע, בסוף תעשה התאמה.

תמיד יגיע המשחק שיכניע את המערכת שלך (איזו שלא תהיה) וכל חומרה שעליה אתה משקיע המון כסף תהיה ממוצעת תוך זמן די קצר.

נראה לי כרגע הגדלת את התקציב במעל 1000 ש"ח ועוד לא לקחת ספק בחשבון (620 זה לא אידאלי במערכת שעוד יש לה אוברקלוק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה הולך רחוק, רחוק מאוד.

תגדיר קודם מה אתה רוצה (מבחינת שימוש), אחרי זה כמה כסף מוכן להשקיע, בסוף תעשה התאמה.

תמיד יגיע המשחק שיכניע את המערכת שלך (איזו שלא תהיה) וכל חומרה שעליה אתה משקיע המון כסף תהיה ממוצעת תוך זמן די קצר.

נראה לי כרגע הגדלת את התקציב במעל 1000 ש"ח ועוד לא לקחת ספק בחשבון (620 זה לא אידאלי במערכת שעוד יש לה אוברקלוק).

תמיד יצא משהו שיכניע את המערכת זה נכון, אבל מה אכפת לי ממה שהולך לצאת, יש טונה של משחקים שיצאו ב4 שנים האלו שבחיים לא נגעתי בהם ובא לי לשחק אותם על מקסימום והרזולוציה הזאת כבדה, אתה אומר שה620 לא אידיאלי? אין בעיה אני אחפש משהו אחר

יש מצב שיש לי אפשרות להשיג את החלקים במחיר של דילר והספק יהיה יותר טוב ושל אז נראה כבר

הקטע עם ה4GHZ זה סתם משהו שאני רוצה לעשות, כל אחד והתחביבים שלו, יש מצב שאני בכלל אלך על 3.6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני מגיב קצת באיחור אבל קראתי את הכל והיה לו עוד זמן ללמוד.

הבנתי מפה ש-P55A יש כבר תושבת שונה והיא לא בעיתית ל-OC

אבל על השאלה הכי חשובה עדיין לא קיבלתי תשובה אז הפעם אני ידגיש את זה שלא תוכלו להחמיץ ;)

אם מעבר ל-3.6 עם המעבד שלי יהיה שיפור במשחקים עם הכרטיס מסך שעכשיו יש לי?

לפי הכתבה שמצאתי יש שיפור אבל זה עם כרטיס מסך יותר טוב ב-CROSSFIRE בגלל זה אני שואל.

בעיקר חשוב לי במשחקים כבדים כמו CRYSIS או METRO ששם יש לי בעיה עם MIN FPS נמוך אני לא אוהב שזה יורד לפעמים ל-20 FPS אני רוצה שזה יהיה יותר יציב.

GILOMAN-אני לא מתכוון לעבור את ה-3.6 אבל אם אני יעשה OC למעבד נגיד ל-3.4 עם טורבו בוסט שזה בטח יגיע עם עומס על 2 ליבות קרוב ל-4 GHZ עדיין יהיה סיכון אפילו שרק 2 ליבות עובדות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתיאוריה כן בתוכנות ושימוש כבד עם הווינדוס יהיה שיפור (אם יש שימוש ב-4 ליבות)

אבל אני לא צריך את זה עכשיו לפחות הכל רץ חלק בלי שום עיקוב מיותר אפילו פתיחת קבצי WINRAR ששוקלים 8 GB נפתחים מהר מאד.

במשחקים לעומת זאת זה שונה ,רוב המשחקים עדיין לא מנצלים לגמרי 4 ליבות ועדיין הכרטיס מסך זה מה שהכי חשוב.

אני צריך שיפור FPS במשחקים הכבדים כמו -JUST CAUSE 2 נגיד עובד על ההגדרות הכי גבוהות על 1920X1080 עם פילטרים רוב הזמן עובד על יותר מ-50 FPS

אבל יש לפעמים קטעי עומס שזה יורד ל-25 FPS ואני לא אוהב את זה המעבד כאן מגביל אותי?

OC למעבד יכול לעזור כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בהחלט יהווה שיפור בקטעים מסויימים אבל בקטעים אחרים לא. אל תצפה לניסים ונפלאות, תמיד משהו במשחקים יעשה לך רע וזה לרוב הכרטיס הגרפי שעושה את הצרות אבל לא תמיד. לא מעט קטעים מקרטעים בגלל מעבד אבל עם I5 גם לא הרבה (ואני מניח שאתה לא משחק על רזולוציות ופרטים נמוכים במשחקים שמריצים 100 FPS ומעלה, זה לא ממש מעניין מה קורה במצבים כאלה).

ד"א - 5850 כרטיס ממוצע ותו לא כאשר מדברים על משחקים כבדים שפשוט מהונדסים רע, יש פשוט בשוק פתרונות גרפים הרבה יותר חזקים ממנו, אבל ממש הרבה.

הבעייה שלך תפתר עם אוברקלוק ל 3.8-4 ועוד 5000 ש"ח על של GTX480 פלוס ספק מתאים.

בכל דבר פחות מזה תמיד יהיו את המשחקים "הדפוקים" כמו שציינת שיעשו צרות מדי פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגזמת עם הSLI של 480, זה מיותר וזה מיועד רק לרזולוציות מעל 1920X1200

יש המון משחקים היום שהפיזיקה בהן מכבידה על המעבד ואם הוא מעלה את התדר גבוה יותר זה נותן יותר כוח לכרטיס מסך

וגם משחקים שהגיעו מקונסולות שאוהבות מעבד יותר מכרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגזמת עם הSLI של 480, זה מיותר וזה מיועד רק לרזולוציות מעל 1920X1200

יש המון משחקים היום שהפיזיקה בהן מכבידה על המעבד ואם הוא מעלה את התדר גבוה יותר זה נותן יותר כוח לכרטיס מסך

וגם משחקים שהגיעו מקונסולות שאוהבות מעבד יותר מכרטיס מסך

מה?

מעבד נותן כוח לכרטיס מסך ?

אני חושב שאתה לא כלכך מבין מה כרגע אמרת. אז לא, לא הגזמתי ואני פשוט חושב שלא הבנת על מה בדיוק הוא מדבר ובאילו משחקים בדיוק. המטרה הייתה להגיד שתמיד יהיה משהו שיאכזב אותו ויעצבן אותו כי יש משחקים שמתוכנתים ומתוכננים גרוע (מטרו, קריסיס....)ורק אם תהיה לו חומרה של מעבדת טילים של הוא לא ירגיש אף פעם בהאטות רגעיות או כל דבר דומה (ומכאן השימוש המטאפורי בSLI של 480).

מעבד 750 בהחלט יהנה מעוד תדר וזה יהיה מורגש אבל את רוב הבעיות שהוא תיאר זה ממש לא ירפא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער אם לא הבנת אותי נכון, אני עייף וחזרתי מהלימודים והאמת שאני לא יודע מה אני עושה ער עכשיו כי יש לי מבחן מחר אז תגובה אחרונה להיום

התכוונתי לזה שכדי לנצל את הכרטיס מסך צריך מעבד טוב ויש לו אחד כזה

בכל מקרה אין לי כרגע את הבנצ'מרק שמראה הבדלים בFPS בין מעבד I7 בסטוק לבין אחד שנמצא על 3.6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את הכל, בהצלחה במבחן :xyxthumbs: .

אני מבין מה רצית להגיד, הקטע הוא שהתרד שייך למישהו אחר ואני והוא דיברנו. הבנתי מראש שלא כלכך הבנת בדיוק על מה אנחנו מדברים ופנית אלינו עם משהו כללי אחר לגמריי אבל לא אנו שצריכים לשנות את הנושא :)

השאלה היא לא אם יש שיפור או אין שיפור בגלל מעבד, תמיד אפשר להראות מקרים שיש המון שיפור גם אם זה I7 980 (שיוולד בשעה טובה) ותמיד אפשר להראות מקרים שאין בכלל. השאלה היא פרקטית לגבי משחקים מסויימים שלפעמים יש להם איטיות מעצבנת גם על חומרה טובה וחדישה שהושקע בה כסף והעניין הוא שמעבד סופר חזק לא יפתור לגמריי את הבעייה המבודדת הזו כל עוד יש במערכת 5850, שוב - במשחקים ספציפיים ובעייתים, לא DIRT2.

ולעניין, גם אם זה יפתור חלק מסויים מההאטות (וזה יפתור), זה עדיין עדיף על כלום וכל עוד יודעים מה עושים ויש את התנאים המתאימים- אז ברור שזה כדאי במקרה של המעבד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה עוד כתבה בקשר לשיפור FPS עם OC למעבד, הפעם זה עם המעבד שלי ספציפי. ;) -

http://www.tomshardware.com/reviews/game-performance-bottleneck,2738.html

לפי מה שרשום שם אין שיפור כמעט במשחקים באוברקלוק מ 3.0 GHZ ל-4.0 GHZ

זה רק משפר את זמן הטעינה (בכלל לא חשוב לי בגלל שזה מספיק מהר בשבילי) וגם ב-MIN FPS ב- IV מ-25 FPS ל-33 FPS זה נחמד מאד אבל זה רק משחק אחד :-\

אפשר לסמוך עליהם בבדיקה הזאת?

ציפיתי לראות שיפור גדול יותר במעבר ל-4 GHZ :s05:

ICEBREAK-אם הבנתי נכון אתה אומר שאוברקלוק למעבד לא ממש יעזור לי בקטעים שה-FPS ''צונח'' מה שפה מגביל אותי יותר זה הכרטיס מסך נכון?

אמרת גם ש 5850 זה לא כרטיס מסך טוב ושיש פתרונות טובים יותר.מעניין אותי לשמוע איזה כרטיס היה כדאי יותר לקנות עד 1500 ש''ח? בדקתי הרבה וגיליתי שזה הכרטיס הכי משתלם (עד שיצא לא מזמן 460GTX שקרוב אליו מאד בביצועים ועולה 500 ש''ח פחות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...