שיפור ביצועים במשחקים עם אוברקלוק ל-CORE I5 760 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיפור ביצועים במשחקים עם אוברקלוק ל-CORE I5 760

STRENGTH

Recommended Posts

יש לי את הכרטיס מסך- ATI 5850 HD ורציתי לדעת אם המעבד מגביל את הביצועים של הכרטיס מסך.

כדאי לעשות OC למעבד כמו 760 לאזור ה-3.6 GHZ?

באתר הזה עשו השוואה והייתי די מופתע כמה OC (לא גדול במיוחד) עזר לביצועים במשחקים

http://www.hardocp.com/article/2009/05/19/real_world_gameplay_cpu_scaling/1

לא ידעתי שמעבד יכול לשפר את הביצועים במשחקים בכזה הפרש גדול

אבל מצד שני הם השתמשו בשני כרטיסי מסך 4870X2 אז אולי זה בגלל זה...

אז השאלה שלי אם כדאי לעשות OC למעבד זה ישפר את הביצועים במשחקים?

אני יודע שבדברים אחרים זה ישפר בטוח אבל אני לא צריך את זה ה- ושאר האפליקציות כמו WINRAR עובדים מהר מאד וזה מספיק לי ,לפחות כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בגלל שהלוח שלך לא אידיאלי לOC ויכול להישרף בקלות 3.6 זה הגבול שלו בערך.

תנסה לעבוד על מתח סטוק ותראה לאן תגיע.

אתה מנסה להפחיד אותי? >:(

זאת לא הייתה השאלה שלי,אני רוצה לעשות OC אבל לפני שאני יעשה את זה אני רוצה להיות בטוח שיהיה לי שיפור במשחקים.

אם לא יהיה לי שיפור במשחקים אז אין לי ממש בשביל מה המחשב טס בווינדוס וב EXPLORER

אם נגיד באמת אני יעשה OC ל-3.6 יהיה שיפור במשחקים כבדים כמו METRO או CRYSIS אני צריך שיפור בעיקר ב-MIN FPS גם AVERGE FPS יהיה נחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשעושים OC רציני למעבד הוא מתחיל לצרוך המון חשמל - לפעמים יותר ממה שהלוח יכול לספק , זה גורם לעומס ויכול לשרוף את הלוח.

בכל הלוחות יש הגנות נגד זה אבל בלוחות P55 ההגנות לא משהו ולכן יש הרבה לוחות כאלה שנשרפים. אני לדוגמא שרפתי P55-UD3 וP55M-UD2 מה שגרם לי למכור את המעבד ולעבור לAMD. אבל אין לך מה לדאוג אם אתה נשאר על מתח סטוק ולא עובר את ה3.6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שלא ידעתי את זה לפני שקניתי את הלוח הזה :'( :'(

הייתי בטוח שזה לוח טוב אחרי הכל זה :xyxthumbs:

ששרפת את שני לוחות האם האחריות עדיין הייתה בתוקף? לא ניסית לקבל לוח חדש?

ומתח הסטוק אצלי 1.26 זה בסדר רק להמשיך לעלות FSB מכאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך לוח מצויין. לא נתקלתי בתופעה של מוות המוני של לוחות P55 רק בגלל שהם לוחות P55. מה שכן - לוחות שהם שפני ניסוי של טכנולוגייה חדשה בעיקר הזולים מועדים יותר לתקלות ושריפות, ובעיקר כשאנשים מתנהגים איתם כמו בפלטפורמות הקודמות להן הם רגילים :) אבל אלו חבלי לידה של כל דבר, כולל "התנהגות האנשים" ולא מסיקים בגלל זה מסקנות. הבעייה היא הגורם האנושי שעדיין לא מכיר את הלוחות והמעבדים החדשים לעומק, כל העסק עובד אחרת לגמריי, והרבה יותר מסובך.

מי שמחליט להעלות את המתח ל1.5 או ששוכח לכוון הגדרות קריטיות לפני שהוא משנה משהו ומתפלא שנשרף לו הלוח עם מעבד מודרני - מותר לו, זו מדינה חופשית :) מי שמחליט לקנות במקום מעבד שצורך מראש את המתח העצום הזה ודורש עץ מיערות הגשם בשביל להפעיל מחשב במשך שנה - גם כן מותר לו רק שאני לא חושב שגרין פיס יאהבו את זה :) .

תשאיר TURBOBOOST, תעלה באס ל 160. תפעיל את כל אופציות חסכון החשמל כולל הפעלת C STATES. אל תעלה מתחים בכלל רק תשים לב שזה לא על AUTO (כי אז הוא מעלה לבד בטירוף ובהחלט יכול לעשות צרות צרורות), ואתה מסודר עם מאוזן והגיוני הרבה יותר מבחינת חום וצריכת חשמל (או שריפת לוחות, בתים, יערות גשם):

4 ליבות ב 3.4, 2 ליבות ב 3.9 - והכל ישאר קריר ולא מאומץ רוב הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע טוב :)

אני יוכל עם הלוח הזה לעלות מתחים ולהיות רגוע בלי השלוח ישרף? ( אתה אמרת שזה לוח מצוין)

אני לא חושב שאני באמת יצטרך להגיע למצב שאני יעלה מתחים אבל בכל זאת.

המטרה שלי זה להגיע ל-OC קטן-בינוני שיעזור לי במשחקים בעיקר.אני לא רוצה שהמחשב יצרוך יותר חשמל ממקודם או טמפרטורה יותר גבוהה והכי חשוב רעש :kopfpatsch:

אה ובקשר למתחים ה-VCORE נמצא על 1.25 על איזה עוד מתחים אסור להשאיר על AUTO? אפשר פירוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תעשה כלום אם אתה בקושי מבין בזה. מתחים מעלים עם רגש והיכרות, היכרות לפעמים מצריכה נסיון, שריפת לוח למשל זה ניסיון :) אחרי זה אתה מכיר נהדר את הלוחות...

מכיוון שרק אתה יודע מה אתה עושה - אף אחד לא יכול להבטיח לך שאתה יכול להיות רגוע.

תתחיל מלהעלות את הבאס ל150, תראה שהזיכרון לא עלה מעל מה שמוגדר - אם כן תוריד מכפלה אחת שלו. את מתח המעבד תשנה לנורמל או תעלה יחדיה אחת או שתיים - לא יותר מזה (אני לא הייתי מעלה בכלל במצב כזה) רק אל תשאיר אותו על AUTO.

תראה שטורבו בוסט עובד, וגם CSTATE EIST וכל שאר אופציות החיסכון באנרגייה, אם הולך אתה יכול לנסות להעלות ל 160 ולשים לב לכל מה שנאמר. כל הזמן הזה אתה עוקב אחרי מתחים, טמפרטורה ומבירויות בכדי לוודא שהכל בסדר.

לפני הכל תקרא את זה:

http://www.tomshardware.com/reviews/core-i5-750-efficiency,2500.html

אוברקלוק ללא העלאת מתחים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...