לוד תחת "משטר צבאי" - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוד תחת "משטר צבאי"

JohnnyBravo

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אכן לא ממש קל לראות את הקשר ללוד, כי כנראה אין קשר בין חינוך לפשיעה :nixweiss:

כשהמשטרה שלנו עוסקת בלעצור סתם אנשים ברחוב כי הבגדים שלהם נראים היפיים מדי, במקום להשקיע את הזמן שלהם ואת הדלק של הניידת במטרות חשובות יותר, לא מדהים שיש אליהם כזאת התייחסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dude, כאילו מאיפה אתה מקריץ את זה?

11010010110 צודק למה ישר לזלזל , אני מכיר משהו שהוא בן של שוטר שבלשים הכניסות לא מכות סתם כי חשוב שהוא ברח מבית שנפרץ באיזור בלי שיגידו שהם שוטרים בלי כלום , בסוף הם באו ועוד התנצל מולו . אני חושב שכמה מהבלשים אף פוטרו לאחר האירוע .

רק אם תשים לו שמה כמה בוכטות... :screwy:

נסית או שאתה מדבר סתם ? אין חכם כבעל נסיון

לא כל חברי הכנסת משוחטים עד היסוד לדעתי אלו בעיקר הבכירים שבהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה בגדים היפים?

איפה אתה גר?

ומה זאת אומרת מחפשת? (שואלים אותך?)

???

יום חורף שאין שמש אבל לא יורד גשם

חולצה קצרה + שורט + פונצו צבעוני + היה לי ראסטות לפניי שהתגייסתי לצבא (אבל עשו לי את זה 2 פעמים גם כשהייתי כבר בצבא)

בוא תיתן פרטים, וואלה מופיע לי בפוקדקס שעצרו אותך אל סמים זה נכון ? (לא זה לא), תביא את התיק שלך (הופכים אותו ולא מוצאים כלום), ביי. חוזרים לניידת וממש רואים להם את האכזבה בעיניים

שאלתי כמה חברים ולדעתם זה שאני מתלבש כמו היפי מושך תשומת לב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזאת תגובה קצת באיחור, אבל אני לא יכול שלא להסכים ששיעורי תנ"ך זו כפייה דתית. אני תומך ברעיון שלך 11010010110, להפוך אותו למין שיעור העשרה למי שרוצה אחרי שעות הלימודים, ולכל אלו שלא תומכים כי פה זה "מדינת העם היהודי", תענו בכנות, מתי בפעם האחרונה ישבתם בשיעור תנ"ך?

כי את אותו נוער יהודי שזה אמור לעניין- זה ממש לא, למעשה בשבילם להיות יהודים זה כנראה רק סיבה לקרוא לאנשים שלא מקיימים את חוקי היהדות וכדומה "נאצים", אולי, בנדיבות, 20% מהתלמידים באמת רוצים ללמוד את זה.

עוד משהו, בשנים האחרונות נוספו שיעורי "מחשבת ישראל" (משנה או מה שזה לא יהיה). יש גבול. אם הייתי רוצה ללמוד את זה הייתי נרשם לתיכון דתי, לא סתם נרשמתי לתיכון רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי כמה חברים ולדעתם זה שאני מתלבש כמו היפי מושך תשומת לב

ועל סמך זה אתה נותן פה קביעה מוצקה שהשוטרים עוצרים אותך בגלל הלבוש שלך? בגלל שהחברים שלך חושבים ככה? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע ששוטרים עוצרים לפי מראה חיצוני

היה בפורום דיון אחר אל האם שוטרים עוצרים יותר מכוניות מדגם מסויים ולא מדגם אחר, וכן התשובה היתה חיובית. אאלט החוקיות היתה מכוניות אם (באדבוי, ספוילרים . . )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע ששוטרים עוצרים לפי מראה חיצוני

היה בפורום דיון אחר אל האם שוטרים עוצרים יותר מכוניות מדגם מסויים ולא מדגם אחר, וכן התשובה היתה חיובית. אאלט החוקיות היתה מכוניות אם (באדבוי, ספוילרים . . )

מנסיון שוטרים עוצרים הרבה יותר מאזדות ממרצדסים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...