Google AI Challenge - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Google AI Challenge

tranq

Recommended Posts

יש קשר ליעילות - כל תור מוגבל בזמן לשנייה, וקוד שיעבור את המגבלה הזאת יושעה

אני לא יודע כמה זמן השרת נותן לכל סיבוב, אבל עם הכלי בדיקה יש לך משהו כמו מגבלה של חצי שניה - שניה לתור.

אכן' date=' בנוסף לזה העניין הוא שהפרסר שלהם מעדיף ג'אווה משום מה, קוד זהה מבחינה לוגית רץ יותר טוב כשהוא כתוב בjava מאשר C# למרות שהם מקבלים בסופו של דבר Plaintext ומפרסרים אותו בעצמם.

[/quote']

איך הגעת לזה?

אגב אתה העלת קוד או שאתה עדיין בשלב תכנון \ כתיבה?

למי שמעוניין לעקוב

http://ai-contest.com/profile.php?user_id=10358

כרגע המאזן נצחונות - הפסדים הוא 9 - 8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע כמה זמן השרת נותן לכל סיבוב, אבל עם הכלי בדיקה יש לך משהו כמו מגבלה של חצי שניה - שניה לתור.

איך הגעת לזה?

אגב אתה העלת קוד או שאתה עדיין בשלב תכנון \ כתיבה?

למי שמעוניין לעקוב

http://ai-contest.com/profile.php?user_id=10358

זה מה שאני לפחות רואה מהתוצאות, אני צריך לעבור על הקוד שוב אולי, בכל מקרה אני בשלב של תכנון והרצה Offline, לפחות אני יודע מה אני הולך לעשות השבוע בעבודה :cool2:

מעניין באמת איך זה רץ על השרת שלהם, וגם לא מצאתי תעוד באיזה רוויזיה של C# הם תומכים בדיוק, והאמת שהתחרות הזה פשוט מבקשת תמיכה בF#

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאני לפחות רואה מהתוצאות, אני צריך לעבור על הקוד שוב אולי, בכל מקרה אני בשלב של תכנון והרצה Offline, לפחות אני יודע מה אני הולך לעשות השבוע בעבודה :cool2:

מעניין באמת איך זה רץ על השרת שלהם, וגם לא מצאתי תעוד באיזה רוויזיה של C# הם תומכים בדיוק, והאמת שהתחרות הזה פשוט מבקשת תמיכה בF#

אני חושב שזה יותר קשור לזה שהטוטוריאל מדגים עם גאווה, אז עם זה הרוב התחילו.

Download the C# starter package to get started writing your entry in C#. The starter package is a simple working entry that you can use as a starting point. You can even submit the zip file on the Upload Your Code page, since it is a valid working entry! (Our servers are running Mono 1.2.6.)

אין לי מושג מה זה, זאת גם הסיבה שבגללה לא התחלתי עם C# מעבר לזה שרציתי להתאמן על שפה שלא נגעתי בה כבר המון זמן ו-C++ זה שפה נוראית בשביל דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה, המידע עובר כ-cleartext וזה מריץ את הקוד כ-Executable.

ב"SDK" כן, אתה בטוח שגם בשרתים שלהם? למה הם צריכים MONO אז? זה rte המדמה .net, בכל מקרה בבדיקות שעשיתי JAVA נותן "ביצועים" טובים יותר, לא יודע למה, הפרסר שלהם ככל הנראה נכתב טוב יותר לJAVA. אני יעלה גרסאה לגוגל בימים הקרובים נראה מה יהיה, צריך לחכות שגם תיהיה קהילה קצת יותר גדולה ושיתוף קוד, זה דווקא דיי מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוסיף 2 הערות בנושא השגיאות:

1.

Turn 1
Turn 2
WARNING: player 1 timed out.
Turn 3
Player 2 Wins!

שגיאה אומרת שיש בעיה בקוד הנוגע לstart_package עצמו, זאת אומרת לדוגמא אתם שולחים ספינה לפלנטה שלא קיימת.

2.

WARNING: player 1 crashed.
Exception in thread "main" java.lang.NullPointerException
at Engine.main(Engine.java:139)
Exception in thread "Thread-2" java.lang.ArrayIndexOutOfBoundsException: 1
at ViewerPanel.run(ViewerPanel.java:85)
at java.lang.Thread.run(Unknown Source)

ושגיאות דומות -- syntax error בקוד, תנסו לקמפל ותראו שיש שגיאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...