טלפון נייד בעיקר לצורכי דוא"ל, הודעות טקסט. תקציב עד 2,500 ש"ח - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלפון נייד בעיקר לצורכי דוא"ל, הודעות טקסט. תקציב עד 2,500 ש"ח

About:blank

Recommended Posts

שלום לכולם,

בחודשים האחרונים השימוש שלי בטלפון הפך יותר משיחות להתכתבויות. כיום אני עם טלפון ללא מקלדת מלאה ומסך יחסית קטן (Nokia 6500 Slide) וזה מגביל אותי.

לכן חשבתי שאולי כדאי לעבור לטלפון בעל מקלדת מלאה. האמת שאני ממש לא מעודכן ובקיא בשוק הטלפונים אז בשבועות האחרונים חיפשתי וקראתי פה בפורום וברשת כדי לאסוף קצת מידע.

הדרישות שלי מהמכשיר:

1. מקלדת מלאה (וגם רצוי שתהיה נוחה).

2. מסך שיאפשר לקרוא דוא"ל בצורה סבירה (כלומר שלא כל שלוש-ארבע מילים יהיה מעבר לשורה חדשה)

3. שיהיה בעל יכולת חיבור לרשת אלחוטית.

4. שיהיה בעל יכולת GPS סבירה - זאת לא בדיוק דרישה, אבל נחמד אם יהיה.

5. אם ניתן, שיהיה בעל זמן סוללה סביר.

6. אם ניתן שיהיה בעל רמת קרינה נמוכה - אם כי הבנתי שבטלפונים האלה המצב הוא בדרך כלל קצת הפוך.

7. שיהיה בעל איכות שיחה סבירה-טובה.

עד היום לא ממש התקנתי יישומים בטלפון, לא השתמשתי בו כנגן מוסיקה וגם אין לי שום דרישה ממנו מבחינת מצלמה כי אני לא משתמש בו כמצלמה למעט פה ושם. הסתדרתי עם המצלמה של הטלפון הנוכחי שלי אז כל מה שיהיה באותה רמה פחות או יותר יספק אותי אני מניח. כמו כן אין לי העדפה למסך מגע (כלומר אני לא נגד אבל מסך מגע אינו דרישה).

מהמחקר הקצר שעשיתי הגעתי למסקנה ש-E72 הוא כנראה פתרון מאוד משתלם עבורי. אבל, למרות שעד היום לא השתמשתי בטלפון כנגן, לא שיחקתי בו משחקים וכו', אני דווקא כן רואה את עצמי מתחיל להשתמש בו גם למטרות כאלה. לכן, חשבתי גם על ה-Milestone שאמנם יקר יותר אבל ממה שהבנתי הרבה יותר "רב-תכליתי" אם נגדיר זאת כך. מצד שני זה כנראה לא יהיה משהו שאתחיל לעשות מהיום למחר, אז אני די מניח שטלפון מבוסס יהיה קצת "מבוזבז" עליי בשלב זה.

התקציב הוא עד 2,500~ ש"ח אך אשמח להוציא פחות.

האם יש דגמים נוספים שכדאי לי לבחון חוץ מה-E72 וה-Milestone (ולא מכיוון שללא קשר לאיכות המכשירים עצמם הבנתי שכדי ליהנות מפונקציונאליות מלאה יש לרכוש חבילת שירותים נפרדת).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי ענית לעצמך בקטע עם הE72 כי גם אני באותו מצב ומתכוון לקנות אותו

יצא לי להיות עם הE71 שזה כמעט אותו דבר(מעבד ומצלמה משופרים)ותאמין לי לא הולך להתחרט

ומה שכתבתה פה בידוק מתאר גם מה שאני הייתי כותב

וכמובן שתוציא פחות על הE72 הוא עולה 1.5K ובחנות הכי יקרה 2K (נבדק בזאפ וחנות פרטית מקומית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ בחום על מיילסטון.

מכשיר "משרד נייד" מעולה. מקלדת טובה שמתרגלים אליה מהר, מסך טוב, איכות בניה טובה, הרבה אפשרויות סנכרון.

הנוקיות למיניהם עם מסכי 320X240 בגדלים של 2.36" זו בחירה רעה מאוד בכל הנוגע להרבה עבודה עם טקסט. ל SMSים- טוב. למיילים ארוכים- רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה צריך זה בלקבארי.. חד וחלק.

מה שטוב לאובהמה, טוב גם בשבילך.

המכשיר הכי אמין שתמצא בשוק, כל האנשי עסקים הכבדים שאני מכיר משתמשים בו

ועל הE72 אמרו לי שיש תקלות, אבל לא יודע

קנה בחו"ל או שיורידו לך מהמחיר לפי כמה שאתה מדבר, זה נכנס בתקציב שלך אל תדאג

כך כתבה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3894665,00.html

קרינה טיפה גבוה אבל בקטנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כנראה הם אל ניסו . סימביאן נפוצה בטרוף פשוט כי היא נמכרת כמעט עם כל (או באמת עם כל) טלפון של נוקיה, וזו עדיין החברה שמוכרת הכי הרבה מכשירים (אם אני לא טועה) בעולם. מהר מאוד זה ישתנה וכבר עכשיו נתח השוק של סימביאן יורד המון (ובהתמדה) וזה גם לא ישתנה בקרוב בוודאות. כבר עברה את ה-100 אלף ושועטת מהר מאוד לכיוון ה"אפל סטור". בנוסף משהו כמו 50% מהאפליקציות לאנדרואיד חינם בעוד שבסיביאן יש את הכי מעט תוכנות חינמיות מכל מערכות ההפעלה (אין לי כרגע לינק לתת אבל קראתי את זה ממש לפני ימים מספר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל גם אם אתה משלם כסף, יש תוכנות ששוות את זה.

לדוגמא:

תוכנה שמאתרת ומתחברת אוטומטית לאינטרנט אלחוטי

תוכנה שהופכת את הטלפון לHOT SPOT

תוכנה שלוקחת כמה חיבורי והופכת אותם לחיבור אחד מהיר במיוחד

תוכנה שמקליטה שיחות אוטומטית, מסתירה את השיחות שהקליטה והגישה אליהן רק באמצעות סיסמה

תוכנה שהופכת את המכשיר למצלמה שמשדרת לאינטרנט

תוכנה מאוד דינמית שחוסמת שיחות (מאנשים מסויימים, בשעות שתבחר)

תוכנה לשיתוף קבצים

פלאג אין שברגע שמצלמים תמונה אפשר לעלות אותה לפייסבוק בלחיצת כפתור

תוכנות שעושות:

במקום לענות לפלאפון אפשר פשוט להפוך אותו (בלי ללחוץ על אף כפתור)

בשביל לדפדף בתמונות אפשר פשוט להזיז את הפלאפון שמאלה או ימינה וזה ידפדף אלה

בנוסף יש אפליקציוות לזאפ, 1 נגד 100, יוטיוב ועוד מלא..

דווקא תוכנה שמתחברת לאימייל - לא עובדת כמו שצריך.

בקיצור זה מערכת הפעלה מאוד פופולארית עם מיליון תוכנות, על בקושי שמעתי אז אני לא יכול להשוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכל המגיבים.

בקשר ל- אז קודם כל אני לא איש עסקים כבד ;) ושנית בלי להיכנס בכלל האם מכשיר כזה או אחר מתאים לי יותר או פחות, אני לא מעוניין לשלם על חבילת השירותים שלהם כדי לקבל פונקציונאליות מלאה ולכן זה ירד מהפרק.

בקשר להתלבטות בין ה-Milestone ל-E72, או בין ל-Symbian, אז קשה לי להחליט בגלל שעד היום הייתי המשתמש הכי פשוט שניתן לתאר בטלפון. לא השתמשתי לשום דבר מעבר לשיחה ושליחת הודעות טקסט מדי פעם.

מה שמצא חן בעיניי ב-E72 היא שהוא מכיל, לפחות על פי המפרט, את כל מה שאני צריך ובמחיר יחסית זול (לפני שהתחלתי בחיפושים הייתי בטוח שהמחיר של מכשיר כזה יהיה גבוה יותר משמעותית). בנוסף יצא לי להתנסות מבחינת תחושה (לא מבחינת תוכנה) עם ה-E71 והתרשמתי שהוא בסדר גמור מבחינה מבנית. עם ה-Milestone אני מקווה שייצא לי להתנסות בשבוע הבא לפחות אופן דומה.

מכיוון שעד היום לא ממש התעסקתי עם יישומים ממש קשה לי לקבוע האם ההיצע הקיים בכל אחת מהמערכות מספיק לי. אני מתאר לעצמי שכן ואף מעל ומעבר בשלב זה. אני יודע ש-Symbian היא כבר המערכת של הדור הקודם ו- היא כנראה המערכת של הדור הבא (אם או בלי מערכות נוספות שיתחרו בה בפלחי שוק או מכשירים שונים), אבל כרגע לא בטוח שזה שיקול מבחינתי.

מניסיונכם או דעתכם, האם מלבד היצע היישומים (אותו אבדוק בשבוע הקרוב), ולצרכים שתיארתי (ובעיקרם יכולת עבודה עם דוא"ל, יישום ארגונית - המובנה במערכת או צד שלישי) יש הבדלים משמעותיים בין המערכות ו/או המכשירים?

האם גודל המסך ב-E72 מספיק לקריאת הודעות דוא"ל בצורה סבירה (לגלישה אני מניח שהוא פחות נוח ומתאים), כלומר שהטקסט עדיין גדול מספיק מחד ולא נחתך בתדירות גבוהה מדי מאידך?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שיש לו E71/N86/MILESTONE ועבד קצת עם E72

אוכל להגיד לך תיקח את MILESTONE או שתחכה ל MILESTONE 2 .

E72 מה שמרגיז בו זה המסך הקטן שתתרגל לעבוד עם מסך מעל 3אינץ תרגיש את ההבדל..

אתה יכול לקרוא מיילים גם במסך של אינץ אחד פשוט אתה תצתרך לגלגל כמו מטורף בין מילה למילה.

אני רק יכול להגיד לך שהיה לי לתקופה קצרה אחרי המון זמן שגלשתי דרך N86 וזה פשוט חוויה אחרת לגלוש עם מסך יותר גדול .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שאתה צודק, אבל ההבדלים במחירים גם גדולים (אם מדברים על יד2 המחיר של המיילסטון כפול ממחירו של E71 למשל). מעבר לזה, דיברתי עם הבחור באופן אישי ולאור המידע שנתן לי באמת נראה כאילו אין לו צורך במכשיר כמו מיילסטון מאחר ולא מתעניין במצלמה או נגן או גלישה כזו או אחרת מלבד עניין המיילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...