חוות דעת על SAMSUNG Q330. - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על SAMSUNG Q330.

M.o.D

Recommended Posts

זה כבר עניין אחר, אבל שים לב שעד כה לא דיברת על זה.

הוא אכן לא אולטרה לייט, אבל מצד שני כל המחשבים עם המעבדים החדשים של לא הייתי מגדיר אותם כ אולטרה לייט.

אני חושב שהגבול העליון של האולטרה קלים זה ה ul30.

אחריו כל דגם זה כבר מחשב קל.. אבל לא ממש קל. ה6410 עדיין סביר בתחום ונחשב קל לדעתי(בין 1.9-2.5 קילו). עם חסרונות שרשמת ויתרונות(הגודל נותן מסך של 16:10 ועוד יציאות) אבל זה כבר עניין של בחירה והעדפות. אכן ה13.3 כל עוד אין העדפה למסך מט או מקלדת מוארת אני גם חושב שה4310 הוא לא הכי משתלם ביחס למחיר. אני חושב שהQ330 או האסוסים הם הכי משתלמים.

נו אתה רואה :-) בסוף הגעת למסקנה שאני הגעתי....אני לא מבין למה כולם לא שמים תאורה אחורית במקלדת זה אמור להיות נורת לד מסכנה שעולה פחות מ 10 סנט....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 3 חודשים מאוחר יותר...

חבר יקר בעל ה Q330,

יש מצב שתפרסם חוות דעת עדכנית לאחר מספר חודשים ?

רכשתי את הVOSTRO 3300 ,כלקוח ותיק של ואני מודה שהתאכזבתי בכל מה שקשור לחיי והתחממות, בכל שאר האספקטים המחשב מצויין.

אני הולך לעשות צעד דרסטי ולהחליף את המחשב אחרי פחות מחודש שימוש ורוצה להיות בטוח שהQ330 לא יהיה פלופ.

לפחות לא מבחינת .

אגב, בכמה הוא נסחר כיום? לא הצלחתי לרדת באף מכרז מ4500

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להקפיץ דיון מלפני 3 וחצי חודשים? במיוחד כשאין בו משהו מעניין.

לשם הוגנות הדיון, רצוי לציין כי הדובר העיקרי ופותח הדיון הוא בעל עניין, ועובד בחברה המיבאת את הנייד

לא הייתי קורא לחוות דעת שלו - אובייקטיבית.

אם אתה מחפש עם זמן סוללה ארוך, מומלץ לבדוק עם מעבד ULV כמו ה-edge 13.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אף דיון אחר מהתקופה האחרונה על Q330 בפורום, אז במקום לפתוח דיון חדש, הקפצתי ישן.

אני לא מחפש מחשב חסכן בסוללה ברמה של NETBOOK, אלא משהו כמו 4 שעות יספק אותי בהחלט.

מכיוון שהצהרת היצרן היא 6-7 שעות ובמבחנים חלק גירדו את ה6 אבל היו גם כאלה שהו רחוקים, אז ניסיתי לשאול כאן.

מה זה EDGE13?

נראה לי שאפתח שרשור על Q330 וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...