חוות דעת על SAMSUNG Q330. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על SAMSUNG Q330.

M.o.D

Recommended Posts

זה בדיוק הקטע הU30 לפי מה שאני קראתי, בנוי יותר מסיבי ואיכותי עם ציפוי אלומיניום.

שמעתי טיפה תלונות על האיכות של שאר הדגמים..

בקשר לדל, הביקורת שלך מוגזמת, ואל תשווה את הטורסו..

ועדיין אני אישית קניתי את ה6410, וכל מה שרשמת לא רלוונטי לגביו (מסך איכותי יותר, והחום לפי אנשים בחול לא מורגש יחסית ל 4310). נחכה שיגיע ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה בדיוק הקטע הU30 לפי מה שאני קראתי, בנוי יותר מסיבי ואיכותי עם ציפוי אלומיניום.

שמעתי טיפה תלונות על האיכות של שאר הדגמים..

בקשר לדל, הביקורת שלך מוגזמת, ואל תשווה את הטורסו..

ועדיין אני אישית קניתי את ה6410, וכל מה שרשמת לא רלוונטי לגביו (מסך איכותי יותר, והחום לפי אנשים בחול לא מורגש יחסית ל 4310). נחכה שיגיע ונראה.

ֿכל הסדרה החדש של דל סובלת מבעיות חום כולל הדגם שרכשת, סדרת I של אינטל ממש גרועה בנושא הזה - רק שיש יצרנים שהקדישו מחשבה לקירור טוב יותר

באסוס סאמסונג ואייסר נכתבו דריברים שמשחקים עם המתח למעבד בנוסף ל STEPPING והוסיפו בידוד חום...בדל ו פשוט לא עשו כלום...(הם רגילים תמיד להעתיק מאחרים...)

יחסית למחיר של LATITUDE יש אפשרויות יותר טובות...הוא יקר ונותן תמורה עלובה (זמן , מרכב מיושן, מסך יחסית גרוע וכו' )...לגבי ה U30/U35 יש להם את אותו מרכב וציפוי...ההבדל הוא רק בעובי שלהם. ה 35 דק יותר ביחס ל 30....ושוקל טיפה פחות ב 200 גרם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ֿכל הסדרה החדש של דל סובלת מבעיות חום כולל הדגם שרכשת, סדרת I של ממש גרועה בנושא הזה - רק שיש יצרנים שהקדישו מחשבה לקירור טוב יותר

באסוס סאמסונג ואייסר נכתבו דריברים שמשחקים עם המתח למעבד בנוסף ל STEPPING והוסיפו בידוד חום...בדל ו פשוט לא עשו כלום...(הם רגילים תמיד להעתיק מאחרים...)

יחסית למחיר של LATITUDE יש אפשרויות יותר טובות...הוא יקר ונותן תמורה עלובה (זמן , מרכב מיושן, מסך יחסית גרוע וכו' )...לגבי ה U30/U35 יש להם את אותו מרכב וציפוי...ההבדל הוא רק בעובי שלהם. ה 35 דק יותר ביחס ל 30....ושוקל טיפה פחות ב 200 גרם.

אז למה שישמיכו לייצר את ה35? ה35 לא יותר חדש מה30, הדגם U30-B1 יצא ממש עכשיו.

תראה פה בסרטון את ההבדלים..

וסבבה יש בעיית התחממות שאתה יודע עליה.

אני הייתי ליד הדל הזה היום, ואין לי מושג על מה אתה מדבר.

בנוסף קראתי דיון של 160 עמודים ולא מצאתי אזכור אחד על בעיית התחממות במחשב.

אתה מוזמן להראות לי שאני טועה,

בנתיים תמשיך לחיות בסרט על דריברים שמורידים התחממות, כאילו זה באמת משהו שאינטל בעצמה לא הייתה מפיצה.

ולגבי המחיר שוב אתה טועה, נפילת מחירים גדולה מאוד הביאה אותו למחיר שפוי, לעיתים יותר מהאסוס.ואם בודקים ב אוטלט אפשר למצוא אותו במחירי בדיחה עם אחריות מלאה.

מסך גרוע? שוב שטויות, הדגם עם המסל המשופר(אולטרה שארפ) נראה אחלה.

מרכב מיושן? טוב זה כבר בכלל שטויות, ההרכבה של הדגם הזה של איכותית ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך קשור אבל מישהו מוכן להסביר מה קורה פה בדיוק לאסוס u35jc ?

קניתי בדיוק את הדגם הזה לפני כמה ימים בסניף של KSP בחיפה ולא הצלחתי לשחזר את הבעיה הזאת, גם כשניסיתי ללחוץ קצת בכוח.

הבעיה כנראה ספציפית במכונה של האדון הקוראני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 35 ו 30 של אסוס בנויים בדיוק אותו דבר (חבל שאתה כותב שטויות) - ההבדל היחידי ש 35 חדש יותר דק יותר ושוקל פחות...ה 30 אגב כבד יותר ....

אני רכשתי אתמול את ה 35 ב KSP אפשר לראות מה כתבתי על הדגם הזה...

ואם הוא מחפש יש לו גם

ACER 3820T שהוא דגם מאוד מוצלח וזהה ל Q330 או U35/U30

את הדל אני מכיר אישית גם 3300 וגם E4310 - לא ממליץ עליהם סוללה גרוע, מסך TN הגרוע ביותר שיש והכי הכי גרוע הם פשוט תנורים

alanby יקירי, שמתי לב פתאום שכבר בכמה ת'רדים כאן אתה ממש מנסה בכח לדחוף לאנשים את ה-ASUS וה- למיניהם, למרות הסתיגויות לא מועטות כלפיהם גם בארץ וגם בחו"ל - בהשוואה לניידים מחברות אחרות. לעומת זאת אתה מנסה כמעט באלימות לאפס את הניידים של DELL (גילוי נאות -אין לי כזה אישית, אלא IBM) כאילו הם ג'אנק, בעוד שההיפך הגמור מכך הוא הנכון ברוב הדגמים.

הכי אוביקטיבית שאפשר: אתה במקרה הטוב רק מטעה אחרים (אולי מההתלהבות שיש לך גם ASUS, גם והבנתי שגם ..) בלי רחמים, חבל, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

alanby יקירי, שמתי לב פתאום שכבר בכמה ת'רדים כאן אתה ממש מנסה בכח לדחוף לאנשים את ה-ASUS וה- למיניהם, למרות הסתיגויות לא מועטות כלפיהם גם בארץ וגם בחו"ל - בהשוואה לניידים מחברות אחרות. לעומת זאת אתה מנסה כמעט באלימות לאפס את הניידים של DELL (גילוי נאות -אין לי כזה אישית, אלא IBM) כאילו הם ג'אנק, בעוד שההיפך הגמור מכך הוא הנכון ברוב הדגמים.

הכי אוביקטיבית שאפשר: אתה במקרה הטוב רק מטעה אחרים (אולי מההתלהבות שיש לך גם ASUS, גם והבנתי שגם APPLE..) בלי רחמים, חבל, לא?

מצטער שאני אומר את האמת לגבי DELL אתה יכול להכנס ל THREAD שלהם ב notebookreview או באתר התמיכה שלהם

ולראות שאני אומר את האמת.... (יש לי הכרות מאוד מעמיקה עם הדגמים שלהם...כולם סובלים מאותם בעיות חום בלתי נסבל, זמן סוללה מזעזע ומסכים גרועים).

לגבי ו אין לי שום אינטרס, אני לא איש מכירות - פשוט נכון להיום ואני מדבר על הסדרות האחרונות שלהם ולא על סדרות ישנות הם נותנים תמורה טובה יותר לכסף מכל בחינה אפשרית - לא סתם הם מראים גדילה דרסטית במכירות בארה"ב ובמדד האמינות -

תבדוק את הדגמים שלהם בכל קטגוריה של : אמינות, הנדסת אנוש וזמן סוללה ותגלה שהם לוקחים את DELL/HP בגדול. למשל משתפרים כל הזמן

יש להם דגמים חדשים שעוד לא הגיעו לארץ שהם ממש מעולים.

יש כמובן גם את רק שהמחירים שלהם בארץ מטורפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו איזה פרו זה לקרוא בפורום notebookreview

קראתי שם הכל, ובחים לא אמרו שה E6410 סובל מבעיית התממות.

לגביי המסך יש פשוט כמה סוגי מסכים, כשהE6410 ultrasharp זה דגם משופר שמציג תמונה טובה מאוד.

ואל תשכח שהוא מט שזה יתרון בפניי עצמו

ומה אתה רוצה מהסוללה :nixweiss:

וכאחד שקורא שם כלכך הרבה אז כמעט כל דיון שאני אישית קראתי שם על ה U35 היה כתוב שהוא בנוי פחות טוב מה U30 ושמבפנים הוא כולו פלסטיק .

בשביל 200 גרם לא נראה לי שווה לקחת את ה U35.

איך הגענו ליום שדל נחשב ללא איכותי וacer מומלץ.. אתה נראה לי קורא מה שבא לך לקרוא, אין שום ביקורת שאני מצאתי שאומרת שההנדסת אנוש או כל השטויות שרשמת שם פחות טוב אצל ה E6410.

ומה קשור אמינות, בא עם 3 שנים אחריות.. ואפשרויות הרחבה מטורפות. אז איך אפשר להתלונן על אמינות המוצר?

אז יאללה אני רוצה לראות את הבן אדם שרושם שE6410 מתחמם, עם הנדסת אנוש גרועה, מסך גרוע, וזמן נוראי.

אני לא מוצא, בטח לא בקיצוניות כמו שלך.. ובכל מקרה גם אם יש בעיות(ואין) אני בטוח שאף אחד לא מציג קטילה כמו שלך, כל מחשב ברמות האלה הוא מעולה.. וזה לא שבאמת יש הבדלים משמעותיים בין כל מחשב, זה סתם עניין של מה שיותר תופס את העין. זה שאתה באמת חושב שיש הבדלים משמעותים מראה על מושפעות יתר שלך ממותגים מסויימים, ונסיון להרגיש מבין על כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו איזה פרו זה לקרוא בפורום notebookreview

קראתי שם הכל, ובחים לא אמרו שה E6410 סובל מבעיית התממות.

לגביי המסך יש פשוט כמה סוגי מסכים, כשהE6410 ultrasharp זה דגם משופר שמציג תמונה טובה מאוד.

ואל תשכח שהוא מט שזה יתרון בפניי עצמו

ומה אתה רוצה מהסוללה :nixweiss:

וכאחד שקורא שם כלכך הרבה אז כמעט כל דיון שאני אישית קראתי שם על ה U35 היה כתוב שהוא בנוי פחות טוב מה U30 ושמבפנים הוא כולו פלסטיק .

בשביל 200 גרם לא נראה לי שווה לקחת את ה U35.

איך הגענו ליום שדל נחשב ללא איכותי וacer מומלץ.. אתה נראה לי קורא מה שבא לך לקרוא, אין שום ביקורת שאני מצאתי שאומרת שההנדסת אנוש או כל השטויות שרשמת שם פחות טוב אצל ה E6410.

ומה קשור אמינות, בא עם 3 שנים אחריות.. ואפשרויות הרחבה מטורפות. אז איך אפשר להתלונן על אמינות המוצר?

אז יאללה אני רוצה לראות את הבן אדם שרושם שE6410 מתחמם, עם הנדסת אנוש גרועה, מסך גרוע, וזמן נוראי.

אני לא מוצא, בטח לא בקיצוניות כמו שלך.. ובכל מקרה גם אם יש בעיות(ואין) אני בטוח שאף אחד לא מציג קטילה כמו שלך, כל מחשב ברמות האלה הוא מעולה.. וזה לא שבאמת יש הבדלים משמעותיים בין כל מחשב, זה סתם עניין של מה שיותר תופס את העין. זה שאתה באמת חושב שיש הבדלים משמעותים מראה על מושפעות יתר שלך ממותגים מסויימים, ונסיון להרגיש מבין על כלום.

אני בכלל לא הולך להתווכח איתך, תקרא את העובדות ואחרי זה תדבר

קדימה עובדות :

זה לגבי סדרת VOSTRO : בפנים תמצא לינקים לפורום הרשמי של (שים לב כמה אנשים פשוט החזירו להם את הניידים ואיך מנסה לפתור את הבעיות )

http://forum.notebookreview.com/dell-latitude-vostro-precision/512075-vostro-3300-3400-3500-overheating.html

לגבי E6410 תעשה חיפוש קטן פה ותראה כמה תלונות יש על חום וסוללה :

http://forum.notebookreview.com/dell-latitude-vostro-precision/475324-e6410-owners-thread.html

לגבי התלונות שלי:

תסלח לי אבל היה לי 3300 ואי אפשר היה לגעת בצד הימני שלו אחרי 10 דקות (לא מקלדת ולא להניח את היד) זה פשוט הגיע למצב הזוי...שלא נדבר על הרעש הבלתי נסבל של המאוורר...אחרי זה לקחתי E4310 מהעבודה - אז כן הוא טיפה יותר טוב...אבל עדיין רותח כמו תנור...ורועש כמה טרקטור...

לגבי זמן סוללה: ה 3300 לא מחזיק אפילו שעה וחצי זאת בדיחה ב 2010 למכור כזה....ה 4310 מחזיק שעתיים וחצי וגם זאת בדיחה עצובה....

ושכחתי שאלת את עצמך למה לא מוכרים יותר את XPS ? אופס......ניידים נשרפו בגלל חום :-)

ומסך - מה לעשות נכון שיש מסך מאט אבל הוא פשוט הגרוע ביותר שראיתי, יש לי גם בשביל להשוות וגם מקבוק פרו ישן....

אז ככה תקבל את זה או לא:

מי שרוצה שיקנה רק שידע מראש שהוא הולך לקבל : מפרט נהדר על הנייר....אבל במציאות הוא יסבול מבעיות חמורות (לא שבניידים אחרים אין בעיות, אבל בסדרות החדשות של דל זה פשוט חריג...)

מצטער שאני דופק פה לכמה אנשי מכירות את ה sales שלהם.(אופס...באופן מוזר רק דל מפרסמים פה...).......אנשים ישאלו שאלות ואני אגיד את דעתי מה לעשות אני לא איש מכירות של , או כל יצרן אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני לא מבין איך אתה משווה את הווסטרו ל6410

ואני קראתי את הדיון הזה ולא ראיתי בעיית התחממות,

קראתי גם ביקורות רבות על המכשיר ובשום מקום לא היה רשום על בעיית התחממות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני לא מבין איך אתה משווה את הווסטרו ל6410

ואני קראתי את הדיון הזה ולא ראיתי בעיית התחממות,

קראתי גם ביקורות רבות על המכשיר ובשום מקום לא היה רשום על בעיית התחממות.

אני דברתי על E6310 על הדגם הבסיסי - ועל 3300.....יש לדל גם דגמים טובים בעיקר הסדרות הממש יקרות שלהם אבל זה לא רלוונטי ֿ

לדיון פה.

להזכיר לך אנחנו מדברים פה על U35 כלומר נייד 13" במחירים של 4500-5500 .... מה שאומר מבחינת 3300 או e4310 למי שיש יותר כסף :-)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דברתי על E6310 על הדגם הבסיסי - ועל 3300.....יש לדל גם דגמים טובים בעיקר הסדרות הממש יקרות שלהם אבל זה לא רלוונטי ֿ

לדיון פה.

להזכיר לך אנחנו מדברים פה על U35 כלומר נייד 13" במחירים של 4500-5500 .... מה שאומר מבחינת dell 3300 או e4310 למי שיש יותר כסף :-)...

e6410 עולה כמו האסוס בחו"ל, http://www.dell.com/us/business/p/latitude-e6410/pd?refid=latitude-e6410

ואל תשכח שיש את אוטלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

e6410 עולה כמו האסוס בחו"ל, http://www.dell.com/us/business/p/latitude-e6410/pd?refid=latitude-e6410

ואל תשכח שיש את אוטלט.

הוא 14" גדול יותר וכבד יותר...והזמן שלו גרוע יותר :-)...אז כמו שאמרתי לא אותה קטגוריה..

את ה e6410 תשווה ל T410 :-)....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא 14" גדול יותר וכבד יותר...והזמן סוללה שלו גרוע יותר :-)...אז כמו שאמרתי לא אותה קטגוריה..

את ה e6410 תשווה ל T410 :-)....

זה כבר עניין אחר, אבל שים לב שעד כה לא דיברת על זה.

הוא אכן לא אולטרה לייט, אבל מצד שני כל המחשבים עם המעבדים החדשים של לא הייתי מגדיר אותם כ אולטרה לייט.

אני חושב שהגבול העליון של האולטרה קלים זה ה ul30.

אחריו כל דגם זה כבר מחשב קל.. אבל לא ממש קל. ה6410 עדיין סביר בתחום ונחשב קל לדעתי(בין 1.9-2.5 קילו). עם חסרונות שרשמת ויתרונות(הגודל נותן מסך של 16:10 ועוד יציאות) אבל זה כבר עניין של בחירה והעדפות. אכן ה13.3 כל עוד אין העדפה למסך מט או מקלדת מוארת אני גם חושב שה4310 הוא לא הכי משתלם ביחס למחיר. אני חושב שהQ330 או האסוסים הם הכי משתלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...