עבודה אחרי צבא - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עבודה אחרי צבא

amisu

Recommended Posts

אני לא חושב שזה צודק... :nixweiss:

אני מסכים איתך שצריך לעשות מהם סבון...

אבל אין לי כוח להיתעסק בדברים האלה

מצאתי עבודה אחרת...

פשוט בעוד שנה וחצי שנתיים אני עוזב את הארץ לגמרי.

אז יש לי מספיק דברים על הראש גם בלעדיהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיתחברו לי לממצצה....

לא רוצה להיתעסק עם הדברים האלה הספיק לי כמה שנים טובות של משפטים עורכים דין וכו...

הצבא הזה פשוט דפוק זה הכל...

עוד שנתיים אני לא רואה אותם יותר לא את הצבא ולאת את המקום הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר מעל ומעבר לכל מה ששמעתי, אם אני אשמע שעסק אומר לי שלא מקבל אותי כי עשיתי , אני אדאג לעשות למנוולים האלה גהינום.

זה כבר מעבר לרמה של להתעלם וללכת

אתה צוחק נכון? יש מלא מעסיקים גם בחברות רציניות לחלוטין שנרתעים מלהעסיק מילואמניקים קרביים (ואדרבא קצינים מרמת מ"פ ומעלה) עקב ריבוי ימי מילואים של הנ"ל. אז מה אתה מתפלא? זה בכלל לא הזוי ולא נעליים. ת'כלס אני גם יכול להבין את זה. מי רוצה לשלם משכורת נכבדת לבן אדם ולא לקבל תפוקה בד"כ ולקבל רק חלק מהכסף מהביטוח לאומי? אף אחד. ולכן זה קורה. אל תהיה תמים.

לפותח הדיון. יש מספיק עבודות נורמליות לעבוד בהן. תלוי מה הכישורים שלך,אם אתה חותם התחייבות וכו'. מכיוון שאין לך שום ניסיון אז אני לא מבין מה אתה מתלונן.

לי הציעו כרגע לפני הלימודים (אין לי שום הכשרה) הרבה עבודות עם שכר של עד 7K בארץ. אבל זה מחייב חתימה בד"כ. אין עבודות שיביאו לך הרבה כסף ללא תואר. תתרגל,אלו החיים. ומספיק כבר לבכות על הקטע הזה של "בצבא הייתי בקורס מ"כים,ועכשיו לא משלמים לי 25 אלף לחודש" תתבגרו,לא עשיתם כלום בחיים ומשלמים לכם בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיתחברו לי לממצצה....

לא רוצה להיתעסק עם הדברים האלה הספיק לי כמה שנים טובות של משפטים עורכים דין וכו...

הצבא הזה פשוט דפוק זה הכל...

עוד שנתיים אני לא רואה אותם יותר לא את הצבא ולאת את המקום הזה...

+100000

לא שווה את המאמץ והסבל בשירות. ואחריו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק נכון? יש מלא מעסיקים גם בחברות רציניות לחלוטין שנרתעים מלהעסיק מילואמניקים קרביים (ואדרבא קצינים מרמת מ"פ ומעלה) עקב ריבוי ימי מילואים של הנ"ל. אז מה אתה מתפלא? זה בכלל לא הזוי ולא נעליים. ת'כלס אני גם יכול להבין את זה. מי רוצה לשלם משכורת נכבדת לבן אדם ולא לקבל תפוקה בד"כ ולקבל רק חלק מהכסף מהביטוח לאומי? אף אחד. ולכן זה קורה. אל תהיה תמים.

לפותח הדיון. יש מספיק עבודות נורמליות לעבוד בהן. תלוי מה הכישורים שלך,אם אתה חותם התחייבות וכו'. מכיוון שאין לך שום ניסיון אז אני לא מבין מה אתה מתלונן.

לי הציעו כרגע לפני הלימודים (אין לי שום הכשרה) הרבה עבודות עם שכר של עד 7K בארץ. אבל זה מחייב חתימה בד"כ. אין עבודות שיביאו לך הרבה כסף ללא תואר. תתרגל,אלו החיים. ומספיק כבר לבכות על הקטע הזה של "בצבא הייתי בקורס מ"כים,ועכשיו לא משלמים לי 25 אלף לחודש" תתבגרו,לא עשיתם כלום בחיים ומשלמים לכם בהתאם.

יחי ההבדל הקטן בין "עשיתי אז לא מקבלים אותי" לבין "אני טוחן מילואים אז לא מקבלים אותי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחי ההבדל הקטן בין "עשיתי אז לא מקבלים אותי" לבין "אני טוחן מילואים אז לא מקבלים אותי"

אתה חושב שיש הבדל? מבחינתי לא. שתי התופעות פסולות לגמרי. בלי קשר ,על התופעה המתוארת טרם שמעתי,ונשמע לי לא הגיוני. מה מפריע למעסיק בזה?

סביר להניח שהוא התכוון להשלכות של שירות המילואים. בלי קשר הוא אדם לא חכם,זה יכול לזכות אותו בתביעה מיידית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף מעסיק חכם לא יגיד למישהו שמרואיין אצלו שזה בגלל המילואים.

הוא ימציא תירוצים אחרים וככה בית דין לעבודה לא יוכל לעשות לו כלום. ד''א תירוץ של "לא הרשים בראיון" תופס ואי אפשר לסתור את זה בגלל שזוהי תחושה סובייקטיבית לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי לנחש חברות תקשורת הבטיחו משכורת 7K?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תואר זו השקעה מצויינת אם הולכים ללמוד תואר פרקטי המקנה מקצוע. סטודנט שלומד תואר במשפטים למרות שיש בשוק יותר עורכי דין מפחי אשפה ועוד במכללה יכול להאשים רק עצמו כאשר לא ימצא עבודה בתחום או ימצא עבודה בשכר עלוב. כנ"ל לגבי סטודנטים שהולכים ללמוד לתארים כללים שאינם מקנים שום מקצוע רק כי תואר נשמע יוקרתי והם בטוחים שדווקא הם יצליחו למצוא עבודה בתחום. זה המחיר של מרדף אחרי התואר. הבעיה קיימת גם בארצות הברית ובמדינות מערביות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...