בורגוס VS בלאק - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בורגוס VS בלאק

spiidx117

Recommended Posts

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לכו תנסו גם את "דיקסיס" הייתי בתל אביב אבל אני לא יודע איפה עוד יש (אם בכלל) מקום בן זונה. די מלא אבל אכלתי שם 450 גרם סינטה ונהנתי מכל ביס.

הייתי גם באוונגרד (שוב בתל אביב) מקום יפה. די מלא (תלוי מתי באים), המחירים יחסית טובים. במיוחד בlate night שלהם.

האוכל מגיע די מהר. תפריט די מגוון.

הייתי שם כבר 3 פעמים ולא התאכזתי פעם אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קאסה דו ברזיל. ביחוד בסניף באילת (והמרכזי) עם השף שצועק סטטוסים ברקע, בהחלט חוויה לכל החושים.

לא ברור למה בפאפגיו הסטייק סינטה דק, כל הטעם של הבשר זה כשהוא קצת "חי" ולא יבש כמו קרטון. :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צ'מעו, אני חייב להגיד תודה על שהכרתם לי את Hudson. אתמול חגגנו שם לאבא יומולדת (אפילו החנייה הסמוכה במגדלי אור היא חינמית כי מקבלים כרטיס חנייה חינם בסוף הארוחה) והיה פשוט מדהים.

העיצוב, אווירה והשירות מעולים. אבל המרכז של תשומת הלב מגיעה באמת למטבח שלהם. אכלתי את המנות הכי מעניינות עד כה.

פעם ראשונה שאכלתי בשר עם שרימפס וציר פירות ים, מרק שעועית שחורה מדהים וסמיך והחבר'ה מסביב אכלו סטייק מנהטן ועוד... בקיצור פשוט :o

הפייבוריטית שלי מהרגע.

*חיסרון: יקר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא מונע ממך לבקש עגבנייה וברביקיו. יביאו לך תוך שניות.

היום אני הולך עם חברים ל"רק בשר" בת"א, אחרי שלא הייתי שם בערך שנה.

פעם קודמת שהייתי שם הבשר היה מצויין אבל השירות היה טעון שיפור בלשון המעטה, מעניין מה קורה איתם עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אתמול הייתי במוזס, תגידו לי, באיזה המבורגרייה שמכבדת את עצמה לא שמים עצבניה ומלפפון חמוץ בהמבורגר? או ברביקיו בחוץ?

זה אופן ההגשה של הארטבורגר. בהמבורגר הרגיל שלהם יש עגבניה ומלפפון.

(וכמו שנאמר מעליי, יכולת לבקש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צ'מעו, אני חייב להגיד תודה על שהכרתם לי את Hudson. אתמול חגגנו שם לאבא יומולדת (אפילו החנייה הסמוכה במגדלי אור היא חינמית כי מקבלים כרטיס חנייה חינם בסוף הארוחה) והיה פשוט מדהים.

העיצוב, אווירה והשירות מעולים. אבל המרכז של תשומת הלב מגיעה באמת למטבח שלהם. אכלתי את המנות הכי מעניינות עד כה.

פעם ראשונה שאכלתי בשר עם שרימפס וציר פירות ים, מרק שעועית שחורה מדהים וסמיך והחבר'ה מסביב אכלו סטייק מנהטן ועוד... בקיצור פשוט :o

הפייבוריטית שלי מהרגע.

*חיסרון: יקר !

בהחלט... מת על המקום הזה.

חגגתי שם 3 פעמים יום הולדת, פעמיים לעצמי ופעם לחברה.

כל פעם מדהים אותי השרות שלהם. לדעתי מהטופ שיש בארץ. מלצרים\ות שתאכלס נותנים שרות מצויין ומצד אחד לא מנדנדים לך כל 4 דק' "הכל בסדר" ומצד שני לא מסתחבקים איתך כמו רוב העולם פה.

והמנה הזאת שאמרת...נשמע טוב...נראה לי אני חייב לקבוע ביקור בהדסון בקרוב ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה בדיוק מה שאני לקחתי אותו הערב. יש ללחוץ על תפריט הערב: http://www.hudson-tlv.com/menucover.htm

*תפריט הערב מוגש בימים א' - ד' ושבת בין השעות 1700 ל 2300

ביום ה' ושישי בין השעות 1700 ל 2400

ראשונות

מרק שעועית שחורה עם קורנביף.

מוגש עם כוסברה קצוצה ושמנת חמוצה

עיקריות:

פילה בקר במחבת עם שרימפס ומולים, ציר פירות ים, תרד וטמלה תירס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתייחס ישירות לנושא ותסלחו לי שלא אקרא את כול הנושא .

אצלי זה מתחלק עפ"י מיקום פיזי , אם אני בקרבת מזרח ראשון לציון , אז מיטבול .

אם אני באזור שאני קרוב לאגאדיר , אז אגאדיר .

בורגוס או בלאק ? נפילהההה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...