NEWSFLASH ! ערוצי גנב (זהב..) מקבלים רשיון (לגזול ?) ! - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NEWSFLASH ! ערוצי גנב (זהב..) מקבלים רשיון (לגזול ?) !

gil_st

Recommended Posts

מה קרה כולם פתאום נגד הכבלים הרי בהתחלה שנאתם את , לא רציתם adsl חיכיתם לכבלים

פתאום שאתם לא שותפים בניסוי, ואתם מחכים רב , פתאום ADSL הכי טוב הכי שווה והכי משתלם

לדעתי יש פה צביעות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח athlon

מה קרה כולם פתאום נגד הכבלים הרי בהתחלה שנאתם את , לא רציתם adsl חיכיתם לכבלים

פתאום שאתם לא שותפים בניסוי, ואתם מחכים רב , פתאום ADSL הכי טוב הכי שווה והכי משתלם

לדעתי יש פה צביעות .

אין כאן שום צביעות. כואס לי הכוס ונשבר לי הזין מחיבור 56K רקוב, ולכלבים אני כבר מחכה למעלה משלוש וחצי שנים(מאז שהפרשה של אקטיבינט נגמרה). אם כבר זה צביעות להגן על הכלבים מול נזק, כי בסה"כ שתי החברות האלו הן מונופולים שווי ערך, רק שבזק לא נמצאת בגרעון ועדיין מסוגלת לשלם לעובדים שלה את המשכורות(בניגוד לתבל, ומי שרוצה אני יכול לסרוק לי את הכתבה מעיתון הארץ שמסבירה בדיקות את המכאובים הכלכליים של תבל). זה לא עניין של להיות בעד או נגד חברה-מונופול, זה עניין של איזה חברת-מונופול נותנת את השירות הפחות גרוע לאינטרנט המהיר. כרגע נזק מציעים את הפתרון הכי משתלם והכי בטוח ולכן אנשים מעדיפים את הADSL על פני חברות הכלבים, שיקח להן משהו כמו שנה עד שהן יוכלו להשתוות לאיכות של נזק, כי הן בעצמן מודות שהן לא יוכלו להתמודד עם הרבה לקוחות שיתחברו לאינטרנט המהיר במכה אחת. אז מה עדיף לשנה הקרובה? ADSL(של נזק). נזק קוברים אותך בהסכם רק לחצי שנה, כך שזה לא כ"כ נורא ואם אחרי שנה רוצים לעבור לכלבים, שבנתיים יתייצבו או יפשטו את הרגל והתמונה לגביהם תתבהר יותר, זה יהיה אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כאן שום צביעות. כואס לי הכוס ונשבר לי הזין מחיבור 56K רקוב, ולכלבים אני כבר מחכה למעלה משלוש וחצי שנים(מאז שהפרשה של אקטיבינט נגמרה). אם כבר זה צביעות להגן על הכלבים מול נזק, כי בסה"כ שתי החברות האלו הן מונופולים שווי ערך, רק שבזק לא נמצאת בגרעון ועדיין מסוגלת לשלם לעובדים שלה את המשכורות(בניגוד לתבל, ומי שרוצה אני יכול לסרוק לי את הכתבה מעיתון הארץ שמסבירה בדיקות את המכאובים הכלכליים של תבל).

זה לא נראה לך קצת מטומטם להגיד דבר כזה? מה הקשר בין מחט לתחת?

מה הקשר בין הגרעון הכלכלי של חברה מסויימת, ובין העובדה שהיא מסוגלת או לא מסוגלת לשלם לעובדים שלה, לבין ההעדפה של המשתמשים לשימוש בטכנולוגיה כזאת או אחרת ? ???

זה לא עניין של להיות בעד או נגד חברה-מונופול, זה עניין של איזה חברת-מונופול נותנת את השירות הפחות גרוע לאינטרנט המהיר. כרגע נזק מציעים את הפתרון הכי משתלם והכי בטוח ולכן אנשים מעדיפים את הADSL על פני חברות הכלבים

אתה מתכוון, כרגע נזק היא (כן, עדיין) היחידה שיש לה אישור ממשרד התקשורת להפעלת מהיר!

עם כל הדיבורים בזמן האחרון, דיבורים לחוד ומעשים לחוד... לכבלים עדיין אין בכלל אישור.

שיקח להן משהו כמו שנה עד שהן יוכלו להשתוות לאיכות של נזק, כי הן בעצמן מודות שהן לא יוכלו להתמודד עם הרבה לקוחות שיתחברו לאינטרנט המהיר במכה אחת.

חה !

להזכיר לך מה קרה, ועדיין קורה, עם ה-aDSL ? או שאתה מעדיף להדחיק את זה כדי שהטענות שלך ישמעו הגיוניות יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי כבר כואב הכוס ונשבר הזין מהדיון האומלל הזה שממש לא משנה כלום לאף אחד אז אולי ננעל אותו וחלאס ?

ממילא העובדות היום הן כאלה :

1. האינטרנט בארץ חרא ויהיה חרא עוד הרבה זמן.

2. ה-ADSL הוא לא פתרון זול לאינטרנט ובטח לא מהיר כמו מה שמקובל בחו"ל אבל למשתמשים מסוימים הוא עדיף מחיבור 56K אומלל או ISDN שהוא יקר ומיושן וכבר לא משתלם. מצד שני לא כל המשתמשים שזה עדיף להם יכולים בכלל להתחבר בגלל בעיות מרחק מהמרכזיה (דוגמא - ENCODER).

3. הכבלים עדיין בניסוי. רק ערוצי זהב קיבלו רשיון והם לא ימהרו להכריז על האינטרנט שלהם ולחבר מנויים בתשלום. זה יקח זמן גם בשאר החברות ולכן היום אין בישראל מסחרי מהיר בכבלים.

4. חלאס ! :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחנו, שבעצם האנטרנט לא מיועד רק לנו, ששגילים לשלם מאות שקלים בחודש, על האנטרנט.

עלינו, נזק, והספקיות אנטנרנט לא עושה קופה.

יש המון אנשים "חובבנים" שמשלמים על חיבור 56 רגיל.

והקופה, באה בעיקר מהם.

לכן הויכוח לא רלוינטי, (כי אנחנו לא בדיוק באמצע הויכוח) והגנבים, רוצים לעשות כסף "מההמון". (שוב, לא אנחנו.)

ולרוב האנשים, לא מתאים שלם 450 שקל בשביל אנטרנט.

נקווה, שהספקי האנטרנט (והתשתית) יבינו את זה, שהם יכולים לעשות הרבה יותר כסף על ידי הוזלת האנטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה להסביר ולהבהיר נקודה אחת.....

האינטרנט חרא בארץ לא בגלל הספקים ולא בגלל התשתית ותפסיקו לחלום כי גם הכבלים וגם בזק זה אותו דבר בדיוק כי הם מספקים עד לצוואר הבקבוק שיש בישראל מפה הוא הולך לאיטליה ואז לארה"ב האינרנט הדפוק הוא בגלל המיקום ורק בגלל המיקום לכו לאוסטרליה יש שם מדהים אבל הוא איטי פחד כי הם רחוקים מכל מקום אז זהו לויכוח אין טעם מה יותר טוב כי זה ממש לא תלוי בהם ובוא נסכים כי שתי החברות יקרות רצח ולא יהיה תחרות כי הם יסכימו בטח להשוות מחירים כדי שאף אחד לא יפסיד אז בקיצר נדפקנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לענות למי שטען פה על צביעות...

מה אתה חושב??? ככה זה ישראלים רוצים לקבל בחינם וברגע שדורשים מהם כסף הם מתעצבנים!!!! זה בטבע שלנו ;D ;D

לכל שיטה יש את היתרונות שלהץץץוהכבלים בנתיים התגלו שלא שווים כלכלית (ההר הוליד עכבר - כגודל הצפיות כך גודל האכזבות).

חכה ותראה מה קורה...הרי לבזק אין אינטרס שחיבורי ה DAIL-UP יעלמו....כי הם מקבלים כסף על השיחות. והספקים מרוצים כי הם נותנים רוחב פס קטן יחסית וגובים מחיר גבוהה למה שהם נותנים. (וזה לא מאלץ אותם להרחיב את רוחב הפס לחול), בADSL מרוצה כי היא מקבלת את כספה אבל הספקים נאלצים לתת רוחב פס "גדול" (יחסית ל מודם) ולגבות "רק" כפול וזה מאלץ אותם להרחיב את רוחב הפס לחול שזה אומר עוד עלויות לחודש.

מה שאני אוהב בבזק שכדי שהם ישארו מונופול הם משקיעים יותר ויותר בתשתיות כמעט בלי חשבון (כי יש להם את הגב הכלכלי בניגוד לחברה רגילה שמחשבת את צעדיה מבחינה כספית ולכן ההשקעה בתשתיות באה לאחר חישובי עלויות מול רווח צפוי) ולא מעלים את המחירים ואז הצרכן מרוויח

הנה לדוגמה רוחב הפס של בין לאומי לחול הוא 700 מגה!!! (הקו הוגדל ב 300 מגה תוך חודשיים בשתי פעימות של 150 מגה).

שווה או לא שווה הא????? (אם תקחו בחשבון שרוחב הפס לחול של כל המדינה עד לפני הכבל התת ימי שהונח לפני כ 3-4 שנים היה 500 מגה בלבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...