Android - הם היא הוכיחה את עצמה והאם שווה לקנות מכשיר עם המערת ההפעלה הזאת? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Android - הם היא הוכיחה את עצמה והאם שווה לקנות מכשיר עם המערת ההפעלה הזאת?

Shtupel

Recommended Posts

גם לי יש שני מכשירים עם שני מערכות ההפעלה

זה לא משנה שיש "ליין אחד של מכשירים"

לאנדרואיד יש אינספור מפתחות (גוגל, סמסונג, HTC, LG, סוני אריקסון ועוד)

וכו, האייפון קיבל עם הזמן פיצ'רים שמאוד היו חסרים לו בהתחלה (העתק הדבר, מולטיטסקינג וכו')

וכיום, מערכת ההפעלה שלו בשלה יותר.

בעיקר בגלל איכות ומגוון התוכנות (אפילו תוכנות זהות כמו WAZE יותר איכותיות באייפון)

פאק אפילו גוגל DOCS עובדת על האייפון ולא על אנדרואיד

http://code.google.com/p/android/issues/detail?id=1865&colspec=ID%20Type%20Status%20Owner%20Summary%20Stars

יש לו בעיה עם מגוון שפות (בפרט לנו עם עברית, אפילו בגרסאות ישראליות)

http://code.google.com/p/android/issues/detail?id=5597&colspec=ID%20Type%20Status%20Owner%20Summary%20Stars

יש לו מרקט שעדיין לא עובד נורמלי ומדי פעם פשוט הורדות לא מתחילות, שלא לדבר שברוב העולם אין אפשרות לקנות תוכנות

עדיין אין דרך נורמלית לגבות את המכשיר (ללא רוט) והפונקציה שהם הוסיפו ל2.2 (כביכול) לא ממש עובדת

ועוד המון בעיות כאלו ואחרות

http://code.google.com/p/android/issues/list

שחלקן הגדול לא קיים באייפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנדרואיד לא בשלה כמו , ממש לא. וישנם הרבה מאוד דוגמאות.

נתחיל עם תמיכה (לא ממשק, תמיכה) נורמלית בשפות rtl. אין באנדרואיד!

תמיכה בפאקינג מפתחים, שזה אולי אחד הדברים החשובים ביותר למערכת הפעלה מוצלחת. למישהו יש הסבר הגיוני, למה שנתיים אחרי שהמערכת כבר בשוק מפתחים מרוב חלקי העולם לא יכולים למכור במרקט אפליקציות?! זה בהחלט מוריד את הרמה של המערכת.

חוץ מזה, שללא פריצה כל שהיא אתה (בתור מי שגר בישראל) לא יכול לקנות . וכמוך רוב נתיני העולם החופשי.

ללא פריצה החברה הסלולרית יכולה לעשות מה שבא לה בראש עם המכשיר שלך, ולדפוק לך כל מיני וידג'טים שאתה לא רוצה/צריך, בלי שתהיה לך אפשרות להסיר אותן. (ע"ע ורייזון עם בינג כמנוע חיפוש, ע"ע כל מיני חברות, כמו מפעילה סלולרית בהונג קונג שדחפה לאבא שלי במיילסטון את הווידג'ט שלה בלי שתהיה לו אפשרות הסרה).

הנתונים שציינתי פה הם דברים שאין בiOS, ושמעידים על כך שהיא הרבה יותר בשלה.

אמת, אני אישית מעדיף את האנרואיד, אבל להגיד שהיא יותר בשלה מהiOS זה שקר גס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שבאותה מידה ניתן לשלוף כרטיסים צהובים גם ל-, ו"להזכיר" כי יש לה פלטפורמה יחידה אליה היא צריכה להיות מותאמת ואפילו יתרון קל\לא קל במירוץ של מספר חודשים מכובד בשוק.

וכי מעבר לעיצובי ופאקים בתאימות עם המרקט\עברית מהקופסא (מה שאגב לא נכון למכשירים שמשווקים בארץ שמגיעים עם גרסאות מעוברתות למכביר) יש לה גם יתרונות מובהקים לאנשים רבים, כמו למשל היכולת המדהימה לחבר את הפלאפון למחשב ופשוט לראות את הכרטיס שלך, אני בהחלט חושב שצריך היום לעשות בחינה מדוקדקת של כל מערכת לפני הבחירה וכי שתיהן מתמודדות ראויות על התואר בלי מנצחת וודאית ויחידה כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה טוען הוא נכון, וגם אני ציינתי שאני מעדיף את האנרואיד, ובדיוק בגלל התכונות שציינת, היא לא אוסרת עלי לחיות, היא מאפשרת לי תקשורת בבלוטות' וחיבור עם sd, אבל זה לא מעיד על בשלות. אין את זה בiOS מבחירה (מעצבנת, אבל בחירה), באנרואיד אין את הדברים הנזכרים, כי פשוט אין, כי היא לא בשלה מספיק, וזה ההבדל.

בלי להזכיר את זה שלiOS הרבה, אבל הרבה יותר שימושיות, ואי אפשר בכלל להתחיל לדבר על כמויות המשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שבאותה מידה ניתן לשלוף כרטיסים צהובים גם ל-, ו"להזכיר" כי יש לה פלטפורמה יחידה אליה היא צריכה להיות מותאמת ואפילו יתרון קל\לא קל במירוץ של מספר חודשים מכובד בשוק.

וכי מעבר לעיצובי ופאקים בתאימות עם המרקט\עברית מהקופסא (מה שאגב לא נכון למכשירים שמשווקים בארץ שמגיעים עם גרסאות מעוברתות למכביר) יש לה גם יתרונות מובהקים לאנשים רבים, כמו למשל היכולת המדהימה לחבר את הפלאפון למחשב ופשוט לראות את הכרטיס שלך, אני בהחלט חושב שצריך היום לעשות בחינה מדוקדקת של כל מערכת לפני הבחירה וכי שתיהן מתמודדות ראויות על התואר בלי מנצחת וודאית ויחידה כרגע.

איך אני עושה את הבחינה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על כל המכלול

אפילו העתק הדבק נורמלי הם דחו לג'ינג'רברד

LOL!!! אתה עושה צחוק? :lol:

מצאת לך דוגמה... :lol:

לאפל לקח שנים להוסיף העתק הדבק לאייפון המסריח שלהם, ועד גירסה 3 שלו (אאל"ט) זה לא היה קיים בכלל :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאם כבר מדברים על מה היה פעם ומה יש היום ועל בשלות - האנדרואיד חדשה משמעותית מהאייפון ונדמה לי שיצאה כשהאייפון 2 יצא ובכל מקרה הופצה באופן "רציני" (בוא נקרא לזה כך) הרבה אחרי ה- ככה שעוד שנה אני מאמין שהיא תעשה קפיצה ענקית ברמת הבשלות שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אציין שגם לי היה את שני מערכות ההפעלה

הבהרה, אין היום שום משתמש ממוצע של אנדרואיד שלא עשה לו ROOT שזה תאכלס שווה ערך ל JB (רק שמות אחרים)

לי לקח מעט מאוד זמן למכור את האמדרואיד שלי, למה, כל הזמן force close, ההתעסקות עם רומים למינהם, אי הבשלות לעברית, ועצם העובדה שאתה לא מקבל עדכונים OTA ללא התערבות שמסבכת את העניינים.

ב IOS זה יותר פשוט, פחות מתעסקים עם רומים פחות התעסקות בתפל.. (שאצלי אגב היה שעות של לילות לבנים עם ה MAGIC שהיה לי בין הראשונים בארץ)

תאכלס, עוד כמה שנים אנדרואיד יגיעו ואולי גם יעברו את אפל.

וכן המערכת שלהם סבבה, אבל לא ברמת בשלות כמו ה IOS

זה עניין של העדפה נטו, אני עדיין פחות מתלהב מהזרימה של ה desire עם אנדרואיד והממשק של , או מהתקיעות של הגאלאקסי S

פשוט ה כבר קיים הרבה זמן ולאפל יש שונאים ומעריצים, כמו כל חברה גדולה (מיקרוסופט, , ויש עוד מלא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי לקח מעט מאוד זמן למכור את האמדרואיד שלי, למה, כל הזמן force close, ההתעסקות עם רומים למינהם, אי הבשלות לעברית, ועצם העובדה שאתה לא מקבל עדכונים OTA ללא התערבות שמסבכת את העניינים.

ב זה יותר פשוט, פחות מתעסקים עם רומים פחות התעסקות בתפל.. (שאצלי אגב היה שעות של לילות לבנים עם ה MAGIC שהיה לי בין הראשונים בארץ)

force close? אני לא נתקל בשום force close של המערכת. המקומות היחידים עם force close שאני נתקל בהם אלו אפליקציות חיצוניות לא טובות, וגם זה באופן מאוד מאוד מצומצם (אני לא מתקין אפליקציות זבל)

התעסקות עם רומים? לא רוצה אל תחליף, מי מכריח אותך?

אי הבשלות לעברית? המכשיר שלי לא פחות ממושלם בכול נושא העברית

מה קשור לOTA? הרומים ה"רשמיים" הרבה פחות טובים..., חוצמזה, אתה רוצה - בבקשה תעבור לרום רשמי ותקבל כל OTA

שמת לב למילות הקסם - "אתה"? אם אתה רוצה תעשה, אף אחד לא מכריח אותך

אנדרואיד זה כמעט פתוח (יש חלקים שהקוד סגור! וזה מאוד בעייתי), לא מושלם אבל הרבה יותר טוב מIOS בשבילי

היה הכי טוב אם openmoko היה תופס, אבל לצערנו הוא לא, אז הדבר הכי קרוב כרגע זה שמבחינתי היא מערכת מעולה

אם כבר , אז כרגע רק nexusone, המכשיר היחיד שלא צריך לפרוץ, אתה מסמן שאתה מבין מה אתה עושה ומשם יש לך גישה מלאה למכשיר (כמעט - אמרנו כבר שיש חלקים שהקוד שלהם לא פתוח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סתם לא אוהב את האייפון. אבל הiOS בשלה יותר. יש כל מיני דברים ממש בסיסיים שחסרים באנדרואיד (עדיין), שקיימים בiOS. מעבר לזה, לא התלהבתי מהאייפון4. כשהם יוציאו מוצר נחמד שוב, אני אשקול את זה מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחת את זה ממש קשה.

אני לא אמרתי מי יותר טוב, וזה עניין של טעם.

:xyxthumbs:

לא לקחתי קשה, רציתי לציין שבשבילי המערכת מצויינת

וזה לא בדיוק עניין של טעם, אלא של חופש (גדול יותר) לבחור מה טוב לך. דבר שלא ניתן בIOS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...