Android - הם היא הוכיחה את עצמה והאם שווה לקנות מכשיר עם המערת ההפעלה הזאת? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Android - הם היא הוכיחה את עצמה והאם שווה לקנות מכשיר עם המערת ההפעלה הזאת?

Shtupel

Recommended Posts

אני מתלבט מאוד אם לקחת אייפון 4 או DESIRE HD הדבר שעוצר בעדי שעדיין בחיים לא החזקתי מערכת הפעלה של .

אני אשמח לשמוע תגובות וגם לקבל לינקים לביקורות טובות על המערכת ההפעלה הזאת.

תודה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה מאוד תלוי במה אתה מחפש במכשיר סלולארי. שניהם טלפונים מאוד מתקדמים וכוללים בערך את אותן הפונקציות. אני אישית לא אוהב את הממשקים של , הם זורקים לך יותר מדי מידע על מסך הבית, כל מיני קיצורי דרך ו-FEEDS לא נחוצים... לפעמים אני מדליק את הפלאפון רק בשביל לראות מה השעה.. לא רוצה לראות מיליון עידכוני סטטוס בפייסבוק.

עם זאת, מערכת האנדרואיד הרבה יותר פתוחה לשינויים והתאמה אישית, בעוד שלמערכת של תצטרך לבצע JAILBREAK וכן, עכשיו מותר לדבר על זה - זה חוקי בארה"ב!), אחרת לא תוכל להשתמש בפלאפון בצורה נורמאלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בכלל לא היתה התלבטות אצלי כשקניתי את המיילסטון. מעולם לא השתמשתי/החזקתי או אפילו ראיתי את האנדרואיד לפני כן אבל היה לי ברור שהיא קלה יחסית ומציעה הרבה למשתמש. היום שאני משתמש בה כשבוע - צדקתי. היא לא יותר מסובכת מסימביאן או מכל אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד תלוי במה אתה מחפש במכשיר סלולארי. שניהם טלפונים מאוד מתקדמים וכוללים בערך את אותן הפונקציות. אני אישית לא אוהב את הממשקים של , הם זורקים לך יותר מדי מידע על מסך הבית, כל מיני קיצורי דרך ו-FEEDS לא נחוצים... לפעמים אני מדליק את הפלאפון רק בשביל לראות מה השעה.. לא רוצה לראות מיליון עידכוני סטטוס בפייסבוק.

זה אולי כל היופי במערכת של ? שאתה יכול להחליט שאתה ממש לא רוצה את כל זה ורוצה רק שעון ומוחק את הכל ומשאיר בעצם... רק את השעון על מסך הבית ? בסך הכל עטפו את הכל באחד הממשקים היותר מוצלחים שיצאו לאחרונה ונתנו לך אפילו את האופציה פשוט לא להשתמש בכל התוספות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא כן מחפש את כל המידע הזה והקיצורי דרך...ובאמת לא ספק המשק של מעולה.

זאת לא שאלה של השוואה פשוט לדעתי DESIRE HD כרגע הכי טוב בשוק...מה שIOS "לוקחת" זה כל האפליקציות והמשחקים שזה דברים שאני נורא מחפש, לאומת זאת הANDROID משום מה נשמעת לי כמו התחלתית שאיין לה כלום ביחס לIOS....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי מגזים, למרות שמספר האפליקציות האיכותיות עוד לא מתקרב לזה של , זה רחוק מלהיות "כלום".

אפליקציות שעונות על בערך כל צורך שתעלה פה- כנראה כבר יש, משחקים- פחות.

אתה בעל מערכת הפעלה נכון..?!

בכנות....אתה ממליץ אותה על הIOS.....או אולי הWIN M 7 ?

היא ידידותית, נוחה לשימוש ובאמת טובה יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רובנו כבר יושבים על האנדרואיד, SCORN עם הגלקסי S שלו, אני עם הנקסוס ויש רבים אחרים

אני אישית לא מסוגל לגעת בIOS, מערכת נחמדה ויפה אבל סגורה שזה מנוגד לעיקרון הפשוט שלי, קניתי את המכשיר? זכותי לעשות בו כרצוני

לגבי WIN M 7, עדיין לא אז אי אפשר להגיד עליה כלום

לגבי האנדרואיד... מתרגלים להכל, היום אני לא מסוגל לחשוב על אחרת לפלאפון שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, חלק נרחב מפורסם

אבל מה זה קשור?

הקוד של אנדרואיד פתוח ועדיין עם פרוץ אני יכול (למשל) להוסיף מולטיטסקינג (אמיתי/מלא) בלי קשר לתמיכה בתוכנה

באנדרואיד אני יכול לעשות את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאור העובדה שכבר יש מולטיטסקינג אתה פשוט לא צריך לעשות את זה

אבל בגדול אפשר להוסיף לקוד כל מה שאתה רוצה כל עוד אתה יודע איך ליצור את זה...

הנקסוס שלי קיבל תמיכה ברדיו FM הקלטה של 720P יבוא של ממשק מפלאפונים אחרים...

אפשר הכל, ויש הבדל בין "חלקים" לקוד פתוח של אנדרואיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...