Civilization 5 - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Civilization 5 - הדיון הראשי

Gimel

Recommended Posts

יש אפשרות לשמור משחק מולטי באמצע ולחזור אח"כ?

אתה יכול לשמור CTRL+S אבל זה משום מה לא באמת שומר.

בכל מקרה, המשחק עושה AUTOSAVE , אני וחבר שלי יוצאים מהמשחק פשוט ואז כשנכנסים אנחנו ממשיכים מאותו מקום.

אה ואיך באמת אני מסיט ציויליזציה מסויימת נגד אחרת? כי אני בדיוק עכשיו בין שתי ציויליזציות ואני רוצה לתקוף את אחת מהן, רק שהיא די חזקה שם , איך אני גורם לציויליזציה שלידה לעזור לי לתקוף אותה?

עשיתי בינתיים איזה משימה שהם ביקשו,הרגתי קן ברברים , ניהיה לי איזה 70% FRIENDS , אבל זה לא ממש עוזר במה שאני מתכנן =\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איך שומרים וטוענים שמירה במולטי (לקוח מפורום 2K)

1. When use use CTRL-S to open the save window, you need to name your MP saves as either "AutoSave"+name or "OldAutoSave"+Name. Ex: AutosaveMyGame, or AutoSave_MyGame, or OldAutoSaveMyMPGame, etc. (optionally, name it what you want when you save, but rename it afterwards)

2. You need to move/copy your save from the \multi\ folder into the \multi\auto\ or \multi\auto\prev\ folder. That save will then appear in the list when you select Load Game, and will load fine.

http://forums.2kgames.com/forums/forumdisplay.php?f=74

[br]פורסם בתאריך: 27.09.2010 בשעה 13:25:12

אני משחק על מפה קטנה עכשיו עם 6 עמים. בוא נגיד ששיחקתי כבר מעל 3 שעות וכבשתי סך הכל חצי מהמפה, בערך.

אתה משחק נגד סתם אנשים ברשת?

מתי המשחק מתחיל?

אפשר להצטרף למשחק שכבר רץ או שכולם מתחילים ביחד?

יכול להיות שהתשובות היו לי ברורות אם הייתי מנסה פשוט, אבל כרגע אני בשלב של התלבטות האם לקנות בכלל את המשחק.

אז תודה לתשובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק רק נגד מחשב בינתיים, לא ניסיתי לשחק במולטיפלייר. לפי מה שקראתי זה יקח אפילו יותר זמן במולטי, למרות שישנה את האפשרות להגביל את התור של כל אחד, נניח ניתנת דקה לכל אחד (אפשר לשנות). יתרון אחד לפחות הוא שכל התורות מתבצעים בו זמנית. כלומר שלא צריך לחכות דקה לכל אחד. יש עוד משהו שצריך לדעת, מכיוון שכולם משחקים ביחד. יכול להיווצר מצב שבו נניח שני חיילים רוצים להיכנס על אותו שטח. בשביל להימנע מדברים כאלה מי שמסיים את התור שלו ראשון משחק ראשון, וכך הלאה. אם אתה רוצה לזוז למקום שהוא ריק ואז מגלה שמישהו כבר רץ לשם באותו התור, החיילים שלך יעצרו לפניו (אני לא בטוח אם הם יעצרו לפניו או לא יזוזו כלל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה. אני ישמח אם מישהו יוכל לעזור לי..

כשאני לוחץ Intercept על מטוס קרב.. שיגן על עיר מסויימת מפני תקיפות אוויריות.. אני לא רואה יותר את הסימן של אותו מטוס. הוא כאילו נמחק. איך אני יכול להביא לו פקודה אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי הרבה דברים טובים על המשחק הזה אבל ראיתי טריילרים וגיימפלי

וזה מסוג האסטרטגיה שאני לא אוהב, זה נראה כמו משחק לוח בתלת מימד וזה די הורס את הכל

חשבתי בהתחלה שהוא כמו AOE 3 וכאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו. ניצחתי על רמת "נסיך" תוך 270 תורות בערך, החרבתי את כולם פשוט. עכשיו אני מנסה ניצחון טכנלוגי, ברמת של EMPEROR אם אני לא טועה (אחת לפני הכי קשה). וזה פשוט בלתי אפשרי. הם מקדימים אותי בכל דבר, בונים הכל לפני, אני בקושי מצליח לבנות WONDER, חלק מהאנשים עוקפים אותי בשמונה טכנלוגיות. מה לעשות?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 שאלות לי אליכם.

1. אני לא ממש מבין איך הולך פה הפוליטיקה.. בCIV 4 זה היה מסודר.. היה דרגה של מערכת יחסים עם כל מדינה. פה וואלה אין לי מושג מי ביחסים טובים איתי ומי לא. ועל סמך מה.

2. איך אפשר להוריד את המעמסה על המעבד? מה צריך לשנות בvideo options? כי לוקח לו הרבה זמן לחשוב בין תור לתור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו פה יש אתר טוב שמסביר על civ5?

אני סתם מפתח טכנולוגיות ומעביר את הזמן (ואמנם מנצח בסוף אבל אני לא באמת יודע מה אני עושה מבחינת התפתחות האימפריה)

כמו כן, אני מסכים שciv4 יותר אינטואיטיבי והממשק ברור יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...