איזה מסך 19 אינץ לקנות? - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מסך 19 אינץ לקנות?

ravid

Recommended Posts

אם תוכל להוסיף עוד איזה 200 שקל

תיקח

iiyama 454

זה ה-ה-ה מסך, מסך מדהים לא רק מבחינת תמונה אלא גם העיצוב החיצוני שלו יפה מאוד

כמעט כל אחד שראה את המסך שלי (454) התאהב בו ( 8)) וחלק גם רצו\קונים אותו בעיקר בגלל האיכות תמונה

הבן אדם צודק

אני כבר 4 חודשים עם ה454, תענוג!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה-455 הוא לא מסך איכותי יחסית ובהשוואה ל-959NF , ה-959NF פשוט קורע אותו .

דווקא כל אחד שאני שואל אומר לי שסמסונג לא טובים במסכים

עריכה:מצאתי את ה 454 במחיר של 2250 שקל ב"כסף"(סליחה על הפירסומת)

שמתי לב שיש קשר בין היבואן שלהם לksp,מישהו יודע אם החנות הזאת טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר מסתכלים על מסכי 19" CRT הכי איכותיים היום בארץ ישנם מספר דגמים שנכנסים בקטגוריה זו :

VIEWSONIC P95F+

SAMSUNG 959NF

IIYAMA VISION MASTER PRO 454

CTX PR960F

LG F900P

מחירם של המסכים הללו נע מ-1700 שקל בערך עד 2400 שקל .

ניגש אחד אחד כדי לפתור את הבעייה :

ה-CTX PR960F הוא כנראה המסך הכי לא משתלם פה . עם רוחב פס וידאו שעומד על 232 MHZ , נתון בהחלט נחות בהשוואה למסכים האחרים ורזולציה מקסימלית של 1920x1440 at 74 Hz שהיא בהחלט מכובדת אבל כמעט כל המסכים האחרים יכולים להציג עוד רזולציה אחת יותר . מסך זה מבוסס על שפורפרת FD TRINTON . כמו כן , המראה שלו נראה שמרני למדי ורוב האנשים לא יאהבו אותו . בנוסף להכול המחיר שלו יקר למדי ועומד על בערך 2000 שקל מינימום ובסכום הזה ניתן למצוא מסכים אחרים מהקטגוריה שלנו שישתלמו יותר .

VIEWSONIC P95F+ הוא מסך שמבוסס על שפורפרת DIAMONTRON כמו ה-CTX PR960F (וכמו כל המסכים האחרים חוץ מה-F900P) . מסך זה מצטיין בגרפיקה וצבעים חיים ומדוייקים יותר . מאפיינים : רוחב פס וידאו - 285 MHZ (מכובד מאוד) ורזולציה מקסימלית 2048x1536 @ 68Hz שעושה את העבודה .

מסך זה בעל מנגנון ULTRBRITE שתפקידו הוא להגביר את הבהירות של המסך פי 4 . שימושי במשחקים ובסרטים בעיקר .

מסך זה יהיה מומלץ לאנשים שמשחקים הרבה במשחקים , צופים בהרבה סרטים ומתעסקים בעיקר בעבודות תלת מימד . לקריאת מסמכים וטקסטים הוא יהיה אחת הממלצות האחרונות בקטגוריה שלנו מפני שרבים שקנו את המסך הזה דיווחו על בעיות של טשטוש טקסט אפילו ברזולציות נמוכות יחסית כמו 1280X1024 ; כמו כן יש לו בעיות גיאומטריה קלות אך לא פעוטות .

LG F900P - מבוסס על שפורפרת הפלטרון של . נתונים יבשים : רוחב פס 235 MHZ (עלוב) , לפי אתרים שונים שראיתי הרזולציה המקסימלית עמדה על 1600X1200X85 HZ (עלוב מאוד) . מראה - איכותי וסטייליסטי , רוב האנשים ידלקו עליו (אבל במקרה שלנו , כשבוחרים מסכים בתקציבי ענק כאלו המראה כמעט שלא משחק תפקיד) .

המסך הזה הוא בסדר ולא יותר . במחיר שלו ניתן למצוא מסכים יותר טובים כמו ה-P95F+ ולכן הוא לא מומלץ לקנייה .

SAMSUNG 959NF הוא מסך HIGH END של סמסונג אשר מבוסס על שפורפרת הדיאמנטרון . מאפיינים : רוחב פס שעומד על 300 MHZ (מצויין !) , רזולציה מקסימלית של 2048X1536X73 HZ (שוב , מצויין !) . מסך זה מצטיין בגרפיקה והצבעים חיים ו"איכותיים" .

כמו כן , יש לו מנגנון "HIGHLGHT" , שעושה את אותה המטרה כמו המנגנון של ויסוניק , כלומר להבהיר את המסך כאשר מה שאתה שרואה הוא חשוך מדי - שימושי במשחקים וסרטים .

מסך מצויין לראיית סרטים , מועמד מושלם לגיימרים , ומספק את העבודה בלי שום בעייה לכל מטרה . מראה - יש איכות .

עוד בונוס קטן - סמסונג מבוססים היטב בארץ ולכן אין בעייה לממש אחריות או משהו דומה . השירות צריך להיות כמו שצריך .

מסך מעולה והמחיר שלו הוא בהחלט עוד קריצה בשביל לקנות אותו (ניתן למצוא אותו אפילו ב-1850 ש"ח) .

IIYAMA VISON MASTER PRO 454 . מבוסס של שפורפרת DIAMNTRON U2 (!) .

זה המסך המושלם לכל דכפין . מושלם למשחקים , מושלם לסרטים , מושלם לעבודה רגילה בדסקטופ . פשוט מושלם .

הנתונים לא משקרים :

רוחב פס 345 MHZ (מדהים !) , רזולציה מקסימלית 2048X1536X80 HZ (פשוט לא יאומן !) ובכלל כל הרזולציות הן בעלות קצבי רענון מדהימים וגבוהים יותר ביחס לשאר המסכים .

מראה- סטייל נוטף בשפע .

הסיבות היחידות שיכולת למנוע מכם לקנות אותו היא המחיר השערורייתי מעט שעומד על 2200 שקל מינימום וגם אולי בעיית השירות עם היבואן בארץ של מסכי IIYAMA .

את המסקנות תסיקו בעצמכם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^NIGHT KEEPER^ גבר סידרת לי את הכל!

אני כנראה אקנה את 454 מksp (מחיר שווה)

אני ממש חייב מסך חדש

(לפני חצי שעה ראיתי indiana jones and the raiders of lost ark בדי וי די,

מדכא לראות אותו במסך ישן,למרות שהסרט גדול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס, בפועל, מגיע לתדר רענון גבוה הרבה יותר ברזולוציה הזאת, אני לא יודע על איזו טבלה אתה מסתכל, אבל ככל הנראה שהיא התאימה את עצמה למסך שיש לך כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי על הטבלה של הכרטיס,ואני לא חושב שזה משתנה לפי המסך שלי אתה יודע קרטון...

עריכה:התבלבלתי רשום 85hz (עדין לא מספיק >:()

מה זה ישנה לך אם גם המסך לא עובר את הרפרש רייט הזה ברזולוציה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...