ראף ראף - השתגעתי מהנביחות! או - מה לעשות עם כלבים שמשגעים אותך? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראף ראף - השתגעתי מהנביחות! או - מה לעשות עם כלבים שמשגעים אותך?

oren

Recommended Posts

כנראה שלא מוציאים אותו מספיק לטיולים והכלב לא פורק אנרגיה ולכן משתגע.

להוציאו לחצר הבית אינו מהווה פיתרון אפילו אם החצר גדולה מאד היות והכלב רואה בחצר חלק אינטגרלי של "שטח הבית שלו"

ולכן לא פורק אנרגיה נפשית.

אתה יכול לבקש מהם להוציא אותו לטיול רגלי ארוך כל יום ולתת לו לרוץ או ללכת מהר לצד הבעלים קשור ברצועה ומרוסן אם הוא כלב

שנוטה להתכתש או שהוא מרוגש מידי מהטיול.

רעיון יותר מרחיק לכת זה שאתה תוציא אותו לטיול יומי (בתשלום?), ואז גם יפרוק אנרגיה וגם יראה בך חלק מהמשפחה (= הלהקה שלו)

ואולי עצם ידיעתו של הכלב שאתה בבית תרגיע אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ל- Toxin, איך השכנים עצמם מסתדרים עם מקהלת הכלבים הבלתי נגמרת הזאת? הרי אם המצב כפי שאתה מתאר אותו, גם הם אמורים לסבול לא פחות ממך.

הבעיה עם השכנים שלך היא שהם מתייחסים לכלבים שלהם כמו למאבטחים בקניון - משמע הם עומדים בכניסה לשם הרתעה, מקבלים משכורת מינימום (=בונזו) אבל חוץ מזה היחס אליהם כנראה שואף לאפס. הכלב מתחרפן מחוסר האינטרקציה ומוציא את זה על כל מה שזז. אם לכלבים האחרים בשכונה יש בעיה דומה, הם עשויים להצטרף לנביחות של חבריהם כחלק מהחיפוש אחר אינטרקציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעבור דירה :xyxthumbs:

חח סתם.

אתה כנראה לא עייף מספיק.

גם אם עכשיו יכנס לי טנק לבית וירה מתוך הבית אני לא אשמע :\

ואני יכול להציע לך משהו שאני עושה ברגיל, קונה in ear מחבר לפלאפון\אייפוד ושומע פול ווליום ונרדם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם עכשיו יכנס לי טנק לבית וירה מתוך הבית אני לא אשמע :\

ואני יכול להציע לך משהו שאני עושה ברגיל, קונה in ear מחבר לפלאפון\אייפוד ושומע פול ווליום ונרדם ;)

בגלל זה אתה לא שומע שום דבר, כי כבר דפקת לעצמך את השמיעה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה אתה לא שומע שום דבר, כי כבר דפקת לעצמך את השמיעה!

לע לא בגלל זה.

הייתי בתותחנים זה מה דפק לי את השמיעה.

אתה נרדם עם אוזניות? :nono:

בווליום מקסימלי? :screwy: :screwy: :screwy:

וכן וגם שומע שירי רוק כבד

אני נרדם אל רצפה קשיחה ללא מזרון. ג'וני עוד יצא בסדר

חחחחח אחרי זה אתה קם כמו גולם, כל איבר בגוף כואב לך.

מזכיר את התקופה שישנתי בצבא עם קרמי 3 ימים, כמו צב נינג'ה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

J0HN!E

אם בכוונתך לשמועה משהו מעבר לגיל 60 או\ו לעשות משהו עם עצמך בזמן הקרוב, אני ממליץ לך בחום לרד מההרגל(אני בכלל הפסקתי לשמוע באוזניות במשך כמה זמן בגלל הירפ"א ב' וזה שיפר לי את השמיעה פלאים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- Toxin, איך השכנים עצמם מסתדרים עם מקהלת הכלבים הבלתי נגמרת הזאת? הרי אם המצב כפי שאתה מתאר אותו, גם הם אמורים לסבול לא פחות ממך.

הבעיה עם השכנים שלך היא שהם מתייחסים לכלבים שלהם כמו למאבטחים בקניון - משמע הם עומדים בכניסה לשם הרתעה, מקבלים משכורת מינימום (=בונזו) אבל חוץ מזה היחס אליהם כנראה שואף לאפס. הכלב מתחרפן מחוסר האינטרקציה ומוציא את זה על כל מה שזז. אם לכלבים האחרים בשכונה יש בעיה דומה, הם עשויים להצטרף לנביחות של חבריהם כחלק מהחיפוש אחר אינטרקציה.

פסיכולוגיה פשוטה

כשיש לך כלב שאתה יודע שהוא מרעיש, ואנשים מתלוננים בפניך באופן קבוע שהכלב מרעיש, אבל אתה מתעלם מהתלונות בטענה ש"זה לא נכון", הרי שמן הסתם אינך יכול לבוא בתלונות לשכנים אחרים, גם הם בעלי כלבים מרעישים, שכן בפועל אתה יודע כמה הכלב שלך מרעיש ואתה לא עושה כלום עם זה.

ככה זה שאתה מוקף בפוצים צבועים ותתי-אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Toxin II הפתרון שלך הוא בית משפט.

כמו שמפורט פה: http://hlns.info/articles1.htm

לגבי פותח הדיון המקורי... הייתי ממליץ לך לנסות למצוא שיטה יעילה להורדת רעשים

אולי תנסה לבדוק את המוצר הזה: http://www.youtube.com/watch?v=MvnwLZI-M5k&feature=related

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם לא קראתי את כל התגובות כאן , אבל אם הכלב בהישג ידך מהבית שלך ומהסלון , או החלון או לא יודע מה , זה מה שתעשה .

קנה רובה מים יחסית חזק , שיכול להגיע למרחק של הכלב שנמצא מתחת לבית שלך , בכל פעם שהוא ינבח ותשמע אותו , תירה עליו מהרובה מים , הוא ישתתק לאיזה פרק זמן , ינבח שוב , עוד פעם תשפריץ עליו .

מניסיון אישי , זה עובד ועובד כמו שצריך , היה מישהו שלקח את הכלב שלו לוטרינר לבדיקה למה הוא הפסיק לנבוח ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...