ראף ראף - השתגעתי מהנביחות! או - מה לעשות עם כלבים שמשגעים אותך? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראף ראף - השתגעתי מהנביחות! או - מה לעשות עם כלבים שמשגעים אותך?

oren

Recommended Posts

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני גנן ככה שיוצא לי ליראות הרבה כלבים

מה שאמרו פה מיקודם זה נכון -כלבים שהרבה שעות לבד בבית\חצר פשוט משתגעים

כבר הרבה יותר נוח לגדל 2 כלבים במקום כלב אחד במצב כזה

בכל מקרה ככל הידוע לי יש יחידה משטרתית שמטפלת בנושאים כאלו

כבר יצא לי ליראות אותם פעמים בביקורות

אני חושב שאסור לקשור כלב להרבה שעות -(אבל לא בטוח תבדוק את זה )

יש איזה טיפול מינימלי שצריך לתת לכלב ואני חושב שכדי לך לנסות לברר איתם

כלב ששעות לבד בבית כל יום זה כלב אומלל -הם צריכים חברה אפילו יותר מבני אדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת, שכבר שנתיים אני ומשפחתי סובלים קשות מבעית רעש של כלבים.

אלא שהמקרה שלך הוא מאוד קל לעומתי.

תן לי לספר מה המצב אצלי:

אני מתגורר בבית פרטי, ברחוב של בתים פרטיים. לצערי הרב - לכל הבתים מסביבי יש כלבים.

ונתחיל - לשכנה אחת יש כלב, לכלב הזה יש בעיות רציניות, אינני יודע מאיזה זן הוא או מה עבר עליו בצעירותו, אבל הוא תוקפני, כאשר אדם או [וכל אחד] עובר ברחוב, הכלב מתחיל לנבוח כמו מטורף, לנשוך את הגדר ולהשתולל. לרוב לוקח לו רבע שעה של נביחות רצופות להרגע.

ממול לבית זה - נמצא בית נוסף, בבית הזה מוחזקת כלבה גדולה [שגם את הזן שלה איני יודע], במפרסת הבית. לכלבה יש נתייה לילל ארוכות, ולרוב זה קורה לאחר שכלבים אחרים מתחילים לנבוח. בצמוד לבית הזה, נמצא בית נוסף, אם כל זה לא היה מספיק גרוע - השכנה המתגוררת בבית הזה מחזיקה 3 כלבים - 2 פיטבולים ופודל. הפודל נבחן ומרעיש ושני הכלבים נוהגים לנבוח לאורך שעות היום. כאשר הם מצליחים להלהיב אחד את השני בכל רגע נתון ו"סשן" נביחות שלהם יכול להמשך במשך שעה-שעה וחצי ברציפות בלי הפסקה. נביחות היסטריות. 3 בתים מימין לבית הזה, השכן החביב הביא כלב חדש. אומנם הכלב גור, אבל הוא כבר גדל למימדים של סוס. וככה גם הנבחיות שלו. הכלב מוחזק 24\7 בגינה והוא נורא אוהב לנבוח בהיסטרייה על כל עובר ושב. והוא לא מפסיק 10 דקות אחרי שאותו בן אדם עבר. למען האמת - לרוב הוא גם הכלב שמלהיב את כל השכונה.

בצמוד לבית הזה, נמצא בית שצמוד לביתי. השכנים שם אימצו לאחרונה כלב פינצ'ר, שגם הוא אוהב להתחיל לנבוח, בנביחוצ צייצניות ומעיקות ללא הפסקה כל היום וכל הלילה. לרוב הוא מתחיל לנבוח בשעות הקטנות של הלילה ומלהיב את כל כלבי השכונה. ואם זה לא מספיק - הוא תמיד מתחיל לנבוח ברגע שאחד מכלבי הרחוב נובח. גם הכלב הזה מוחזק 24\7 בגינה.

מנגד, בצד השני, נמצא בית בו מחזיקים כלב בגינה לרוב בשעות הלילה. הכלב תמיד קשור ברצועת ברזל ופעמים רבות הוא מתחיל לילל לנבוח ולבכות. בצמוד לבית הזה נמצא עוד בית עם כלב. הכלב הזה דווקא שקט לרוב, אבל בד"כ שהכלב משמאלו מתחיל לנבוח גם הוא יתחיל.

וככה זה מתחיל. ערב שקט ברחוב, תוך עניין של 2-3 דקות הופך להיות טירוף טוטאלי. מדובר במינימום של 4 כלבים [כאשר זה יכול גם להגיע למשהו כמו 15 כלבים, כי זה רעש שמתפשט בשכונה מוכת כלבי בית נוראיים] שנובחים בו זמנית. זה לא נדיר שכל תשעת כלבי הרחוב נובחים יחד ואז מלהיבים עוד לפחות 5 כלבים מהשכונה.

זה פשוט נוראי. הנבחיות לא מפסיקות מכל הכיוונים.

ועכשיו, אחרי ששטחתי בפניכם את בעייתי, שפוגעת לי קשות באורח החיים שלי, האם יש לכם הצעות? :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעבור לבניין רב קומות

סתם , החלונות צריכים להיות מבודדים ואתה בסדר

אבל כן זה דבילי , אוכלוסיה מבוססת שחושבת שבית עם חצר משמעותו כלב לא מחונך - שויין - צרות של עשירים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מזגן בבית וגם לא יהיה. אני גר באזור ירושלים. פתוחים זה דרך לאוורר בתים פה.

מדובר במשהו לא נורמאלי. באמת. תאמין לי שתוך גג שעתיים בבית הזה והיית מתחרפן. ואני חי עם זה איכשהו כבר שנתיים.

ההורים שלי בכלל מסכנים. לא ישנים כל הזמן.

צרות של עשירים או לא צרות של עשירים, אני מוקף שכנים מפגרים ואני אובד עצות. מדובר בזבל של אנשים אחד אחד שמחזיקים זבל של כלבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע שתנסה איכשהוא לשלב בין משרוקית על קולית(לכלבים) וצופר אוויר, ככה כש"תשרוק" בדבר הזה, אתה והשכנים לא תשמעו כלום אבל הכלבים ישתתקו.

דרך אגב, לאתר הזה נכנסתם: http://www.barkingdogs.net/soundremoteneighbor.shtml

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...