סיווג ביטחוני ?! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיווג ביטחוני ?!

אהלן וסהלן יחביבי

Recommended Posts

אני מתקשה לענות על שאלון סיווג ביטחונים ,מן הסתם אני לא אפרת יותר מדיי ,אבל מי שעבר את הנושא יודע .

איך לעזאזל הם מצפים ממני לדעתי חלק מהמידע ?

אם יקרה מצב שבו אני לא יהיה מדויק או לא יענה על חלק מה שאלות בגלל חוסר ידע ,האם מצב שכזה יפגע בי בכל הנושא של האמינות?

אם יקרה מצב שהם יגלו עליי מידע שאני בעצמי לא ידעתי עליו, הם זה יקרא כהסתרה של פרטים?

תשמעו, ההורים שלי גרושים + עליתי לארץ, לכן חסרים לי המון פיסות מידע, וספק אם אני אוכל לענות על חצי מהשאלות בצורה מדוייקת, מה אני עושה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תמיד יכול לפנות לנציגות במ"מ ביחידה שלך.

אני גם עשיתי סיווג דיי גבוהה לפני הרבה שנים בצבא ונעזרתי במחלקת במ"מ של היחידה שלי איפה שהיו דברים לא מובנים.

בעיה ,אני לא שייך לשום יחידה ,אני מלשב צעיר ,שהקשר היחידי שלו לצבא כרגע זה מיוני ירפ"א ב' .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני נעזר באמא שלי, אבל זה לא באמת מביא תוצאות, אפילו יחד אנחנו לא זוכרים הכל.

אגב ,אם כבר סיווגים, ראיתי שבכותרת רשום דרגות, אם זה לא מסווג, אפשר לשאול איזה דרגות יש ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? פאק!

אז בעצם יש מצב שאני עושה את הסיווג הכי גבוה ?

לא,אם קראת את הפוסט מפרש שפירסמו פה היית מבין שבגדול רמת ה"סודיות" סודי ביותר זה לא טרראם גדול,ויש כמה דרגות מעליה.

כפי שאמר זה מעליי כל אדם שמתמיין לתפקידים ממוצעים בחמ"ן מקבל סיווג יותר גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא,אם קראת את הפוסט מפרש שפירסמו פה היית מבין שבגדול רמת ה"סודיות" סודי ביותר זה לא טרראם גדול,ויש כמה דרגות מעליה.

כפי שאמר זה מעליי כל אדם שמתמיין לתפקידים ממוצעים בחמ"ן מקבל סיווג יותר גבוה.

לא ,אבל אני דברתי על המספרים, ומהלינק שנתתם לי זה עובד בסדר הפוך, כאשר 1 זו הרמה הגבוה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינטרנט זה המקום הנכון לדון בנושאים סודי ביותר ???

מן הסתם עוד בהתחלה רשמתי שאני לא אתאר פרטים מדוייקים .

כל עוד אתה מדבר על זה בתאוריה אני בספק אם יש משהו סודי בזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור , אבל ,

אני מדבר על צורת ההתנהגות אישית של מועמד לסיווג בטחוני כלומר היית יכול לצפות מאדם שעומד לקבל סיווג סודי ביותר שיהיה יותר "שושואיסט " שלא ידון בנושאים אישיים ( סודיים ) בפרהסיה ( ציבור ) .

זו דעתי האישית ויתכן בהחלט שאני טועה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתקשה לענות על שאלון סיווג ביטחונים ,מן הסתם אני לא אפרת יותר מדיי ,אבל מי שעבר את הנושא יודע .

איך לעזאזל הם מצפים ממני לדעתי חלק מהמידע ?

אם יקרה מצב שבו אני לא יהיה מדויק או לא יענה על חלק מה שאלות בגלל חוסר ידע ,האם מצב שכזה יפגע בי בכל הנושא של האמינות?

אם יקרה מצב שהם יגלו עליי מידע שאני בעצמי לא ידעתי עליו, הם זה יקרא כהסתרה של פרטים?

תשמעו, ההורים שלי גרושים + עליתי לארץ, לכן חסרים לי המון פיסות מידע, וספק אם אני אוכל לענות על חצי מהשאלות בצורה מדוייקת, מה אני עושה ?

הטופס והשאלון אחידים לכולם. זה לא אישי. הם לא מצפים ממך אלא השאלות נוסחו באופן כללי ואחיד.

לא יודע - לא יודע. רושמים "לא יודע" (למשל, שם הסב מצד האב) וזה בסדר גמור. בראיון אשר לרוב מתבצע לאחר מכן, בשלב מאוחר יותר של המיון והאיתור, נשאלים ומסבירים. להצהיר על חוסר ידיעה אינו מצביע על בעיה של אמינות.

לא, בוודאי שלא. לכל היותר ישאלו אותך בראיון ואתה תאמר שלא ידעת. שוב: הצהרה על חוסר ידיעה אינה סימן לבעית אמינות.

בכל מקרה, אל תרשום פרט שאתה יודע כי אינו נכון. אל תמציא.

כל השאר, כולל המספרים שצויינו, הם שטויות לא רלוונטיות לשאלתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...