עשו לי הפסקת לימודים, הצעות להמשך הדרך? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשו לי הפסקת לימודים, הצעות להמשך הדרך?

BiG_BuG

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

simla101,

תודה על ההשקעה בהסבר!

למרות שבילבלת אותי יותר עכשיו :\

תודה גם לכל האחרים :)

אה.. Meir787, אני רוצה לסיים (או לפחות לנסות) תאור לפני שאני מתחיל לעבוד.

למה ? כדי לעשות V ? מה עוצר אותך מהלתחיל לעבוד עכשיו ? אתה תרוויח יפה יחסית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מפריע לך לנסות למצוא עבודה כבר עכשיו? אחי בזמן הלימודים עבד כמעט בחינם רק כדי לצבור ניסיון.

מה מפריע לו לנסות? המציאות. זו שבה בלי תואר או נסיון משמעותי הוא לא ימצא עבודת תכנות.

ואני אשמח אם תראה לי אחרת...

ביג באג, מצטער אם בלבלתי אותך, אם אתה צריך עוד עזרה שאל, או דבר איתי בפרטי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא יסכים לעבוד בחינם הוא ימצא. הוא ממילא לא עבד שנתיים. עוד חצי שנה לא תהרוג אותו.

הוא לא ימצא עבודה בחינם, קודם כל זה פשוט לא חוקי, הכי קרוב לעבודה בחינם זה עבודה עבור אופציות, וגם זה מאוד מאוד נדיר שיתנו למישהו חסר נסיון לחלוטין שצריך ללמד אותו הכל מ-0 (אוקי, אז אתה יודע סינטקס וקצת מונחי OO מהקורס בסיס בג'אווה), בטח אם הוא סטודנט ורוצה עבודה בחצי משרה...

בניגוד לדעה הרווחת, מעסיקים בהייטק לא מתים לשלם הכי מעט שאפשר, בגלל שפיתוח תוכנה הוא עסק יחסית יקר, ועובד חסר נסיון עולה לחברה בזמן ההכשרה שלו יותר משהו "מכניס" לחברה, מעדיפים לשלם למישהו עם קבלות (או לפחות מישהו שיש לו "פוטנציאל" גבוה יותר להיות עובד טוב יותר כי יש לו ציונים גבוהים באוניברסיטה) מאשר לשלם ממש מעט עבור מישהו חסר נסיון לגמרי.

הוא גם יתקשה מאוד למצוא עבודת סטודנט כי הוא פשוט לא כזה, וכי אם הוקפאו לו הלימודים זה יראה מאוד רע בקו"ח או בראיון עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא שזה משנה לכם כל כך, אבל הנה עדכון

החלטתי כמעט סופית שאני נרשם למכללה האקדמית ביפו לתואר מדמ"ח.

שמעתי וקראתי שהיא ברמה טובה מאוד במדעי המחשב, מישהו יכול לאשר לחלוק על זה ?

עוד פעם, תודה רבה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם אמרו שאשלח להם גליון ציונים עם הסילבוס של הקורסים והועדה תדון אם ומאיזה קורסים יתנו לי פטור.

למישהו יש חוות דעת כלשהי על המכללה האקדמית תל אביב-יפו ? בבקשה לפני שזה יהיה מאוחר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם אמרו שאשלח להם גליון ציונים עם הסילבוס של הקורסים והועדה תדון אם ומאיזה קורסים יתנו לי פטור.

למישהו יש חוות דעת כלשהי על המכללה האקדמית תל אביב-יפו ? בבקשה לפני שזה יהיה מאוחר מדי.

ניסיתי ללמוד שם לפני כמה שנים ולא אהבתי - לא את המרצים, לא את המתקנים, לא את הרמה. בסוף עשיתי את התואר בפתוחה ובהצטיינות.

המנהלת שלי עשתה שם את התואר והייתה דיי מרוצה אז כנראה שזה עניין פרסונלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD@ATI אני לא רוצה להישמע מגעיל אבל תבדוק בבקשה את המקורות שלך לפני שאתה ממליץ על משהו, ביבלבו אותי מספיק אנשים בימים האחרונים.

אונ' חיפה פחות טובה מהמכללה האקדמית במדמ"ח.

realmagic ו- silky, תודה רבה על הדעות!

אם יש עוד דעות אני אשמח לשמוע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר אחד שפשוט ישב בבית עם ערימה של ספרים העוסקים בתכנות ו"שיחק" עם כל השפות כדי לצבור ניסיון.

היום הוא עובד בתכנות באיזו חברת היי-טק ומרוויח סכום יפה.

מה שאני מנסה להגיד הוא שקיימת אופציה נוספת - ללמוד לבד (אוטודידקט) אבל זה מצריך הרבה כוח רצון מצידך כי אין מסגרת פורמלית שמדרבנת אותך ללמוד.

חומר למחשבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...