שאלה קטנטנה לגבי המיילסטון - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה קטנטנה לגבי המיילסטון

omerbr

Recommended Posts

אני מתכוון לקנות אותו לפי המלצות פה ואולי 87584395374 ביקורות ביוטיוב ובאינטרנט בכלל

אבל יש משהו שמדאיג אותי

כרגע אני בכיתה ט' ואני לא רוצה להישמע גזען חס וחלילה כן אבל הילדים האתיופים כל הזמן גונבים דברים עכשיו אי אפשר להימנע מזה אתם יודעים אם הטלפון בתיק ואנחנו בשיעור ספורט למשל התיק שלי לא עליי בזמן שאני רץ זו סתם דוגמא כן

ורציתי לדעת אם יש איזה אפשרות להפוך את הטלפון לGPS שכזה כמו שיש מיוחדות לאייפון שהופכות אותו למין מכשיר מעקב שכזה ואז אפשר לראות איפה המכשיר נמצא בכל זמן שהוא בעולם דרך המחשב דרך תוכנה שמתחברת למכשיר כביכול יש את זה לאייפון אני יודע

אבל האם יש את זה גם למיילסטון במיוחד כי איבדתי כבר כמה טלפונים בחיים שלי אני מאוד רוצה להבטיח שהטלפון הזה לא יאבד לי או יגנב לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפשר, אבל הדרך הכי טובה היא פשוט לשים אותו עליך. לא שמים פלאפון בתיק.

אז זהו שבחרתי במיילסטון בגלל שיש לו WIFI שמעתי טוב ושמעתי שאפשר לצפות באינטרנט בצורה נוחה מאוד וזה מאוד חשוב לי ובבית הספר שלי יש אל חוטית עם הצפנה משמ ישנה אני חושב אפילו שאין להם אפילו הצפנה וסיסמה כלום לכן בחרתי בו\

עכשיו בבית ספר שלי אסור שהטלפון יהיה מחוץ לתיק אם יש לך טלפון אתה חייב שיהיה בתיק

ואצלי בבית ספר אוכפים את החוק הזה לא כמו בתי ספר אחרים שלא שמים זין אם הטלפון בחוץ או בתוך התיק לא אכפת להם בבית ספר שלי יש איסור נגד זה ומי שרואים אותו עם טלפון לוקחים אותו לכן התיק הוא האופציה הכי טובה שלי

בנוסף לקטע שאני משחק כדורסל אז זה מפריע אני נופל וכל זה והטלפון יקר יכול להיפגע בכל זאת

טוב אחרי החפירה :bash: :bash: איך עושים את זה במיילסטון אתה יודע? יש איזה שהוא מדריך מצולם או כתוב איפה שהוא לעשיית הדבר הזה אצלו?

חזרתי מסיור סליחות ואני עייף תחת אז נתראה מחר בערב אולי אני יקום אז :sleep: :sleep: :sleep:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, בכיתה ט' אמורים לדעת כבר לרשום עם סימני פיסוק - זה יעזור לנו אם תשתמש בזה.

דבר שני, נגיד ויש תוכנה כזו והוא משדר איפה הוא נמצא בכל רגע נתון - ברגע שמישהו יקח אותו ויהיה ברחוב X איך בדיוק אתה רוצה לקלוט את האות הזה ולהגיע לשם? דבר שני, אסור לך בתיק? שים במכנס! אתה משחק כדורסל בשיעור ספורט? אל תביא אותו בכלל באותו יום!, גם ככה לפי מה שאתה אומר זה לא שאתה יכול לשבת בשיעור ולשחק איתו כי בית הספר שלך אוכף את הסיפור הזה, אז אשכרה אין לך שימוש לפלאפון. דבר שני, בהנחה ואתה בכל זאת מתעקש להביא אותו לבית הספר בשיעורי הספורט, פשוט תקנה מנעול קטן כזה (עולה כמה שקלים) ותנעל את שני הרוכסנים ביחד - זה (ואני מגלה לך סוד כמוס) מה שעושים הרבה פעמים בצבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, בכיתה ט' אמורים לדעת כבר לרשום עם סימני פיסוק - זה יעזור לנו אם תשתמש בזה.

דבר שני, נגיד ויש תוכנה כזו והוא משדר איפה הוא נמצא בכל רגע נתון - ברגע שמישהו יקח אותו ויהיה ברחוב X איך בדיוק אתה רוצה לקלוט את האות הזה ולהגיע לשם? דבר שני, אסור לך בתיק? שים במכנס! אתה משחק כדורסל בשיעור ספורט? אל תביא אותו בכלל באותו יום!, גם ככה לפי מה שאתה אומר זה לא שאתה יכול לשבת בשיעור ולשחק איתו כי בית הספר שלך אוכף את הסיפור הזה, אז אשכרה אין לך שימוש לפלאפון. דבר שני, בהנחה ואתה בכל זאת מתעקש להביא אותו לבית הספר בשיעורי הספורט, פשוט תקנה מנעול קטן כזה (עולה כמה שקלים) ותנעל את שני הרוכסנים ביחד - זה (ואני מגלה לך סוד כמוס) מה שעושים הרבה פעמים בצבא

אני עייף מידי רציתי רק לגמור עם התגובה וללכת לישון בגלל זה

רשמתה שני דברים שניים חחח

אני יעשה את זה כי יש לי מחשב נייד עם כרטיס רשת של חברת פלאפון למחשב ויש לי בכל העולם אני לוקח אותו איתי לנסיעות לחו"ל וכאלה אז אל תדאג לגבי זה

לגבי הבית ספר:אסור שהטלפון יהיה מחוץ לתיק בזמן שיעור אם זה הפסקה מותר לי ובהפסקות אני יוכל לגלוש כמה שבא לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז שוב, מה הבעיה? קודם כל אתה יכול לשים אותו בכיסים - לא מאמין שעושים עליכם חיפוש בכניסה לכיתה. גם אם אתה בכל זאת רוצה אותו בתיק - עניתי לך. יש מנעול בכמה שקלים, אתה נועל את שני הרוכסנים יחד וכך אי אפשר לפתוח את אותו התא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך , אל תביא את הסלולרי לבית הספר.

מה יש? חצי יום בלי סלולרי יהרוג אותך?

נו מה אי אפשר לענות נורמאלי?!?!?

מישהו שאל אותכם מה אני עושה עם הטלפון שלי?!

כולה מה שאלתי איך עושים את זה פתחו לי פה דיון אל תביא את הטלפון לבית ספר יאללה דיי תפסיקו להטיף לא מעניין אותי אני רוצה להביא תטלפון לבית ספר ולא שואל את דעתכם בעניין של איך להגן עליו כולה רציתי לדעת איך עושים את הטלפון לGPS לא יותר מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי יצור זב חוטם שכמוך, נראה לך שאני אמא שלך? חברה שלך? תרגיע זריז, אנשים מנוסים ממך נותנים לך עצה, אתה יכול להגיד יפה תודה או לא תודה, אם מתחשק לך לפתוח ג'ורה תמצא תחברים שלך ותעשה את זה מולם לא פה.

וסתם פויינטר לתקשורת בפורומים, לא מצטטים את ההודעה שמעלייך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נפלתם עליו?

הבן אדם שאל שאלה פשוטה - האם יש אפליקציה שמאפשרת להשתמש ב- המובנה של המכשיר למעקב, כך שבמקרה גניבה הוא יוכל לדעת איפה המכשיר שלו נמצא.

רוצים לענות על זה, תענו. לא רוצים, אל תענו.

מה התחלתם להיכנס לו לכיס (תרתי משמע) ולהגיד לו שילך לבית ספר בלי פלאפון וזהו.. באיזה קטע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד תוכנות, יחסית לא מעט, בשביל לאבטח פלאפון אנדרויד.

יש תוכנות ששלוחות SMS למספר שבוחרים מראש כשמישהו מכניס SIM חדש למשל. יש תוכנות שמוצאות את המכשיר (כמו הדוגמא בהודעה מעלי).

יש גם תוכנות שעולות כסף, והן כותבות מידע למקומות במכשיר שצריך להיות די מומחה כדי לאפס, דברים קצת יותר 'מקצועיים'.

בקיצור, יש , מכל מיני סוגים. לא משהו מדהים, אבל בערך מה שתקבל בכל אחר. אני לא מכיר לעומק את האבטחה של האייפון אז אני לא באמת יודע איך אנדרויד עומד מולו בקטע הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שגונב לאנשים את הסלולרי שלהם הוא בדרך כלל ערס

ערס = טיפש

טיפש = לא יודע איך מוחקים אפליקציות

אני אאלץ לחלוק עליך, מוסר הוא משהו שאוטומתית יש לאנשים חכמים יותר. אם כבר הוא הרבה יותר גמיש אצל אנשים חכמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו לאור מה שנאמר בהתיחס לשאלה של פותח הדיון - עדיין אמליץ פשוט לנעול את התיק עם מנעול בכמה שקלים. זה עדיף, הרבה פעמים פחות יקר מהאפליקציה עצמה, ובטוח יעבוד יותר טוב. גם אם זה ישלח לך SMS כשמישהו יכניס SIM לא נראה לי שזה יעזור לך במשהו חוץ מלדעת שבוודאות מישהו גנב לך את המכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...