שאלה קטנטנה לגבי המיילסטון - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה קטנטנה לגבי המיילסטון

omerbr

Recommended Posts

אני אאלץ לחלוק עליך, מוסר הוא משהו שאוטומתית יש לאנשים חכמים יותר. אם כבר הוא הרבה יותר גמיש אצל אנשים חכמים.

לא הבנתי.. מוסר זה משהו של אנשים חכמים, בדיוק. אנשים חסרי מוסר הם בדרך כלל אנשים טיפשים, קרי ערסים, שגונבים לאנשים את הטלפון..

דור, זה מאוד עצוב אם אתה באמת חושב שאי אפשר לפתוח תיק ששני הרוכסנים שלו סגורים עם מנעול, בכלל בלי לפרוץ את המנעול.

ידע בסיסי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תראה עמרי, מי שרוצה מספיק "חזק" לגנוב פלאפון מילד בכיתה ט' - יצליח. גם אם זה בתא עם מנעול וגם אם זה לא יודע איפה, באמת שכדי למנוע גניבה זה פשוט לא להביא אותו לבית הספר כשאתה לא יכול לשים אותו בכיס. גם האפליקציות הנ"ל לא נראה לי שימנעו גניבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו מדהים ההסטלבטות פה על ילדים, תרגעו אתם לא יותר טובים בשום צורה ממנו.

ואם אתם מטיפים להם כמו אבא אז תצפו לתגובה שווה.

קיצור תסתכל פה על ה-

PHONE LOCK

[http://dearxraymachine.wordpress.com/2010/05/11/the-motorola-milestone-review]

תנסה לראות אם זה מספיק טוב לך - לא יודע לגבי אם תוכל לאתר אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה עמרי, מי שרוצה מספיק "חזק" לגנוב פלאפון מילד בכיתה ט' - יצליח. גם אם זה בתא עם מנעול וגם אם זה לא יודע איפה, באמת שכדי למנוע גניבה זה פשוט לא להביא אותו לבית הספר כשאתה לא יכול לשים אותו בכיס. גם האפליקציות הנ"ל לא נראה לי שימנעו גניבה

זה לא העניין, הקטע הוא שמנעול על הרוכסן לא שווה כלום. אתה פשוט תופס את הבד משני הצדדים ומושך אותו, התופסן של הרוכסן נשאר במקום אבל ה"מסילה" זזה עליו לכל האורך ונפתח לך חור ענקי עם גישה מלאה לתיק... כל ילד יודע את זה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועכשיו לאור מה שנאמר בהתיחס לשאלה של פותח הדיון - עדיין אמליץ פשוט לנעול את התיק עם מנעול בכמה שקלים. זה עדיף, הרבה פעמים פחות יקר מהאפליקציה עצמה, ובטוח יעבוד יותר טוב. גם אם זה ישלח לך SMS כשמישהו יכניס SIM לא נראה לי שזה יעזור לך במשהו חוץ מלדעת שבוודאות מישהו גנב לך את המכשיר

האמת שמכל פתרונות האבטחה שראיתי זה דווקא די מעניין, לדעתי זה אחת הפתרונות הטובים מאפשרויות החינמיות.

הפואנטה שזה שולח ללך את המספר טלפון של הסים שהוכנס. בהנחה וזה המספר של מי שעכשיו מחזיק את הטלפון שלך... די קל לאתר אותו/להגיש תלונה/מה שלא יהיה.

יחד עם זאת, כמו כל אפליקצית מהז'אנר, איפוס קשיח של המכשיר יעיף אותה...

למיטב ידיעתי יש רק מערכת אחת שיודעת להתמודד עם כזה איפוס והיא עולה לא מעט בכלל. וגם שם אני לא בטוח אם זה עובד 100%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי.. מוסר זה משהו של אנשים חכמים, בדיוק. אנשים חסרי מוסר הם בדרך כלל אנשים טיפשים, קרי ערסים, שגונבים לאנשים את הטלפון..

אני מכיר כמה אנשים מאד אינטלגנטים שמתעסקים בגניבה של מכשירים סלולריים, כשיוצא להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם הוא שולח לי את המספר של הבנאדם? הרבה מספרים אי אפשר למצוא דרך 144, 441, ודומיו. אתה באמת חושב שאם תתן מספר טלפון למשטרה זה יעזור במשהו? במקרה במקרה אני בימ"ר (חפשו בגוגל מי שלא יודע) ואני די בטוח שאם זה יגיע לתחנת המשטרה אז לא ממש יתחסו לזה. גם אם אתה מוציא בעלות על המספר ויוצא לך בנאדם וכתובת והכל, איך בדיוק אתה מוכיח שהוא גנב? אני לא חושב שהאפליקציה ששלחה SMS עם המספר שלו זה משהו שיעבוד בבית המשפט. ומה תעשה ויצא לך בעלות "טוקמן"? אז אין לך שום פרטים של הבנאדם ומה שנשאר לך לעשות זה חמוצים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאני שואל אותך - את מי אתה תובע? אני בכלל לא חושב שתחנת המשטרה בכלל תלך להוציא צן בית משפט בישביל לקבל פרטי בעלות מהחברה הסלולארית. ושוב - בתור אחד בתחום, הרבה פעמים אנחנו פונים לחברות הסלולאריות ומקבלים תשובה שהמספר X הוא טוקמן ולא נשאר לנו (בתור משטרה אפילו) מה לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה שאין למשטרה מה לעשות, אתה פשוט לוקח את החוק לידיים והולך לפוצץ את אותו אחד מכות. בהנחה שזה היה בבית ספר, אני לא חושב שזאת צריכה להיות בעיה לגלות במי מדובר, כאשר יש לך את המספר טלפון שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אף אחד עם קצת שכל שמאמין שאי אפשר לגנוב היום פלאפון.

השאלה כמה אפשר להקשות וכמה אפשר להוריד את הסיכוי. נגיד ועל כל 10 גנבי פלאפון, 5 בלי טוקמן, ומהם, 2-3 לא יאפסו בזמן את המכשיר. אז הורדת עכשיו ב-20%-30% את הסיכוי שהגניבה 'תצליח'. תעשה את זה, תשלב את זה עם משהו שמאתר מכשיר עם , תוסיף את הפיצ'ר שגורם לפלאפון לצרוח בהפעלה מרחוק, כל דבר קטן מקטין את הסיכוי.

אין מה לעשות, כל העסק הזה הוא מלחמה בטחנות רוח, אבל וואללה אולי לפעמים עם קצת מזל אפשר לנצח

חוצמזה כיף להתעסק עם התוכנות האלה.

חברים שלי נכנסים לאתר של Lookout ובודקים איפה אני או מציקים לי עם ה Remote scream לפעמים. אחלה בידור ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שמכל פתרונות האבטחה שראיתי זה דווקא די מעניין, לדעתי זה אחת הפתרונות הטובים מאפשרויות החינמיות.

הפואנטה שזה שולח ללך את המספר טלפון של הסים שהוכנס. בהנחה וזה המספר של מי שעכשיו מחזיק את הטלפון שלך... די קל לאתר אותו/להגיש תלונה/מה שלא יהיה.

יחד עם זאת, כמו כל אפליקצית מהז'אנר, איפוס קשיח של המכשיר יעיף אותה...

למיטב ידיעתי יש רק מערכת אחת שיודעת להתמודד עם כזה איפוס והיא עולה לא מעט בכלל. וגם שם אני לא בטוח אם זה עובד 100%.

ואיך קוראםי לתוכנה הזאת?

בכל מקרה אני הולך לשים כמה שאני לא באמת צריך וירשום את השמות שלהם ככה שתיהיה לי לפחות הוכחה שהמכשיר שלי בנוסף לאפליקציה הזאת

ואם הוא שולח לי את המספר של הבנאדם? הרבה מספרים אי אפשר למצוא דרך 144, 441, ודומיו. אתה באמת חושב שאם תתן מספר טלפון למשטרה זה יעזור במשהו? במקרה במקרה אני בימ"ר (חפשו בגוגל מי שלא יודע) ואני די בטוח שאם זה יגיע לתחנת המשטרה אז לא ממש יתחסו לזה. גם אם אתה מוציא בעלות על המספר ויוצא לך בנאדם וכתובת והכל, איך בדיוק אתה מוכיח שהוא גנב? אני לא חושב שהאפליקציה ששלחה SMS עם המספר שלו זה משהו שיעבוד בבית המשפט. ומה תעשה ויצא לך בעלות "טוקמן"? אז אין לך שום פרטים של הבנאדם ומה שנשאר לך לעשות זה חמוצים!

אתה תובע אותו בבית משפט, ומקבל מהחברה הסלולרית את האישור שהמכשיר עם המספר הסידורי X הזה הוא שלך..

המקסימום שהוא יכול לעשות במקרה כזה זה לטעון שאתה מכרת/נתת לו אותו..

במקרה שאין למשטרה מה לעשות, אתה פשוט לוקח את החוק לידיים והולך לפוצץ את אותו אחד מכות. בהנחה שזה היה בבית ספר, אני לא חושב שזאת צריכה להיות בעיה לגלות במי מדובר, כאשר יש לך את המספר טלפון שלו.

^לקחת את החוק ליידים זה בדיוק מה שיקרא אם אני ידע מי לקח לי את הטלפון ולא אכפת לי גם בן כמה הוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה - אתה רק לא תדע מי הוא

מכל העצות האלו אפשר לדעת מי הוא

את מספר הטלפון החדש מהסים שלו אני יכול להתקשר ולשאול עם מי אני מדבר(רישומון 2009 אחלה של תוכנה)

אפשר לאתר את מיקום הטלפון ואמרתי לך יש לי את המחשב הנייד עם האינטרנט ככה שאני יכול לגלוש בכל מקום בעולם(לפחות לפי חברת פלאפון לפחות) ואז יש לנו פשוט את הצרחה של הטלפון אני רק צריך להיות קרוב מאוד למקום שבו הטלפון נמצא וזהו זה להפעיל את הצרחה ואני ידע מי זה

peace of cake

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...