הגיע הזמן - סמארטפון מאורנג', תקציב אינו מוג&# - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע הזמן - סמארטפון מאורנג', תקציב אינו מוג&#

djelectric

Recommended Posts

טוב, עבדכם הנאמן הגיע לזמן שבו צריך לשדרג את המכשיר המת שלו (תנצב''ה 6120C).

אז מה בעצם העניין,

אני קונה מכשיר מאורנג' בתשלומים (רק ככה נח לשדרג) במסלול חיילים אולי (אם יתאפשר) ובעזרת שדרוג אחרי 3 שנים שיוזיל.

מה אני מחפש במכשיר:

מערכת הפעלה נורמאלית. וכמה שיותר. אפשרות (אפילו תיאורתית) להתקין על המכשיר, סימביאן לא בא בחשבון, היא כבר מתה.

מכשיר עם חומרה חזקה, לא מתפשר על מעבד\זכרון\מעבד גרפי.

משחקים - תמיכה באימולטורים אצלי זה כמעת חובה.

מסך מגע - אני מניח שזה החובה היום, כמובן איכותי ונח ככל שניתן, מוכן להתפשר אם יש מספיק יתרונות בקצה אחר.

מצלמה - באמת שלא הכי חשוב לי, יהיה נחמד ל5MP ומעלה, ייתרון לצילום נורמאלי בתנאי אור קשים.

אני יודע שמגוון המכשירים באורנג' לא משהו אבל זה מה יש, האם יש כרגע מכשיר שמתאים לצרכים שלי?

יש לי ככה פור של חודש, יש איזה מכשיר שצריך אולי להגיע עד אז?

אגב אם אתם מכירים חנות שמוכרת מכשיר שאין באורנג' במחיר נדיר תפדלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא מצליח להבין את ההגיון מאחורי העבודה שאף חברה לא מביאה סמארטפונים! הרי אלו גם מכשירים שעולים המון כסף וכך החברות ירוויחו, ובנוסף לזה אני מניח שאנשים לא ילכו על החבילות של ה-30 ש"ח (חבילות גלישה) אלא יראו כמה נוח וכיף לגלוש באותם מכשירים ובעצם ילכו על חבילות גלישה גדולות בהרבה.

היום שאני מסתכל על זה באף אחת מהחברות אין שבאמת מעניין - נכון שסלקום רק עכשיו (בוקר טוב באמת) הוציא את הלג'נד אבל באמת, איפה ה-SGS, איפה הדיזייר, איפה המיילסטון בפלאפון/אורנג', איפה ה-Wildfire ועוד כ"כ הרבה מכשירים שאנשים קונים בחנויות פרטיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, ראוי לציין שרוב האנשים בישראל ממשיכים לקנות בחברות הסלולר. הבעיה היא שעם מעדיף את הסמסונג F480 והנוקיה 5800 בתור מכשירים עם מסכי מגע ולא יהיה מוכן להוציא כל כך הרבה כסף (לפי התמחור בחברות הסלולר) על מתקדמים ויעילים שגם אשכרה נוחים לשימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו בדקתי וה-E72 וה-N97 עולים ממש כמה גרושים לחודש פחות מאשר הלג'נד למשל בחברות הסלולר. אל תשכח כמה עלה ה-N97 וה-N95 שיצאו, לדעתי מעל 100 ש"ח לחודש, ועדיין יש המון אנשים שקנו אותם! אז יש שוק בסה"כ למכשירים מאוד יקרים כשהם לפעמים לא מצדיקים את זה (כמו ה-N97) אז על אחת כמה וכמה הגיוני שיש שוק לא קטן למכשירים באמת איכותיים, טובים ומתקדמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו בדקתי וה-E72 וה-N97 עולים ממש כמה גרושים לחודש פחות מאשר הלג'נד למשל בחברות הסלולר. אל תשכח כמה עלה ה-N97 וה-N95 שיצאו, לדעתי מעל 100 ש"ח לחודש, ועדיין יש המון אנשים שקנו אותם! אז יש שוק בסה"כ למכשירים מאוד יקרים כשהם לפעמים לא מצדיקים את זה (כמו ה-N97) אז על אחת כמה וכמה הגיוני שיש שוק לא קטן למכשירים באמת איכותיים, טובים ומתקדמים

הN97 היה כשלון בארץ (ובעולם) מבחינת מכירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעטים מאוד האנשים שיסכימו להוציא 100 ש"ח בחודש כפול 36 חודשים. כפי שאמרתי, ואני מדבר מנסיון של שנתיים וחצי בעבודה בחברת סלולר, אנשים מעדיפים טרנדים עכשווים (מכשירים עם מסכי מגע) במחיר זול ככל האפשר. אתה כנראה גם יוצא מנקודת הנחה שהצרכן הישראלי מכיר את חברת HTC כאשר רוב הצרכנים הקטנים לא יודעים בכלל מי החברה הזו ויישארו עם הסמסונג/נוקיה שלהם.

ובזאת אני מפסיק לחרוג מנושא הדיון הנוכחי.

אז.. האפשרות היחידה שלי היא לקנות מכשיר ב100 שקלים לחודש מחנות? (SGS)

כן, רק שאני הייתי מחכה שסמסונג יפתרו את בעיית ה- האקוטית או קונה Desire.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל לקנות מבנאדם פרטי במקרה הזה כי גם החנויות הפרטיות מוכרות אותו בכ-2900 ש"ח פשוט ללא תשלומים (או מס' תשלומים מועט). כמובן שאם אתה קונה מאנשים פרטיים אין ספק שאתה צריך לשלם הכל במזומן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...