HTC Wildfire - בעד ונגד, אשמח לדעתכם - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HTC Wildfire - בעד ונגד, אשמח לדעתכם

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם חושבים שהוא יכול לעמוד בכבוד מול הדיזייר וה-N1? שווה לי לרכוש אותו כחדש (2100 ש"ח) לעומת ה-N1 כמשומש בערך באותו מחיר? הבנתי שהמילסטון אמור לקבל עד סוף השנה פרויו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, מההתחלה אהבתי אותו, אבל המשקל שלו הורג אותי! אני מודה שלא ניסיתי אבל ה-N97 היה כבד אבל המיילסטון 20 גר' כבד יותר. רק מהבחינה הזו אני חושב על אופציות אחרות כמו ה-N1 שאפשר לקנות יד2 באותו מחיר של MS חדש. לדעתך המעבד 600Mhz של ה-MS אמור להכביד עליו בעתיד כשיגיע אליו פרויו וכו' או ש"בטוח" לקנות מכשיר עם מעבד כזה כיום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי בוואלה שופס שיש מכירה מוקדמת של ניופאן אם אני לא טועה במחיר התחלתי של 2800 ש"ח ועם עברית שלהם. נשמע נחמד בהנחה ואפשר לקנות בסביבות המחיר הזה. בכל אופן, נזכרתי בדבר חשוב - האם המיילסטון/N1/דיזייר תומכים כולם או אחד מהם בפונקצית Pinch to zoom? האם מדובר במשהו תוכנתי שאמור להיות קיים בפרויו ואז לא תהיה בעיה עם אף אחד מהנ"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אתה לא משלם 190. אם אתה קונה באנגליה ישר מהחנות עם מישהו שמבקר שם אתה משלם VAT מקומי, המחיר כולל VAT הוא 230 פאונד.

לא יודע איך אף אחד לא הזכיר זאת, אבל ניתן לקבל החזר במזומן על ה VAT בשדה התעופה לאחר ביקורת הדרכונים. חייבים לשמור על הקבלות והחשבונית, ולבקש בחנות את הטופס עבור זה. (לאזרחים זרים)

ככה זה בכל מדינה בעולם. ואני באופן אישי קיבלתי החזרים יותר מפעם אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך אף אחד לא הזכיר זאת, אבל ניתן לקבל החזר במזומן על ה VAT בשדה התעופה לאחר ביקורת הדרכונים. חייבים לשמור על הקבלות והחשבונית, ולבקש בחנות את הטופס עבור זה. (לאזרחים זרים)

ככה זה בכל מדינה בעולם. ואני באופן אישי קיבלתי החזרים יותר מפעם אחת.

מclove אי אפשר לקבל טופס להחזר מס

במיילסטון אם כך המצב יותר טוב? והתמיכה היא תוכנתית ובאה יחד עם 2.1/2.2? כי ראיתי היום ביקורות ודיאו ביוטיוב שנאמר שהנ"ל לא תומכים, אפשרי כי דובר על 2.0 של אנדרואיד?

כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...