HTC Wildfire - בעד ונגד, אשמח לדעתכם - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HTC Wildfire - בעד ונגד, אשמח לדעתכם

xtract1

Recommended Posts

במסגרת חיפושיי הקדחתניים (אולי קצת פחות משל עמרי) להחלפת המכשיר שלי בסמארטפון חדש, אני די בטוח שירדתי מה-SGS שהוא גם יקר יחסית, גם סובל מבעיות ב-GPS וגם נראה לי גדול מדי. האייפון 4 בנתיים בעדיפות עליונה אבל הוא די סגור מבחינת מערכת הפעלה וגם מאוד יקר לפי מה שהבנתי. המיילסטון נראה לי מאוד אבל אין לי צורך במקלדת פיזית והוא מאוד מאוד מאוד כבד!

בקיצור, שוטטתי קצת וראיתי את ה-HTC Wildfire, הנתונים נראים די טובים בסה"כ הן מבחינת חומרה והן מבחינת גודל. אשמח לשמוע את דעתכם המלומדת עליו (בתקווה שיש אחת כזו לפחות).

היתרון מבחינת הנתונים שלו שהספקתי לראות זה משקל נמוך יחסית, מסך מכובד אך לא ענק של 3.2", מצלמת 5MP, אנדרואיד 2.1 (בתקווה שיהיה אפשר לשדרג לשניים). בסה"כ מהביקורות וידאו שראיתי הוא נראה כמגיב מאוד מהר למעבר בין מסכי בית, הפעלת אפליקציות, המקלדת נראת כמגיבה היטב וכו'. יתרון נוסף (וגדול מאוד) לדעתי זה המחיר - 1100-1200 ש"ח מ-Clove בהנחה שבנאדם מביא לי את זה משם ואני לא משלם 33% מיסים

http://www.clove.co.uk/viewProduct.aspx?manufacturer=HTC&item=HTCWildfire&product=EBC9312F-9F5C-432E-826A-2C4731FAD187

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ראה נחמד מאוד רק מעצבן הקטע של המעבד, 528 מגה הרץ היום זה דיי איטי, או לפחות מה שהיה לי עם ה HD1, אבל אצלי זה היה מבוסס WM אז אולי על האנדרואיד מרגישים הרבה יותר טוב.

גם המחיר מאוד זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי חישוב לפי ה-190, אני אמור לשלם להם מס ואז במכס (לצורך העניין) עוד פעם מס?

בכל מקרה, השאלה שלי אם לדעתך זה זוועת עולם כי אתה רגיל ל-SGS עם המסך המדהים (אין ספק) או שמשתמש ממוצע יכול להסתדר עם זה מספיק טוב.

לגבי המעבד, שוב, ממה שראיתי ביוטיוב הממשק רץ עליו מהר מאוד ולא נראה כאילו זו בעיה.

האם כל אלו לא שווים את המחיר הזול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא מה אתה רוצה מהמכשיר... אני בתור בעלים של נקסוס יכול להגיד לך שההבדל של הרזולוציה הוא לא הבדל קטן וממש קריטי לדעתי

אבל מה שכן... המחיר באמת נמוך

לדעתי פשוט תחסוך עוד קצת, שוק היד2 בארץ די חם בכל הנוגע למכשירי ואפשר למצוא N1 באזור ה2K~

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי חישוב לפי ה-190, אני אמור לשלם להם מס ואז במכס (לצורך העניין) עוד פעם מס?

בכל מקרה, השאלה שלי אם לדעתך זה זוועת עולם כי אתה רגיל ל-SGS עם המסך המדהים (אין ספק) או שמשתמש ממוצע יכול להסתדר עם זה מספיק טוב.

לגבי המעבד, שוב, ממה שראיתי ביוטיוב הממשק רץ עליו מהר מאוד ולא נראה כאילו זו בעיה.

אבל אתה לא משלם 190. אם אתה קונה באנגליה ישר מהחנות עם מישהו שמבקר שם אתה משלם VAT מקומי, המחיר כולל VAT הוא 230 פאונד.

וזה זוועת עולם כי זה זוועת עולם. בלי שום קשר למסך של ה SGS.

רזולוציה של 320X240 צריכה להישאר בתחומים של מתחת ל 3".

תנסה לראות WILDFIRE (או לצורך העניין, pocket בן שנתיים) ולקרוא עליו טקסטים או לגלוש באינטרנט. הטקסט נראה זוועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני מניח שכנראה אנחנו חוזרים לנקסוס/דיזייר או 4. ממה שראיתי להביא מחו"ל גם ללא 33% מיסים יכול להגיע לאזור 2300-2600 די בקלות, במחירים הללו פשוט לא כדאי להביא מאחר וחדש בארץ עולה כ-3K עם אחריות. ד"א, בהנחה ואני קונה יד2 או בארץ כחדש, הייתם ממליצים על דיזייר או על ה-1?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כרגע שום ששווה משהו. אני בינתיים מחכה למכשירים חדשים.

::) כן, הגישה הרגילה... בדיוק כמו במחשבים, תמיד יש משהו חדש בדרך... השאלה היא לדעת מתי לעצור ולקנות את מה שמתאים לדרישות וזהו...

לגבי יד2... תבינו בסופו של דבר שהדזייר והN1 הם בדיוק אותו מכשיר חוץ מכמה שינויים קטנים והSENSE של (שאפשר בסופו של דבר להפעיל גם על הN1)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן קצת בעיתי, אתה מחכה פשוט כי אין ברירה או כי יש כמה מכשירים טובים שאמורים לצאת בקרוב שאתה מתכנן עליהם?

כי אין ברירה, אין שום דבר טוב.

::) כן, הגישה הרגילה... בדיוק כמו במחשבים, תמיד יש משהו חדש בדרך... השאלה היא לדעת מתי לעצור ולקנות את מה שמתאים לדרישות וזהו...

מה? אין לך מושג על מה אתה מדבר...

מי בכלל "מחכה למשהו חדש שבדרך" ?

זה בדיוק העניין שכרגע אין שום דבר שמתאים לדרישות.

אין פה שום קשר ל"וואי אוטוטו יוצא משהו חדש אני חייב לחכות וואי וואי" ::). זה בכלל לא קשור.

כרגע המכשיר היחיד שעומד ברוב הדרישות הוא הגלאקסי S, הוא עומד בדרישות הסוללה והחומרה.

אבל החסרונות שלו: ענק, באגים ב- (קריטי מבחינתי כי אם אני קונה הוא בהחלט יהיה גם מכשיר ניווט), ממשק מכוער.

החסרונות הם קריטיים, במיוחד הגודל, מה שפוסל אותו מיידית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...