אך הפלאפון החדש בסלקום htc legend‏? פלוס השווה לHTC DESIRE‏ הקרב ובא!‏ - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אך הפלאפון החדש בסלקום htc legend‏? פלוס השווה לHTC DESIRE‏ הקרב ובא!‏

F430

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עוד שבועיים יוצא DESIRE מניופן.

זהו מכשיר הדגל של , והוא יעלה רק ב500 שקל יותר מהLEGEND.

נראה לי יותר משתלם.

אם זה באמת יהיה המחיר שלו אז, מדהים איך הפרש של 30 דולר בארה"ב יכול להיות מתורגם ל500 שקל בארץ :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה דיבורים על DESIRE‏‎‏ מה הסיפור שלו? איזה יציאות היו מכשיר? הוא יתמוך בסרטי HD‏?‏

עברית בבקשה...?

Scorn,

חוץ מהרזו' של המסך והצבעים אשמח לשמוע להמשך ההשוואה בינהם

תעיף מבט ב GSMARENA.

*רק קח בחשבון שהמעבד בלג'נד הוא ARM11 לעומת Cortex A8. למרות שבלג'נד הוא ב 600MHZ ובמיילסטון 550, המעבד במיילסטון עדיין חזק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים איך הפרש של 30 דולר בארה"ב יכול להיות מתורגם ל500 שקל בארץ :)

בדיוק כמו שהמחיר יכול להיות מתורגם על ידי שער דולר של 6+ ש"ח... היבואנים בארץ של מכשירי הסלולר חיים על עולם אחר, הבעיה היחידה... אנשים עדיין קונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 480X320 בלג'נד לא נראה מרשים במיוחד ליד המוטורולה שמציע 848X480, ומסך עם צבעים מאוזנים מאוד.

אל תשכח שהלג'נד בעל מסך בגודל של 3.2" והמיללסטון 3.7". ולג'נד בעל מסך , והמיילסטון TFT . כך שדווקא פה המיילסטון מפסיד בגדול. (אלא אם כן 3.2" זה קטן מידי לפותח הדיון , אבל אז כבר עדיף ללכת על הדיזייר)

וללג'נד יש את הSENSE , שהרבה אנשים מעדיפים אותו על פני הממשק במילסטון .

וזה שהמעבד שלו יותר חלש זה לא כזה משמעותי , לג'נד לא מתיימר להיות מכשיר מולטימדיה , ואם משחקים וסרטים בHD לא בראש שלך , אין סיבה שהמעבד יפריע לך. בסה"כ המכשיר מהיר ,אינטואיטיבי והוא מריץ הכל כמו גדול.

פותח התראד צריך לראות מה מתאים לו יותר, מבחינת קומפקטיות כלומר הגודל , מבחינת שימושים ונוחות (מבחינת ממשק) . אם הוא מחפש מכשיר מולטימדיה אז בכלל לא הייתי חושב על מיילסטון, במיוחד כשעוד מעט ישיקו את DESIRE .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע, לזרוק שמות של דברים ופרטים יבשים ברמת השטח בלי לבדוק מה זה בעצם אומר לא ממש עוזר לך לבנות טיעון פה.

אתה אומר שלמרות שהרזולוציה נמוכה יותר המסך קטן יותר אז זה בסדר, אבל מדובר ביחסים שונים לחלוטין.

המסך במיילסטון גדול יותר ב 0.5", כלומר, בערך ב 15%.

מספר הפיקסלים על המסך במיילסטון גדול ב165%

טקסטים על המיילסטון נראים הרבה יותר טוב, ויש למכשיר הרבה יותר שטח עבודה. זה קריטי בעיקר אם גולשים איתו באינטרנט (ותראה לי בעל סמארטפון אנדרואיד שלא גולש איתו באינטרנט.)

AMOLED מול TFT. סבבה. אפשר לדעת איך בדיוק "המיילסטון מפסיד בגדול?"

כן, ל יש ניגודיות גבוהה יותר ושחורים טובים. מה זה עוזר לך ב, כפי שאתה טוען, "מכשיר שלא מתיימר להיות מכשיר מולטימדיה"?

בסופו של יום, אם אני ארצה לראות , אני אעדיף את זה על המסך של המיילסטון.

אם אני ארצה לגלוש באינטרנט, אני אעדיף את זה על המסך של המיילסטון.

אם אני ארצה לדפדף בגלריה... סביר להניח שאני עדיין אעדיף את זה על המסך של המיילסטון.

אז איך בדיוק הוא מפסיד?

sense, יופי, ו? כל הזמן תוקעים לי את הדבר הזה, אבל תגיד לי דבר אחד-

זה גורם מכריע (או אפילו משפיע ברמה שעלולה לשנות את ההחלטה) בבחירת מכשיר? לא.

בהתחשב בעובדה שהלג'נד כ"כ יקר, אני לא רואה סיבה להתקרב למכשיר הזה. לא בארץ ולא בחו"ל. אם היו משיקים אותו במחיר יותר נמוך (עם קייסינג קצת פחות "יוקרתי" ) כמכשיר ביניים, הייתי מבין. אבל שההפרש בינו לבין הדיזייר הוא פרוטות, מה לעזאזל המכשיר הזה עושה בשוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...