איפה ניתן להשיג בארץ Skittles? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה ניתן להשיג בארץ Skittles?

oDot

Recommended Posts

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%92%27%D7%9C%D7%98%D7%99%D7%9F

בישראל, לעומת זאת, גם ג'לטין שיוצר מעצמות בהמות מקבל הכשר "פרווה", מכיוון שהוא בחזקת "בטל בשישים" ו"חומר חדש". יתר על כן, יש הפוסקים כי מכיוון שהג'לטין מופק מעצמות יבשות, הוא אינו נחשב לבשר. פוסקים אלו מאשרים הפקת ג'לטין גם מבהמות לא כשרות. מטעמים אלו הרבנות הראשית הכשירה שימוש בג'לטין, אף אם מקורו בעור או בעצמות של חזיר.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

@lisner73:

קודם כל אני חושב שקצת צניעות לא תזיק. עניין הכשרות לפי הרבה סקרים מעניין משהו כמו 70% מהחיים במדינת . זה מספיק בשביל לא לייבא לפה מוצרים כשרים. אם לוקחים בחשבון את הנתון הזה, הרי שגם כאן בפורום חלק נכבד כן מעוניין במוצרים כשרים.

@infer:

נשמע ככה, אבל זה ההסבר שקיבלתי בזמנו. יכול להיות שיש עוד מרכיבים בעייתים בסוכריות. אני הבנתי שהבעיה העיקרית היא הכשרות. מכיוון שאין כשרות לאף יבואן גדול לא שווה ליבא את זה. זה לא משנה אם אתה שומר כשרות או לא - זה המצב הנתון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד שני, אם מישהו "יארגן" לזה כשרות, זאת אחלה דרך להרוויח לא מעט כסף אני חושב.

ואומנם להרבה אנשים בארץ אכפת מכשרות, אבל זה תלוי איך מגדירים "כשרות".

הכרתי לא מעט אנשים שלא היו אוכלים חזיר או בשר וחלב ביחד או פירות ים, אבל ממש

לא יפריע להם לאכול סקיטלס (או בשר בחו"ל, או מסעדות שמגישות אוכל לא כשר או כל מיני כאלה).

אהה, ובהתחשב בכך ש-20% בערך מאזרחי המדינה אינם יהודים, אני לא חושב שזה מגיע ל-70%...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה חרג מהנושא העיקרי שלו, אבל רק בשביל לסגור את הפינה סופית לטיב טעם נתח שוק זניח ביחס לשופרסל ולקו-אופ שזה כל רשתות מגה. שופרסל מחזיקה משהו כמו 37% מהשוק, מגה 20% ורמי לוי למשל עם כל הרעש שלו מחזיק משהו כמו 4.7% מהשוק וזה הרשתות הגדולות. אם מוסיפים את הרשתות כמו מחסני , חצי חינם, ינות ביתן ועוד כמה ארציות, מגיעים ליותר מ 60% משוק הקמעונאות בישראל. עכשיו תגידו לי איזה יבואן יביא מראש מוצר שלא יימכר ב 60% מהשוק בישראל? זאת טיפשות.

השאלה אם יש יבואן שמוכן להרים את הכפפה ולדאוג להכשיר את סקיטלס. יכול להיות שעניין הג'לטין לא מפריע, ופשוט לא מביאים אותם כי חושבים שאין ביקוש.

המסקנה: לעבור לגור בארה"ב. ככה גם יש סקיטלס וגם משלוחים מאיביי בזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצפון בעיקר בחיפה יש כמעט בכל חור שמוכר ממתקים...

מאשר.

אני חיפאי ולפחות בכל רשת גדולה (מגה בעיר, שופרסל דיל וכו') יש כמויות של סקיטלס. וזה במחיר לא רע (לפחות כאן במגה בעיר מתחת לבית שלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...