BioShock Infinite - דיון מקדים - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock Infinite - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 155
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חייב לומר שקשה לי מאד עם המשחק... אחרי כל כך הרבה הייפ באמת שאני מחכה שאהנה ממנו אבל זה פשוט לא קורה.. הויגורס מרגיש לי כמעט לא נדרש. רק שני נשקים ברגע נתון? סתם טיפשי כי ממילא הנשקים זמינים וזרוקים בכל עבר כמו כלום... העלילה דיי משעממת לטעמי. אני לא יודע כמה זמן אני משחק אבל כל דקה אני רק מקווה שאני כבר לקראת הסיום המיוחל והמדובר. כרגע אני אחרי המעבר ב tear אחרי שעינו למוות את הבחור הסיני... האם אני קרוב לסיום? אני יכול להבין שאוהבים אותו הוא משחק טוב. פשוט לא הטעם שלי אישית וכן לא מצדיק לטעמי את הביקורות המללות עד כדי כך..

Dead space 3 למשל דומה בהמון דברים: shooter, איסוף ושדרוג נשקים, יש פונקציית ניווט ועולם סגור ליניארי. רק שהוא הרבה יותר מאתגר וכייפי ( כנראה בגלל אלמנט המתח שמוסיף המון לטעמי)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה נפתרה וכרגע המשחק רץ חלק כמו חמאה גם על שני כרטיסים,אין נפילות FPS:

חוץ מהמדריך בלינק כשהעלתי את הסטים הוא עדכן משהו בביושוק(לא יודע אם זה היה עדכון).

בכל אופן רץ כמו חמאה, היה שווה לחכות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ 70 דקות שאפשר לתמצת ב-

I appreciate game mechanics over story - TotalBiscuit

אני מבין הרבה מאוד מהדברים שהוא אומר אבל כל עוד החוויה מצויינת (והיא כן!), זה לא ממש מפריע לי. מעניין גם איך הוא ירגיש אחרי שהוא באמת יסיים את המשחק.

זה משחק מושלם? ממש לא. מהרבה סיבות.

אבל, זה משחק שלא שוכחים וחוויה שאני מאמין שכל מי שחובב משחקי משחק חייב לעצמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק פחות, זה גם פחות טוב. זה באמת מרגיש כאילו יש 10 שעות של עלילה במשחק שהאורך שלו הוא בערך 6 שעות. בערך אמצע המשחק אין להם מה לחדש יותר. מראש המשחקיות יחסית שטוחה, ה vigors עוזרים אבל אתה תמצא את עצמך משתמש ב 3-4 (יש 8) ובכללי יש הרגשה שהם ניסו שהמשחקיות לא תפריע לסיפור (רמה קלה שאין בה שום אתגר ורמה בינונית שאולי תמות פעמיים במהלך המשחק) שזה בחירה מוזרה למשחק :P

המערכת שמירות גם הרבה יותר שבורה ממה שהוא אומר...לא רק שאין נקודות שמירה בחדרים צדדים או מסדרונות, אין שמירות אחרי הקרבות. נגיד הגעת לנקודת חנק יחסית קשה (למשל האיזור שמסיבה לא ברורה הוא הסתובב בו חצי שעה בזמן שיורים עליו טילים), אם אתה מסיים אותו והמשחק קורס או שיש לך באג ששובר את המשחק אתה צריך לחזור על הקטע הזה שוב. ברוב המשחקים איך שנגמר קטע ארוך של יריות יש שמירה. אני יכול להגיד לך שלי היה באג שנתקעתי באדמה וזה החזיר אותי לפחות רבע שעה אחורה (ושוב חלק גדול מזה זה קטעי יריות שפשוט לא טובים כמו שאר המשחק).

מי שחושב שהמשחק הזה יותר טוב מ HL2 צריך להתביש...תשחקו ב HL2, תראו איזה גיוון יש שם במשחקיות ותחזור למשחק הזה. ב HL2 בשעה הראשונה אתה מנסה לברוח ולהמנע מקרבות כי אתה חלש, ב מהרגע שיש לך את האקדח וה VIGOR הראשון אתה דיי בלטי מנוצח (שוב בלי להתיחס לקושי מלאכותי מזה שמעלים רמות קושי). ב HL2 יש לך באמצע המשחק את RAVENHOLM, שינוי גדול מאוד בצורה שאתה משחק, ב הכל אותו דבר מההתחלה עד הסוף. המקומות היחידים שהמשחק הזה מצליח לעבור את HL2 הם העלילה ואליזבת (בהשוואה לאלקס), בעיצוב שלבים שניהם בערך באותה רמה (עם טיפה יותר גיוון ל HL2) וגרפיקה אי אפשר להשוות כי HL2 יצא לפני קרוב ל 9 שנים (ועם CINEMATIC MOD מצמצם את הפער בצורה יפה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהציטוט המדויק היה "מאז HL2 לא נהנתי ככה מסינגל" ואני ממש לא *מתבייש* באמירה הזאת.

HL2 משחק ענק ששבר הרבה מוסכמיות במשחקי מחשב והתווה את הדרך להרבה משחקים, כולל ואין על כל עוררין. כמו הרבה דברים נוסטלגים, אנחנו נוטים לייפות או לפחות להתעלם ממגרעותיו והיו כמה וכמה.

אמרת Ravenholm? אני שנאתי את האיזור הזה ומאוד התעצבנתי ששמו פאקינג איוזר שמתאים יותר ל Doom 3 במשחק. אז זה גרם לי להעריך את המשחק פחות? לא.

אבל, ציון נותנים לכל המשחק ולפי התקופה שהוא יצא בה ואם מסתכלים על כל החרא שיוצא בימינו, איך שלא מסתכלים על זה, Inf משובח ויוצא דופן.

אתה טוען שהמשחקיות בו הייתה יכולה להיות יותר טובה ויכול מאוד להיות שאתה צודק (אני אפילו מסכים איתך בהרבה נושאים), אבל אתה צריך לשאול את עצמך האם זה משחק ששווה לשחק בו כי זה בעצם המשמעות של ציון כזה גבוה.

אני טוען שכן, כי אני יכול להתעלם מכל המגרעות שלו ולהנות מהחוויה, אתה כנראה שלא..(?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמייחד משחק כמו ביושוק הוא לא המשחקיות שלו אלא האווירה - המשחק גורם לך להרגיש שאתה הגיבור ושואב אותך לעולם המשחק. עוד משחקים כאלה הם ALAN WAKE וביושוק הראשון לדוגמא. HL2 הוא אולי המשחק הטוב ביותר בקטגוריה זו כי הוא שילב אווירה מהפנטת עם משחקיות מהטובות ביותר שנראו עד אז. בנוסף, העלילה טובה מאוד יחסית למשחק מחשב (אם מתעלמים מהחורים הברורים) והדמות של אליזבת באמת נותנת ערך מוסף. זה מרגיש כאילו יש עוד דמות לידך עם רצונות ומחשבות אחרים ולא מנגנון לעזרה בקרבות. מאז אלקה מהריבוט של הנסיך הפרסי לא זכורה לי דמות עזר כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהציטוט המדויק היה "מאז HL2 לא נהנתי ככה מסינגל" ואני ממש לא *מתבייש* באמירה הזאת.

ובצדק, עם אמירה כזו אין לי בעיה. יש לי בעיה עם אנשים אחרים שאומרים שהוא משחק יותר טוב מ HL2 ולצערי זה לא נכון (דרך אגם שיחקתי ב HL2 שוב לפני כמה חודשים והייתי בשוק מכמה הוא יותר טוב מהמשחקים שהתרגלתי לשחק בהם).

יכול להיות שלא אהבת את Ravenholm, אתה במיעוט וזה בסדר, אני בטוח שיש הרבה דברים שאני לא אהבתי ורוב האנשים כן. זה פחות הנקודה, מה שחשוב זה שהוא היה שונה מאוד ממה שראית עד אותו שלב. בין אם זה מספר האויבים החדשים שהוצגו שם (3 או 4) או העובדה שהשלב התבסס פחות על נשקים ויותר על שימוש ב gravity gun ובמלכודות של הכומר. זה היה שינוי מאוד חד ממה שהיה במשחק עד לאותו רגע, מה שחשוב זה השבירה של השגרה (ולידיעתך עד לפני שנתיים עוד יצאו חיקויים שלו בכל מיני משחקים, האחרון היה resistance 3 שפשוט עשו העתק הדבק).

אני מסכים שמדובר במשחק ששווה לקנות, אני אפילו ממליץ לקנות אותו. משם ועד לממוצע של 96 המרחק גדול מאוד...גם משחק עם ממוצע של 90-88 הוא משחק שכדאי מאוד לשחק ובמקרים רבים אפילו לקנות במחיר מלא.

דרך אגב, כתבתי יותר מ 1700 מילים על Infinite (ביקורת מלאה, לא פה באתר) וזה אחרי הרבה מאוד קיצוצים, גם על דברים טובים בשביל להימנע מספויילרים וגם על דברים רעים בשביל לא להיכנס יותר מידי לקטנות. שורה תחתונה מומלץ לשחק אבל זה לא המשחק המושלם שאנשים אומרים שהוא. הוא המשחק הכי טוב בסדרה עד עכשיו (BioShock הראשון הוא המשחק הכי overrated ששיחקתי בחיים שלי, פשוט יצא בזמן הנכון והיה שונה, המשחק הזה הרבה יותר טוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...