BioShock Infinite - דיון מקדים - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock Infinite - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

אם אנחנו כבר עוסקים בהשוואות אז איזה משחק יותר אהבתם:

Bioshock, Deus Ex: Human Revolution, Dishonored או Bioshock: Infinite ? (אשמח אם תציינו גם מאיזו בחינה: עלילה או משחקיות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 155
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Deus Ex: Human Revolution משחק טוב מאד.

המשחקיות מתחילה טוב , די מאתגרת , יש אפשרויות בניית דמות לפי אופי השחקן ואיך שהוא אוהב לשחק (תקיפה ישירה , הסתננות וכולי) , מגוון אפשריות לעשיית המשימות ולסיום העלילה.

הבעיה היא כמו בהרבה משחקים שהתבונה של האויבים במחשב היא בעייתית. למשל - אני יכול לפרוץ למחשב , הם יקלטו אותי , אני אכנס לתוך תעלה והם ימשיכו לירות עליי סתם , הם לא ילכו לחפש אותי בחדר אחר , רק איפה שהם ראו אותי , אז בקטע הזה זה קצת מעפן.

העלילה עצמה סבירה ,יכולה לעניין לפעמים לא יותר. כזה קיטשית seen that , done that .

שיחקתי גם בחבילת ההרחבה , ונשארתי עם הרגשה של עוד , של אני יכול להמשיך לשחק בעוד כמה חבילות הרחבה וזה עדיין יהיה מעניין.

אז אני חושב שהמשחק הזה עדיף על ה 2 האחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dishonored - האמת שאני לא מבין את ההתלהבות מהמשחק. לא הצלחתי לסיים אותו בגלל שהוא מתיש מידי, אין לי דרך אחרת להסביר את זה.

הרגיש לי מאוד כמו thief (שזה חיובי מאוד) אבל בניגוד לthief שבו המטרה היא ביצוע המשימה ביעילות ובחשאיות, נראה שהמשחק מעדיף שתהיה אלים ותהרוג את כולם. יש לך הרבה יותר אופציות אלימות מאשר חשאיות וזה הציק לי.

Deus Ex - שיחקתי אבל לא סיימתי. האמת שלא מסיבה מיוחדת מעבר לעודף משחקים טובים שיצאו באותה תקופה. אני זוכר שהציקו לי כמה דברים במשחקיות אבל סה"כ היה טוב. אני צריך לחזור אליו באמת אבל הוא לא "תפס אותי" כמו משחקים אחרים.

Bioshock / Inf - שניהם משחקים טובים, אבל אני פחות אוהב את הראשון בעיקר בגלל שהוא יותר קלסטרופובי ומקפיץ ואני לא מת על הסגנון הזה. אני מעדיף את האווירה (וגם את העלילה) בinf אבל לטעמי המשחקיות הייתה יותר טובה בראשון.

סה"כ, מכל ה4 משחקים שציינת, הכי נהנתי מBioshock Inf.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את Dishonored סיימתי מבלי להרוג אף אחד ::) (חוץ ממטרות).

לא אמרתי שאי אפשר לעשות את זה, אמרתי שזה מרגיש כאילו המשחק מעדיף ששתנהג באלימות. אם אתה מנסה לא להרוג, יש לך מעט אופציות יחסית לכל הכוחות וכלי הנשק המגניבים שזמינים אם פשוט לא אכפת לך מחיי אדם. אם אתה מעדיף לשחק באופן לא אלים (ולקבל את הסוף "היותר טוב") המשחק נהיה מאוד מעיק וזה הפריע לי.

אגב, מפתיע שאפילו Yahtzee אוהב את המשחק -

http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/7105-BioShock-Infinite

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת קשה להתרגל לעולם המוזר הזה , אני אחד שלא הולך לאיבוד בד"כ גם במקומות שאני לא מכיר אבל פה הם הצליחו לעשות לי את זה כל "חדר" שאני מגיע אליו מפוצל מדי לטעמי.

אבל אחלה אומנות המשחק הזה הגראפיקה והצבעים די מיוחדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...