BioShock Infinite - דיון מקדים - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BioShock Infinite - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

יש מפה במשחק ? מצאתי את המפתח לתיבה אבל אני לא יודע איך לחזור לשם חוץ מלעשות את הדרך הארוכה חזרה..

המשחק עצמו נחמד, במיוחד קטעי הMELEE ואולי עוד לא נכנסתי לעניינים (עוד לא הגעתי לבחורה) אבל הרחובות ריקים וקצת משעמם להסתובב ממקום למקום, אין ממש מה לעשות חוץ מלרוץ בשלבים מהסוף להתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 155
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש מפה במשחק ? מצאתי את המפתח לתיבה אבל אני לא יודע איך לחזור לשם חוץ מלעשות את הדרך הארוכה חזרה..

המשחק עצמו נחמד, במיוחד קטעי הMELEE ואולי עוד לא נכנסתי לעניינים (עוד לא הגעתי לבחורה) אבל הרחובות ריקים וקצת משעמם להסתובב ממקום למקום, אין ממש מה לעשות חוץ מלרוץ בשלבים מהסוף להתחלה.

אתה מתכוון למפתח לתיבה עם העין?

היא נמצאת די קרוב למפתח, רק צריך לצאת מהבניין של הפאנטים חזרה לכיוון שממנו הגעת, לעבור שוב דרך בית הדפוס, ואתה שם.

בערך 2 דקות הליכה.

בהנחה ואתה לא משחק על Easy, יהיה לך מספיק אקשן.

קראתי שהמשחק קל על medium אז בחרתי hard.

לא קשה במיוחד.

מתתי כמה פעמים, בעיקר כי לא הייתי זהיר, והתקמצנתי על שימוש בvigor.

לא הייתי רוצה שהמשחק יהיה יותר קל מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שיש מספיק lockpicks להכל.

אם אוספים את כולם אפילו יש עודף.

רק שלא תמיד יש מספיק מראש, וצריך לאסוף את מה שיש באיזור בהמשך.

אחרי hall of heroes, לפני שהמשכתי בסיפור, חזרתי ופתחתי גם את הכספת הראשונה.

משחק טוב.

גזענות, דת, וטכנולוגיה.

אפוף במסתורין שמתפוגג לאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כוס אמא של מי שחשב ש CHECKPOINTS זה רעיון טוב...הגעתי לקטע יחסית קשה ואני חושב שאיזה 10 דקות אני יורה שם על כל מיני דברים שבאים מולי ואחרי שסיימתי ואני אוסף תחמושת וכו' מהגופות אני מוצא את עצמי תקוע בחור באדמה בלי אפשרות לזוז (באגים יחסית נדירים, קל לפספס אותם). חשבתי שאחרי קטעים כאלה ישר יש שמירה בשביל שלא יהיה צורך לחזור עליהם (במיוחד שאין אפשרות לשמור בכוחות עצמי) אבל כנראה שאף אחד מהמפתחים הגאונים והמנוסים שם לא חשב על זה :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על checkpoints, כל פעם שעושים restart checkpoint הGEAR באותו שלב משתנה.

אפשר ללחוץ esc ולעשות restart checkpoint מיד אחרי שמתים כדי לא להפסיד כסף.

אם כבר מדברים על כסף, possession לvending machines מספק חלק משמעותי מהכסף הזמין במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כנראה אחד המשחקים הטובים ביותר בשנים האחרונות (לא פחות טוב מ - Half Life 2 בזמנו)

קשה שלא להסכים - זו בדיוק ההשוואה שעברה לי בראש תוך כדי משחק. מאז HL2 לא נהנתי ככה מסינגל, עם כל הכבוד לטומב ריידר שאני בכלל לא שוקל לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה שלא להסכים - זו בדיוק ההשוואה שעברה לי בראש תוך כדי משחק. מאז HL2 לא נהנתי ככה מסינגל, עם כל הכבוד לטומב ריידר שאני בכלל לא שוקל לנסות.

בדיוק סיימתי ואני חותם על כל מילה. למרות שיש קצת השגות עם המשחקיות אבל סה"כ וואו.

נהניתי מכל רגע ואני בטח אשחק שוב ברמה יותר קשה. אחרי שמבינים את הסוף (בערך..), אני מניח שהרבה דברים נשמעים הרבה יותר הגיוני בסבב השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שכל הקטעי ה GAMEPLAY שהראו לפני יציאת המשחק לא היו באמת חלק מהמשחק?

עריכה: החלוקה במשחק לא הכי טובה, היו צריכים להשאר עם החלק הצבעוני יותר זמן ולקצר את החלקים באמצע. גם הסוף טיפה חלש. בכללי משחק מצויין, לדעתי יותר טוב מ הראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...