האם כדאי להעביר את המעבד הזה...? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי להעביר את המעבד הזה...?

ami-365

Recommended Posts

אני חושש שאני לא מבין אותך.

באיזה לוח מדובר ובאילו מעבדים? דגמים בבקשה..

אתה מרכיב מערכת חדשה מחלקים ישנים ואתה תוהה איזה מעבד עדיף מבין שניים? אם לא- אז מה?

וגם- אנא קרא את חוקי הפורום וערוך את כותרת הדיון בהתאם אחרת הדיון ינעל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכותרת שלך עדיין לא עניינית.

ביקשתי שתערוך את הכותרת בהתאם לחוקים ולא ככל העולה על דעתך, אז תיגש בבקשה לקישור שסיפקתי, תבין כיצד כותרת תקינה בנויה ותערוך שוב את הכותרת, הפעם בהתאם לחוקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בוא אני אתן לך כותרת עניינית...

העניין הוא שאתה משער לך במוח הקודח הזה שלך...שאני מרכיב חלקים ממחשבים ישנים ועוד...תשמור את ההשערות האלו לעצמך...

הם בכלל לא מעניינות אף אחד כאן...ואל תחפש פה אנשים על כותרות לא ענייניות...למה כשעברתי על הכותרות הענייניות אללק...יש שם כותרת שדומה בול לזו שערכתי...אני שואל פה משהו פשוט ..כשיש לי כמה תשובות בצד ורק תוהה מה אחרים יענו..בינתיים זה רק אתה בגישה האנטית שלך...תרגע בן אדם...

יאללה תנעל את זה ...הורדת לי את החשק להכנס לפה בכלל...שבת שלום שיהיה לך.........ביי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כותב כמו ילד בכיתה ג' - ואני לא מדבר על הכותרת אלא ההודעה עצמה. ברגע שאנשים נאלצים להתאמץ כדי להבין על מה אתה מדבר ומה אתה רוצה, אובד כל החשק לנסות לעזור. אה, וגם החוצפה שלך לא עוזרת. אף אחד כאן לא חייב לך כלום. אתה מוזמן לחפש עזרה בFXP - שם בטוח יבינו אותך יותר טוב. שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ami-365.. ביקשתי ממך פעמיים לערוך את הכותרת, פשוטו כמשמעו, לא הוריתי ולא איימתי. בנוסף לעובדה שכבר בתגובה הראשונה יכולתי שלא לעזור לך עד שביצעת את המתבקש אבל דווקא ניסיתי לחלוב יותר מידע בכדי לעזור לך יותר מהר בהמשך.

חבל שבחרת בנתיב הלא נעים הזה, אבל זה לא עניין גדול.. אז הצעה ידידותית- תערוך את הכותרת ונוכל להמשיך את הדיון. ואם אתה מעוניין- אז שוב, אנא הבהר את השאלה. אתה שואל אם ה-530 מתאים ללוח שלך? כי אני לא בטוח שהבנתי (ואולי גם אחרים).

נ.ב. זה שבוע טוב ולא שבת שלום בהתחשב ביום ובשעה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית קבל את התנצלותי,לא היתה כאן כוונה לפגוע...רק לא הבנתי מה רצית ממני בעניין הכותרת שוב ושוב..

במקום לתת איזושהיא תשובה עניינית ומקדמת לאחר שהוספתי פרטים נוספים שמבהירים את השאלה בנושא.. אנחנו פה בוחרים להתנצח אחד על השני...לא קרה כלום ושכחתי מכל הסיפור מבחינתי..

לגופו של עניין-רציתי להחליף את מעבד הנורתווד שנמצא בלוח האם 865PE-NEO2PS- במעבד אחר שהוא-P4-530-3000 MHZ

מברור שעשיתי הנורתווד הוא דואל קור..ובנוסף רק עם הנורתווד הלוח רץ במהירות של 800 MHZ ..

יש לי כוונה לבצע אובר קלוק במחשב הזה אחר כך...תודה ושוב התנצלות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...