זקוק לחו"ד על מערכת קירור מים הבאה - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לחו"ד על מערכת קירור מים הבאה

gabbay

Recommended Posts

אני מתכוון להזמין בשבוע שבועיים הקרובים את המערכת הבאה. כרגע זה לופ רק למעבד בגלל שאין לי 300$ להוציא על גופי קירור לכרטיסים ולופ נוסף. בשלב יותר מאוחר אני אקנה את http://www.coolitsystems.com/index.php/en/omni.html. יותר חשוב לי השקט מאשר הביצועים בכל מה שנוגע לכרטיסי מסך כי כרגע הם די רועשים.

מסקירות באינטרנט הקיט הזה נראה מאוד משתלם, הוספתי עוד רדיאטור שיתחבר לרדיאטור שאני מקבל בקיט ( לא אמורה להיות בעיה למשאבה להסתדר עם זה ).

קישור לדף של הקיט:

http://www.performance-pcs.com/catalog/index.php?main_page=product_info&cPath=59_202_604&products_id=26994

יש הצעות לשינויים או משהו שכחתי?

משלוח יוצא 110$

התקציב שלי עד 500$ כולל משלוח

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין צורך להקפיץ את התרד ! תתאזר בסבלנות יעזרו לך..תודה..

לגבי המפרט שציינת ולא ממש הבנתי את השילוב..

אתההולך לרכוש את הקיט המוכן של SWIFTECH ולשדרג אותו בחלקים שציינת ?

כמו כן הקיט של COOLIT הוא קיט סגור...זאת אומרת שהוא עובד עצמאי...אם אם תרצה לחבר אותו למערכת שלך..תזדקק לפרק אותו..

ואז בעצם לא עשית בזה כלום..ורכישה של בלוק יעודי תהיה עדיפה..

ואנחנו מדברים על המערכת במפרט כן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט בהזמנה מתייחס ללופ רק למעבד, נכון אני מתכוון לחבר עוד רדיאטור ולשדרג אותו בחלקים שהוספתי.

אני יודע שהקיט של COOLIT הוא קיט סגור, לא התכוונתי להוסיף אותו למערכת הזאת.

כמובן שרכישת בלוקים יעודיים תהיה עדיפה בהרבה אבל יקרה משמעותית מהקיט של COOLIT וכרגע אין לי את הכסף להשקיע בה (גופי הקירור לכרטיסים לבדם יעלו 250$ ).

וכן, אנחנו מדברים על המערכת במפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הטעם בכל זה, למה לא לרכוש רדיאטור משלוש מלחתחילה ולשדרג את הלופ בהאתם אליו ?

במקום לקחת רדיאטור+רידאטור קטן+מערכת מים יעודית לכרטיס מסך ?

מה ההיגיון כאן.. :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משתלם לך בשיט, תוסיף עוד קצת כסף ותבנה לך מערכת מים כפי שאתה רוצה וייתן לך ביצועים הרבה יותר טובים ומשתלמים.

צירפתי לך דוגמא של מערכת שהזמנתי, הFittings שם לא נכונים הם אמורים להיות g1/4 to 1/2 ID.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הטעם בכל זה, למה לא לרכוש רדיאטור משלוש מלחתחילה ולשדרג את הלופ בהאתם אליו ?

כי לקנות את החלקים בנפרד יעלה הרבה יותר. ורדיאטור משלוש אחד לא יחזיק את כל המערכת.

במקום לקחת רדיאטור+רידאטור קטן+מערכת מים יעודית לכרטיס מסך ?

מה ההיגיון כאן.. :s05:

שני הרדיאטורים באותו גודל... הם stackable ...

אתה מדבר על הסיבה לקירור מים - רעש

תזכור יש לך 2 מאוורים במארז + 2 מאוורים של הרדיאטור + המשאבה.

שקט זה לא יהיה

תעמוד רבע שעה ליד משאבת אקוריום ותבין איזה סוג רעש תקבל

אני מכוון להשתמש במאווררים של המארז על הרדיאטור' date=' מה גם שיש להם בורר מהירות.

לא משתלם לך בשיט, תוסיף עוד קצת כסף ותבנה לך מערכת מים כפי שאתה רוצה וייתן לך ביצועים הרבה יותר טובים ומשתלמים.

צירפתי לך דוגמא של מערכת שהזמנתי, הFittings שם לא נכונים הם אמורים להיות g1/4 to 1/2 ID.

במערכת שלך 470 אחד אצלי שנים כך שגם אם אני מוסיף עוד בלוק זה עוד 110$ חוץ מזה שאין מצב שרדיאטור משלוש אחד יחזיק מעבד-כרטיס-כרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה שאין מצב שרדיאטור משלוש אחד יחזיק מעבד-כרטיס-כרטיס.

תתפלא.. ותקרא פה - http://www.overclock.net/water-cooling/798519-2xgtx-470-sli-i7-920-cooling.html

לגבי מערכת מבוססת השילוש הבא, מ-jab-tech.com (הם יחסית זולים) :

Swiftech MCR320-DRIVE-B - No Pump

Swiftech MCP 355 12v DC Pump

Watercool Heatkiller® CPU LGA1156 Rev. 3.0 Copper

סה"ך 256 דולר לפני משלוח.

המשאבה מורכבת ישירות במקרה הזה על הרדיאטור וזה חוסך לך טיובינג - שזה טוב תמיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפוסט שקישרת כל המערכת רצה על רדיאטור הרבה הרבה יותר מאסיבי מזה של SWIFTECH חוץ מזה שיש עליו 6 מאוררים.

מה גם שהמשאבה הרבה יותר חלשה מה mcp655. מערכת כזאת מתאימה ללופ רק בשביל המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא הביא לך את הקישור כדי שתראה בעצמך שאנשים בעלי ניסיון עם מים ייעצו לו שניתן לקרר את כל המערכת עם רדיאטור אחד. בכל מקרה אתה נראה די מקובע בדעתך אז שיהיה לך בהצלחה ודווח ממצאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפוסט שקישרת כל המערכת רצה על רדיאטור הרבה הרבה יותר מאסיבי מזה של SWIFTECH חוץ מזה שיש עליו 6 מאוררים.

מה גם שהמשאבה הרבה יותר חלשה מה mcp655. מערכת כזאת מתאימה ללופ רק בשביל המעבד.

המשאבה לא חלשה בהרבה מה-655, מה גם שלקחת 655 יהיה אפילו זול יותר.

רק נתתי לך אופציה, לא כתבתי שאין עוד אפשרויות.

ואם לא שמת לב, בתמונה שם יש 6 מאווררים כפולים - על רדיאטור משולש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם לא שמת לב, בתמונה שם יש 6 מאווררים כפולים - על רדיאטור משולש

שקט זה לא ;)

הוא הביא לך את הקישור כדי שתראה בעצמך שאנשים בעלי ניסיון עם מים ייעצו לו שניתן לקרר את כל המערכת עם רדיאטור אחד. בכל מקרה אתה נראה די מקובע בדעתך אז שיהיה לך בהצלחה ודווח ממצאים.

אתה חושב שאני לא מעדיף עם בלוקים יעודיים לכרטיסים? הלוואי ויכלתי לשים לופ נפרד רק לכרטיסים אבל אין לי תקציב לכך. כמו שקישרתי בהתחלה יהיה הרבה יותר זול מקירור עם בלוקים יעודיים. אני לא מקובע אני פשוט מנסה לשמור על מגבלות התקציב. אם יש לך רעיון לקרר (לא רק להזרים בבלוקים מים ) את כל החלקים ולשמור על מערכת שקטה יחסית במגבלות של עד נגיד 550$ כולל משלוח אני אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכי זול שהצלחתי לבנות, ראה תמונה מצורפת.

שים לב שזה לא כולל את החלק הבא: (לא במלאי)

http://www.sidewindercomputers.com/x2o750du5bay.html

שילב של משאבה ומיכל.

לדעתי המפרט הזה יהיה מצויין לצרכייך אבל כפי שראית דורשת טיפה יותר תקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה טוב,

אני מניח שהלופ יהיה מיכל\משאבה - מעבד - רדיאטור קטן - כרטיס -כרטיס - רדיאטור גדול - מיכל \משאבה

המארז שלי לא ידידותי למערכת כזאת גדולה בניגוד נגיד ל 932 איפה אני אמצא מקום לכל החלקים?

או יש לך רעיון איך לסדר את המארז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...