אנדרואיד - תוכנות מומלצות. - עמוד 13 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנדרואיד - תוכנות מומלצות.

Art Tatum

Recommended Posts

אני מחפש נגן איכותי הנה כמה פיצ'רים שחובה!! שיהיו:

יכול לנגן FLAC

יש לו תמיכה ב ALBUM ART

שיהיה לו widget

שיהיה לו אקווליזר

----

דברים פחות חשובים אבל רצוי שיהיה

ממשק נוח וידידותי

אפשרות להסתכנן עם last.fm

תודה לכל מי שיכול לעזור לי למצוא נגן כזה או כמה שיותר קרוב לדרישות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 804
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

PowerAmp הכי קרוב לדעתי (גם אפשר לטייל איתו בתיקיות במקום בדאטאבייס בניגוד לנגנגים אחרים, שזה פלוס רציני מבחינתי)

לא חושב שיש לו last fm אבל כל השאר יש, ותמיכה בפלאגינים בעתיד תאפשר גם את זה אני מקווה..

(לא חינמי, ואפילו יקר יחסית לאפליקצית , יש Trial)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אתמול חיפשתי קצת באינטרנט ומצאתי אותה שם, בנתיים היא ממש טובה.

מחפשת ALBUM ART לבד ובצורה מצויינת.

רק שהיא לא תומכת בFLAC, בנתיים אפשר להסתדר בלי...

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שימוש די ארוך ב-Batry indicator והתגלית שזה לא מתעדכן כמו שצריך (למשל הרבה פעמים זה מראה על כ-60% ואחרי רענון התוכנה (פתיחה וסגירתה מחדש) זה מראה על כ-40% - שזה הבדל גדול מאוד) אשמח להמלצה לתוכנה שמראה לי כמה אחוזים נשארו לי מהסוללה - אבל תוכנה מדויקת (אם קיימת בכלל). אני לא מחפש משהו מדויק כמו שעון אטומי אלא משהו שמפגר בטווח של אחוזים בודדים ולא בעשרות אחוזים

יש למישהו הצעה?

בנוסף, כרגע אני משתמש ב-Work clock בתור תעוד למשמרות שלי בעבודה וחישוב השכר אוטומטי אבל האם יש משהו יותר מתקדם אך עדיין חינמי?

אני מחפש משהו נניח שאוכל להגדיר אותו שמשעה כזו עד כזו אני מקבל X שכר (למשל ביום שישי בשלוש שעות הראשונות אני מקבל שכר רגיל ולאחר מכן 150%). האם זו דרישה מוגזמת (אני בעצם מבקש שהתוכנה תדע מה היום והשעה) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אהלן חברים.

מחפש תוכנה להקלטת שיחות (אתם יודעים, שיחות עם נציגי שירות כאלו ואחרים, כל מיני אנשים שמתחייבים ל-X ובסוף אתה מגלה שנעשה Y).

נמאס לי מכל התוכנות הדפוקות שאני שומע עליהם, שמעתי שחלקן מצפצפות וכו'. לכן (וזו פעם ראשונה) אני מוכן לשלם על התוכנה.

אם מישהו מכיר תוכנה כזו, לא משנה מה מחירה, גם אם מדובר בכ-10$ אשמח להמלצה. צריך שהיא פשוט תהיה טובה, פשוטה יחסית (אני לא ממש צריך אופציות חוץ מהקלטה טובה, נוחה ופשוטה) וכמובן בלי צפצופים כאלו ואחרים.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, אני לא כ"כ רוצה להתקין אחת אחת ולהתחיל לבדוק מי יותר טובה מהשניה. אני מקווה שיש מישהו עם ניסיון שיכול להמליץ משימוש אישי. כאמור, אשמח גם לשלם בישביל משהו באמת טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא פאץ' קרנל מאד מסויים שאין ברוב הקרנלים, אין אפשרות להקליט שיחות.

לאפליקציות אין גישה לשיחת הטלפון כיוון שהיא קיימת על thread נפרד מהן.

אם אתה רוצה להקליט שיחות, הדרך היחידה שאני יכול להציע זה דרך CSipSimple וחשבון sip כלשהו. (free telecom וsipme.me נותנים תעריפים דיי יפים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כלכך רוצה להגן עלינו, ע"י חסימה מכוונת של כל אפשרות לביצוע הקלטת שיחה (פיצ'ר שהיה קיים בטלפון הישן שלי מלפני 5 שנים) אז שתתכבד ותוסיף את הפיצ'ר הזה כאופציה מובנית במערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה היחידה שזה לא אפשרי באנדרויד היא שגוגל רוצה להגן על עצמה מפני תביעות. מאותה סיבה בדיוק המצלמה הרגילה שיש באנדרויד לא כוללת אפשרות להורדת צליל הצילום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...