חווית שירות בזיג זג מחשבים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חווית שירות בזיג זג מחשבים

psu

Recommended Posts

וואו, נסעת חצי שעה, בטח לצד השני של הארץ.

שאר הסיפור יכול לקרות בכל חנות... אתה היית מתעצבן בדיוק באותה מידה אם הייתה קונה בחנות שהיא 5 דקות הליכה בחום של 40 מעלות.

בולשיט

5 דקות הליכה\נסיעה עדיפים על שעות של נסיעה בפקקים+חיפוש חנייה+הוצאות דלק חנייה ועצבים.

נגיד אתה גר במרכז וקנית מחנות שנמצא גם במרכז, אבל בצד השני. ונגיד שהחלטת ללכת אליהם דווקא בשעת העומס. נו, כמה זמן כבר יקח לך... שעה הלוך, שעה חזור ובגלל שלא טרחת לדבר עם החנות קודם, שעה בחנות. ממש לא חצי יום... יותר לכיוון האי-נוחות.

עוד בולשיט:

נראה אותך מגיע מחדרה ליהוד\ראשל"צ בתוך שעה אחר הצהריים.

אתה תגיע חצי מת,עצבני וזאת אחרי ביזבוז רבע טנק דלק שלא לדבר על הוצאות נוספות כמו משקה קל וחנייה.

לגבי דו"ח חניה, כמעט כל החנויות מחשבים שאני מכיר/הכרתי נמצאו באזור תעשייה ו/או במרכז מסחרי, גם אם אין חניה מול החנות עצמה, תמיד יש חניה ברחוב הבא. זה שאתה החלטת שבשביל עכבר אתה חונה במקום אסור/בלי תו חניה/מה לא, במקום ללכת עוד דקה שתים ברגל, זה כב לא רלוונטי לדיון.

בולשיט נוסף:

להרבה חנויות אין חנייה צמודה.

ללכת כמה רחובות בחום של 40 מעלות זה סיוט.

את הדו"ח חטפתי בזמן שהלכתי להשיג תו חנייה אחרי שהתברר לי שתוו החנייה שברשותי לא תופס

בעיר שבה נימצאת החנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מסכים עם דן.

*יצויין שאני מכיר את זיג-זג עוד מהוילה בנווה מונוסון שהחנות נראתה כמו קופסת סרדינים ב 10X10 מטר ואת הצוות.

למה לא קניית שם מאז 2002 בערך ? כי לדוגמה אני גר ברמת גם ורק בשבועיים האחרונים רציתי לקנות שם משהו למרות המחיר היותר יקר (כן כן, שם יותר יקר ...) ולשנייה עשיתי חישוב של זמן+עלות נסיעה+פקקים הלוך+פקקים חזור+לחפש חנייה חזרה ואז הלכתי ברגל ל-LOGICPC ברמת גן, עוד חנות מה TOP בארץ ופשוט קניתי שם.

דעתי מניסיון היא לקנות רק בחנות ליד הבית, אך ורק אם זו אחת מהחנויות ב-TOP ואני מדבר על

ZIGZAG2000- יהוד

IQPC- אשדוד

LOGICPC-רמת גן

PANDAS- חיפה,באר שבע וקיסריה

RMS- כפר סבא

נועה מחשבים - נשר(ליד חיפה)

*אכניס גם את SKYPC כי לי יש איתם ניסיון טוב, למרות כמה מקרים מצערים שתועדו כאן לאחרונה

אבל מי שגר לא ליד אחת מהחנויות האלו, אז באמת שווה לו לנסוע, אז אני לא בעד ולא נגד. כל מקרה לגופו, תלוי אם אחת מהנ"ל נמצאת לידו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן,

אם כל הכבוד, חדרה זה לא מרכז. ואני אומר את זה בתור אחד שגר באצבע הגליל עד אחרי הצבא, ככה שאני אומר את זה בלי סטיגמות.

אז אם אתה מתעקש להגיע פיזית לחנות (משהו שאתה לא חייב), למרות שאתה גר באזור אחר בארץ, במקום להשתמש בדואר/שליחים, זאת בעיה שלך.

תכלס, אני הייתי מעדיף להוציא את כמה השקלים הנוספים ולדעת שיש למה שאני קונה גב, מאשר לחסוך קצת ואז להתקע מול איזה "גלקטיק מחשבים" שתוקעת אותך באחריות או בשירות.

ד"א, קרה לחבר שלי הקטע עם התו חניה, הוא שלח מכתב לעיריה הרלוונטית שמסביר ומראה שהדו"ח התקבל בערך באותו זמן שהוא קנה את התו חניה וביטלו לו את הדו"ח.

אלכס, קצת הגיון. מן הסתם אם יש לך חנות טובה ליד הבית, לא תלך לחנות טובה רחוקה. אף אחד לא טען שצריך לצאת מגדרך כדי להגיע לכל חנות, אבל יש פעמים ומקומות שאין בהן אלטרנטיבה ולדעתי, אם הבחירה היא בין לקנות בחנות מפוקפקת קרובה לבין לסוע רחוק יותק לחנות טובה, אפילו לא לסוע, תזמין באינטרנט עם משלוח ותסע רק במקרה הכי גרוע של תקלה, אני מעדיף לסוע רחוק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם אם יש לך חנות טובה ליד הבית, לא תלך לחנות טובה רחוקה. אף אחד לא טען שצריך לצאת מגדרך כדי להגיע לכל חנות, אבל יש פעמים ומקומות שאין בהן אלטרנטיבה ולדעתי, אם הבחירה היא בין לקנות בחנות מפוקפקת קרובה לבין לסוע רחוק יותק לחנות טובה, אפילו לא לסוע, תזמין באינטרנט עם משלוח ותסע רק במקרה הכי גרוע של תקלה, אני מעדיף לסוע רחוק יותר.

שזה בדיוק מה שאמרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, נסעת חצי שעה, בטח לצד השני של הארץ.

שאר הסיפור יכול לקרות בכל חנות... אתה היית מתעצבן בדיוק באותה מידה אם הייתה קונה בחנות שהיא 5 דקות הליכה בחום של 40 מעלות.

בורות לשמה

אם אני צריך לנסוע ביום שישי מאיזור השרון לנניח זיגזג ביהוד בשביל הנחה של 20 שקל ועכשיו לגלות שלמרות שכתוב שהמוצר במלאי אז הוא לא במלאי.

זה ממש לא משתלם ולא כדאי

עדיף לחפש חנויות מחשבים ליד הבית / עבודה ולא להתפתות לסיפורי קניה כאלה או אחרים

בכלל אלה שממליצים על חווית קניה שיכתבו חווית קניה ולא חווית שירות, יש הבדל בגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אני לא מבין, אתם לא קונים באינטרנט?

90% מקנית מוצרי המחשב שלי מתבצעת באינטרנט, שהחיסרון היחידי מבחינתי הוא שאני צריך לחכות כמה ימים למוצר שיגיע. אבל מצד שני, אני מתכנן את הקניות שלי כך שזה לא משנה לי. פעם בכמה זמן יוצא שאני צריך משהו עכשיו ואז אני אקפוץ לחנות.

אם אתה בוחר חנות ע"פ המחיר בלבד ולא אכפת לך מהשירות עכשיו או אח"כ, לך לחנות הקרובה, מה אני אגיד לך. אני קונה במקומות שאני יודע שבמקרה של בעיה אני לא אצטרך לרדוף אחרי החנות, שזה פי כמה יותר מעצבן מהנסיעה לשם.

שזה בדיוק מה שאמרתי

אז איך זה להסכים עם דן בדיוק??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דן,

אם כל הכבוד, חדרה זה לא מרכז. ואני אומר את זה בתור אחד שגר באצבע הגליל עד אחרי הצבא, ככה שאני אומר את זה בלי סטיגמות.

אז אם אתה מתעקש להגיע פיזית לחנות (משהו שאתה לא חייב), למרות שאתה גר באזור אחר בארץ, במקום להשתמש בדואר/שליחים, זאת בעיה שלך.

תכלס, אני הייתי מעדיף להוציא את כמה השקלים הנוספים ולדעת שיש למה שאני קונה גב, מאשר לחסוך קצת ואז להתקע מול איזה "גלקטיק מחשבים" שתוקעת אותך באחריות או בשירות.

ד"א, קרה לחבר שלי הקטע עם התו חניה, הוא שלח מכתב לעיריה הרלוונטית שמסביר ומראה שהדו"ח התקבל בערך באותו זמן שהוא קנה את התו חניה וביטלו לו את הדו"ח.

אלכס, קצת הגיון. מן הסתם אם יש לך חנות טובה ליד הבית, לא תלך לחנות טובה רחוקה. אף אחד לא טען שצריך לצאת מגדרך כדי להגיע לכל חנות, אבל יש פעמים ומקומות שאין בהן אלטרנטיבה ולדעתי, אם הבחירה היא בין לקנות בחנות מפוקפקת קרובה לבין לסוע רחוק יותק לחנות טובה, אפילו לא לסוע, תזמין באינטרנט עם משלוח ותסע רק במקרה הכי גרוע של תקלה, אני מעדיף לסוע רחוק יותר.

לתומי חשבתי תמיד שהאזור בין גדרה לחדרה ניחשב כמרכז.

נו .טוב זה עניין של הגדרה.

דואר שליחים לחנות זה קודם כול על חשבונך.

משלוח אחד שלי הלך לאיבוד.

משלוח שני ניפגע למרות שהודבקה עליו המדבקה עם הכותרת "שביר".

לגבי ביטול דו"ח ,החבר שלך בר-מזל ,לרוב העניין בעייתי

ובדרך כלל לא טורחים אפילו לענות לך על מכתב,

ואין בכלל על מה לדבר ,על לנסות להשיג בטלפון את מחלקת החנייה.

אגב באחת מחנויות ה-"TOP " דחפו לי יקר ECC

ללוח שלא תומך בו ועוד בחוצפתם ובחוסר מיקצועיותם האשימו את

הלוח ,מה שחייב אותי להתרוצץ כמו עכבר מסומם בין היבואן לחנות.

אין כאן שחור ולבן , אם ההפרש לא גדול במחיר וזמן הנסיעה אינו ארוך משמעותית

אז אולי יש טעם להתאמץ כדי להגיע לאחת מהחנויות היותר טובות,

אבל אין טעם לקפוץ מעל הפופיק בשביל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דואר שליחים לחנות זה קודם כול על חשבונך.

משלוח אחד שלי הלך לאיבוד.

משלוח שני ניפגע למרות שהודבקה עליו המדבקה עם הכותרת "שביר".

א. תבטח את מה שאתה שולח (בד"כ כרוך בתוספת של 10% מערך המוצר שאתה שולח) ואם אתה ממש חושש, פשוט תארוז את המוצר כמו שהיית אורז את עצמך למאדים.

ב. זה על חשבונך רק לכיוון אחד (ואינני רואה במה זה שונה מלהכנס לרכב ולהוציא כסף על דלק/לבזבז זמן). כשהחנות מסיימת את הטיפול במוצר, מן הראוי שהיא תשלח לך את המוצר בחזרה, ללא דרישת עלות ממך. רצוי לוודא את זה מול החנות טלפונית, אך אין סיבה שזיגזג תעשה לך בעיות עם הנקודה הזו.

Guardian, ביהוד יש את "דונר" וגם את "הפינה הלבנה" - שתיהן טובות מאוד. "אצל הטורקי" ממוקמת באור-יהודה (5-7 ד' נסיעה משם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כאן שחור ולבן , אם ההפרש לא גדול במחיר וזמן הנסיעה אינו ארוך משמעותית

אז אולי יש טעם להתאמץ כדי להגיע לאחת מהחנויות היותר טובות,

אבל אין טעם לקפוץ מעל הפופיק בשביל כך.

אני מסכים שזה עניין של חישוב עלות-תועלת אישי. מהנסיון שלי, עדיף לשלם עוד קצת בזמן/דלק/משלוח כשאתה יודע שרוב הסיכויים שזאת תהיה העלות הנוספת היחידה. אם הנסיון שלך אחר, זה אולי עניין של (חוסר) מזל.

נ.ב.

בלי קשר באמת

לתומי חשבתי תמיד שהאזור בין גדרה לחדרה ניחשב כמרכז.

נו .טוב זה עניין של הגדרה.

כששירתתי במחוז מרכז של פיקוד העורף, ההגדרה של המחוז הייתה במילים פשוטות "מחדרה עד גדרה, לא כולל חדרה". חדרה גם לא נמצאת במחוז מרכז של המשטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. תבטח את מה שאתה שולח (בד"כ כרוך בתוספת של 10% מערך המוצר שאתה שולח) ואם אתה ממש חושש, פשוט תארוז את המוצר כמו שהיית אורז את עצמך למאדים.

תוספת של 10%-זה הרבה באופן יחסי.

"אריזה למאדים" ----- :jump: :jump: :jump: :jump: :lol:

הרגת אותי.........אני אצטרך מקפיא גדול במיוחד של 2 מטר מינימום :kopfpatsch:

כששירתתי במחוז מרכז של פיקוד העורף, ההגדרה של המחוז הייתה במילים פשוטות "מחדרה עד גדרה, לא כולל חדרה". חדרה גם לא נמצאת במחוז מרכז של המשטרה.

אז מה אתה אומר בעצם

שחדרה שייכת מבחינת הפריסה המרחבית לפיקוד צפון ???

ומבחינת המשטרה למחוז חייפה???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אני לא מבין, אתם לא קונים באינטרנט?

90% מקנית מוצרי המחשב שלי מתבצעת באינטרנט, שהחיסרון היחידי מבחינתי הוא שאני צריך לחכות כמה ימים למוצר שיגיע. אבל מצד שני, אני מתכנן את הקניות שלי כך שזה לא משנה לי. פעם בכמה זמן יוצא שאני צריך משהו עכשיו ואז אני אקפוץ לחנות.

אם אתה בוחר חנות ע"פ המחיר בלבד ולא אכפת לך מהשירות עכשיו או אח"כ, לך לחנות הקרובה, מה אני אגיד לך. אני קונה במקומות שאני יודע שבמקרה של בעיה אני לא אצטרך לרדוף אחרי החנות, שזה פי כמה יותר מעצבן מהנסיעה לשם.

לדעתי כל החנויות יתנו שירות פחות או יותר זהה. חלק עם חיוך וחלק פחות, אבל דיסק מת יצטרכו להחליף כולם.

קל להזמין באינטרנט אבל צריך לקחת בחשבון שבמקרה של שרות תצטרך להגיע פיזית ואז יתבטל היתרון של האינטרנט.

שירתת בנס ציונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי כל החנויות יתנו שירות פחות או יותר זהה. חלק עם חיוך וחלק פחות, אבל דיסק מת יצטרכו להחליף כולם.

קל להזמין באינטרנט אבל צריך לקחת בחשבון שבמקרה של שרות תצטרך להגיע פיזית ואז יתבטל היתרון של האינטרנט.

שירתת בנס ציונה?

לגבי דיסק מת -אתה צודק.

אבל ההבדל בשירות בא לידי ביטוי במצבים גבוליים.

במקרה של דיסק עובד ,אבל גוסס עם ים סקטורים פגומים:

KSP -אתה תצטרך לאיים בהתאבדות או בתביעה משפטית.

אייבורי-תצטרך להרים את הקול אבל יחליפו לך .

חנויות "TOP " יחליפו לך בדרך כלל ללא בעיות.

חנויות שכונותיות -מאוד תלוי ,אבל צריך להיות מוכנים לשבור איזה כיסא על ראשו של בעל

העסק ..... :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזיגזג אני קונה כבר 12 שנה בערך, כל המשפחה שלי קונה שם, ורוב החברים שלי.

במצטבר מדובר בהרבה מאוד עשרות אלפי שקלים ועשרות ביקורים בחנות.

אף פעם לא הייתה לי חוויה לא נעימה שם.

כן, אפשר לקנות באינטרנט, אבל כשהשירות כ"כ טוב, והחברה כ"כ נחמדים, קצת חבל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...