חווית שירות בזיג זג מחשבים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חווית שירות בזיג זג מחשבים

psu

Recommended Posts

הלכתי עם חבר אתמול לקנות מארז אנטק 300 בחנות זיג זג מחשבים ביהוד, ואני חייב לציין שהופתעתי מאד לטובה!

פעם ראשונה שהייתי שם, ולדעתי יש תודעת שירות שלא ראיתי בשום חנות מחשבים בארץ.

זה מתחיל בזה שיש שם מחשב עם משחקים (COD MW2 למשל) שמחוברות אליו אפילו המשקפיים החדשות של נוידיה 3D!

שינעימו את זמנך אם יש קצת תור (רעיון מעולה שעוד לא ראיתי בשום חנות מחשבים!).

האיש מכירות היה מאד מקצועי ונחמד (ארז אם אני לא טועה), לא ניסה לדחוף מוצרים יקרים סתם, ואפילו עשה לנו סיור במעבדה ובחנות והראה לנו איך הם עובדים.

דבר נוסף שהתרשמתי ממנו בסיור היה שיש להם מעין "חדר חום" כל מחשב שהורכב עובר סדרת בדיקות עם התקנת כמקובל בכל המקומות, אבל היתרון פה זה שהם שמים את כל המחשבים החדשים בחדר ללא מזגן ואז החדר נהיה מאד חם וגורם לכך שאם למחשב תהיה בעיה מבחינת החומרה ברמת הטמפרטורה הזו זה יקרה במעבדה שלהם ולא אצל הלקוח בבית, פשוט חכם.

באמת שהתרשמתי לטובה מהחנות, ממליץ למי שגר באיזור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היו לי שני מפגשים עם החנות הזאת. בשניהם לא קניתי כלום, ולמרות זאת קיבלתי שרות מעולה.

פעם אחת הזמנתי מהם כרטיס מסך ב-1700 שקל, ולמחרת שיניתי את דעתי. התקשרתי אליהם והם ביטלו לי את ההזמנה בלי בעיות ובלי לקחת ממני כסף על ביטול.

בפעם השניה שקלתי לשדרג מעבד כי חשבתי ששלי לא עובד טוב, התקשרתי אליהם, והבחור בטלפון שאל למה אני רוצה לשדרג וכשסיפרתי לו מה הבעיה הוא עזר לי לסדר את המעבד שלי (בטלפון) בתוך כמה דקות, שוב בלי שהם ראו ממני שקל.

המחשב שלי כבר בן 4, בקרוב אני אצטרך לקנות חדש או לעשות שדרוג מסיבי, וברור לי שזה יהיה אצלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי מהם חלקים ב-10,000 ש"ח בשנים האחרונות ותמיד השירות היה מעולה.

המחירים לא תמיד הכי זולים אבל הם מפצים בשירות ובאחריות.

החנות הכי טובה שאני מכיר למי שרוצה קניה בראש שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני יכול להגיד רק דברים טובים עליהם. מימשתי אצלהם אחריות, קניתי כמה רכיבים, הכל בלי בעיה.

מתכנן אצלהם עוד רכישה גדולה בקרוב :smile1:

הכול טוב ויפה אם אתה גר קרוב לחנות .

אבל ברגע שכדי לממש אחריות אתה צריך לבזבז חצי יום על נסיעה,מציאת חנייה,הליכה+כל ההוצאות הנילוות

על דלק וחנייה עדיף כבר לזרוק את המוצר לפח ולקנות חדש ,אם המחיר שלו מסתכם בכמה מאות שקלים.

זכור לי מקרה שנסעתי להחליף עכבר באחת החנויות הממולצות כאן,

דו"ח החנייה שקיבלתי ,לימד אותי פעם אחת ולתמיד שעדיף בדרך כלל לרכוש מוצרים באזור המגורים הקרוב.

(או לפעמים מ- \DEALEXTREAM בזכות המחיר הנמוך )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמת לאמיתה

גם אני מתפתה מדי פעם לקנות באחת החנויות המומלצות אבל הלא קרובות אלי

קניתי מאחת מהם דיסק חדש שהגיע DOA

רשום אצלם באתר שהדיסק "זמין במלאי"

נסעתי אתמול בחום של 40 מעלות להחליף את הדיסק, חצי שעה נסיעה

הגעתי בדקו ובאמת הדיסק מת

אבל מה מתברר "שהזמין במלאי" פירושו דיסק דומה אבל פתוח, כמובן שלא הסכמתי

אז הם ישלחו לי חדש בדואר.

מסקנה לקנות רק ליד הבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, נסעת חצי שעה, בטח לצד השני של הארץ.

שאר הסיפור יכול לקרות בכל חנות... אתה היית מתעצבן בדיוק באותה מידה אם הייתה קונה בחנות שהיא 5 דקות הליכה בחום של 40 מעלות.

הכול טוב ויפה אם אתה גר קרוב לחנות .

אבל ברגע שכדי לממש אחריות אתה צריך לבזבז חצי יום על נסיעה,מציאת חנייה,הליכה+כל ההוצאות הנילוות

על דלק וחנייה עדיף כבר לזרוק את המוצר לפח ולקנות חדש ,אם המחיר שלו מסתכם בכמה מאות שקלים.

זכור לי מקרה שנסעתי להחליף עכבר באחת החנויות הממולצות כאן,

דו"ח החנייה שקיבלתי ,לימד אותי פעם אחת ולתמיד שעדיף בדרך כלל לרכוש מוצרים באזור המגורים הקרוב.

(או לפעמים מ- \DEALEXTREAM בזכות המחיר הנמוך )

נגיד אתה גר במרכז וקנית מחנות שנמצא גם במרכז, אבל בצד השני. ונגיד שהחלטת ללכת אליהם דווקא בשעת העומס. נו, כמה זמן כבר יקח לך... שעה הלוך, שעה חזור ובגלל שלא טרחת לדבר עם החנות קודם, שעה בחנות. ממש לא חצי יום... יותר לכיוון האי-נוחות.

לגבי דו"ח חניה, כמעט כל החנויות מחשבים שאני מכיר/הכרתי נמצאו באזור תעשייה ו/או במרכז מסחרי, גם אם אין חניה מול החנות עצמה, תמיד יש חניה ברחוב הבא. זה שאתה החלטת שבשביל עכבר אתה חונה במקום אסור/בלי תו חניה/מה לא, במקום ללכת עוד דקה שתים ברגל, זה כב לא רלוונטי לדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רכשתי מהם מחשב חדש לגמרי מבוסס I7-860 / ATI 5850,

ועוד מערכת מחשב שלמה I5-750 / ATI 5750(כולל מסך ואבזור היקפי)

למרות שהנסיעה מבת-ים ליהוד אינה קצרה ויש חנויות קרובות מאוד (IVORY / SkyPC / KSP ועוד).

ללא ספק שרמת המקצועיות ותודעת השירות של החנות היא הטובה ביותר בה נתקלתי בשנים האחרונות.

גם הרכבת המחשב נעשתה באופן מקצועי ביותר תוך כדי הקפדה על חיווט מיטבי בהתאמה למארז שנבחר.

ממליץ בחום לפחות על ביקור בחנות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...