קניתי מחשב עם משפרט מעולה + רדון 5850 ואני לא מצליח לשחק על הגדרות גבוהות !!! - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מחשב עם משפרט מעולה + רדון 5850 ואני לא מצליח לשחק על הגדרות גבוהות !!!

silverpist

Recommended Posts

דבר ראשון בימינו הרזולציה שבודקים בגיימרים זה 1900-1200 בגלל שלכולם יש היום LCD דבר שני הבחור שם תרזלוציה על 1600*1000 ומשו וזה לא רץ לו אז מה אתה בכלל מדבר הוכחתי לך שהכרטיסים שלי לא רק מריצים על הכי גבוהה גם על מקסימום פילטרים ב HD אז מה אתה מחפש עכשיו כל מיני דרכים לצאת מהמצב ובא לי ביציאות של 2500*1600 אולי גם תבוא תגיד שזה לא מריץ על UHD ועוד כל מיני חארטות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר ראשון מעל 25 זה שחיק

דבר שני זה עם פילטרים מלאים הכרטיס שלך בכלל יעשה ריסט עם הגדרות כאלו

והבחור דיבר פה על רזולציה של 1600-1000 ומשו אני רואה שאתה אוהב לערבב דברים

הכרטיס החזק שאתה טוען לא מריץ על חצי HD הגדרות גבוהות בלי פילטרים אבל העיקר שהוא "חזק"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יפה שבשביל לצאת מהמצב שנקלעת אליו אתה יורד על הכרטיס שלי :lol:

אתה התחלת עם זה שהכרטיס שלו לא יעמוד ב 1920X1200, אז אני מראה לך שהכרטיס שלך לא יעמוד ב2560X1600.

כל כרטיס אפשר להכניע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה שאתה יכול להגיע ל26 לא משנה את זה שהכרטיס שלך גם נופל ל21 . . .שזה לא שחיק.

דבר שני , מה העניין פה לדיון בכלל ? הוכיח שאתה גבר גבר ? כל הכבוד...השקעת 2000 שקל וזה גם החשבון חשמל הראשון שתקבל.קנית מעבד קצת יותר חדש משלו . . איזה תותח אתה הא ?

בוא נפתח שרשור איזה תותח על אתה .

אה ועוד דבר , יא גבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מפרט דומה רק עם GTX275 אני מריץ את המשחק על ההגדרות הכי גבוהות אבל הFPS נמוך28 בערך....

אני עדיין לא מבין מה הקטע שהמחירים כ"כ יקרים של כרטיסי המסך במחיר הזה אפשר לקנות PS3 שיריצו את המשחק?

שם ההגדרות יהיו פחות או מה?

הרי הכרטיס הגרפי שם לא יותר טוב :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה העניין הוא שכרטיס סדרה 5 יחסית חדש של ATI לא יכול להריץ משחק על רזולציה נמוכה בלי פילטרים שיעבוד חלק לדעתי זה משו מוזר שלא תבינו אני גם חושב ש ATI טובים יש לי גם 4870 אבל בנוגע לכסף ולביצועיים לדעתי מה שקניתי 470 GTX תמורת 640 דולר שזה 2550 שקל זה הכי טוב שאפשר למצוא לדוגמא ה ש ATI 5970 שהוא פחות טוב בכול הביצועיים מהכרטיסים שלי עולה הכי זול שראיתי 3200 שקל אלף שקל יותר והוא פחות טוב בביצועיים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ,

לגביי מטרו 2033 אין מה לעשות. עם HD5850 באוברקלוק בריא המשחק הזה עובד תחת DX10 ב40-42FPS (ב1920X1200 4XAA) אין כל כך ברירה.

בשאר המשחקים הוא עף, אין מה לעשות. מטרו זה פשוט לא ה-משחק הכי ידידותי לחומרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה העניין הוא שכרטיס סדרה 5 יחסית חדש של ATI לא יכול להריץ משחק על רזולציה נמוכה בלי פילטרים שיעבוד חלק לדעתי זה משו מוזר שלא תבינו אני גם חושב ש ATI טובים יש לי גם 4870 אבל בנוגע לכסף ולביצועיים לדעתי מה שקניתי 470 GTX תמורת 640 דולר שזה 2550 שקל זה הכי טוב שאפשר למצוא לדוגמא ה ש ATI 5970 שהוא פחות טוב בכול הביצועיים מהכרטיסים שלי עולה הכי זול שראיתי 3200 שקל אלף שקל יותר והוא פחות טוב בביצועיים.....

5970 אפשר למצוא גם סביב 2800 שקל.... הכרטיסים שלך עולים כ1500~ 1600~ שקל ליחידה, שזה מחיר גבוהה יותר מ 5970...

ההפרש בניהם בביצועים זניח.

בקשר לביצועים של כרטיסי ATI ברזולוציות נמוכות, אני באמת אשמח שתוסיף לנו על זה ביקורת שתחזק את מה שאתה אומר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שוב אומר אם לא הבנת קניתי את שתי הכרטיסים ב 640 דולר שזה יוצא 2550 שקל ואני יכול להביא לך לינק ל 16 דפים שלמים שאומרים לך שהכרטיסים שלי יותר חזקים מ 5970 (אגב הכי זולך שראיתי זה בפנדה ב 3190 שקל וזה גם במבצע)

מעמוד 7 אתה יכול לראות בינמצרקים של כל המשחקים תחליט לבד מה יותר טוב

http://www.xbitlabs.com/articles/video/display/geforce-gtx470-sli.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מפרט דומה רק עם GTX275 אני מריץ את המשחק על ההגדרות הכי גבוהות אבל הFPS נמוך28 בערך....

אני עדיין לא מבין מה הקטע שהמחירים כ"כ יקרים של כרטיסי המסך במחיר הזה אפשר לקנות PS3 שיריצו את המשחק?

שם ההגדרות יהיו פחות או מה?

הרי הכרטיס הגרפי שם לא יותר טוב :s05:

אולי אני לא מבין טוב אבל.. מה נמוך בכמעט 30FPS?אצלי שיקחתי מעולה במטרו עם פחות מזה.

ולא הרגשתי הבדל בין FPS מעל 30 או מתחת,כמובן שאני לא מדבר איתך על 10-15 אלה על 25+.

לא יודע אולי העין שלי לא מספיק מהירה לFPS גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...