האם חיה/בן אדם מת שוקל יותר מאשר הוא חי? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם חיה/בן אדם מת שוקל יותר מאשר הוא חי?

-OmeR-

Recommended Posts

אני לא יודע אם הגוויה שוקלת יותר או פחות ( היא לא , למעט השתחררות השרירים הטבעתיים וכך הצואה והשתן מתפנים החוצה ) מה שבטוח היא לא פולטת שטויות כמו חלק מחברי התרד הזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שכחושבים על זה אין סיבה באמת שהמסה תעלה כי היא צריכה לבוא מאיפה שהו.

אולי יש סיכוי שיש איזשהו תהליך של הגופה עם האויר?

ואיזה תהליך זה יהיה בדיוק? הגוף לא נושם אז אוויר לא נכנס לריאות.

אני עדיין מחכה שרוני יביא הסבר כלשהו לתגובה השקרית שהוא כתב, אבל איך שאני מכיר אותו, הוא לא יעשה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאין שום הגיון בכך שגופה של מישהו תשקול יותר לאחר שהוא מת. מה, ברגע המוות הוא הוסיף לעצמו חומר כלשהוא ?

אני מניח שממש אחרי המוות המשקל זהה לגמרי (נכון שקשה יותר להרים אדם רפוי , אבל זה לא קשור למשקל).

לאחר כמה זמן חלק מהנוזלים מתאדים והוא ישקול קצת פחות, ולאחר הרבה זמן מתחילים כבר תהליכי ריקבון ובשלב הזה אני כבר לא יודע (למרות שההיגיון אומר שהוא ישקול עוד פחות בגלל שחלק מהחומר נאכל, מתפורר וכ"ו).

תראו במה אנחנו מתעסקים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיזה תהליך זה יהיה בדיוק? הגוף לא נושם אז אוויר לא נכנס לריאות.

אני עדיין מחכה שרוני יביא הסבר כלשהו לתגובה השקרית שהוא כתב, אבל איך שאני מכיר אותו, הוא לא יעשה את זה.

חימצון לא מחייב נשימה. אבל גם אם גוף מת סופח חמצן מהאוויר, המסה הנוספת צריכה להיות קטנה בהרבה מזו שאובדת כשהגופה מאבדת נוזלים. המשקל של אוויר זעום, כפי שאפשר לראות בקלות: תמלאו את הראות באוויר ותשקלו את עצמכם ואז תרוקנו אותן ותשקלו שוב. משקל ביתי טוב מדוייק עד למאה גרם והוא לא יראה שום הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בטריה לא משנה את משקלה - בסך הכל מעבירים מטען מצד אחד לצד שני וחוזר חלילה.

2. כשבן אדם מת, קורים כל מיני תהליכים בגוף, שבסופו של דבר גורמים לשינוי במשקל (עיכול הגוף, תולעים, איוד נוזלים וכו').

3. השאלה הפילוסופית, האם ברגע המוות יש שינוי במשקל ? אני חושב שהיה על זה סרט (21 גרם) לא ראיתי, ואין לי מושג אם זה באמת קורה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ותסגור חיה בחדר זכוכית ותשקול אותו לפני המוות ואחרי לא אמור להיות שינוי במשקל

כמו שאמרו פה לפניי יש חוק שנקרא חוק שימור המסה

מסה לא יכולה להגיע משום מקום

יש כאלה שטענו שברגע המוות הגוף מאבד מהמשקל 21 גרם עקב עזיבת הנשמה אך זה לא הוכח מדעית אתה יכול לקרוא על זה כאן http://www.hayadan.org.il/wp/21grams-100304/

יכול להיות שיהיה הבדל זעיר עקב כך שאין אויר וכמו כן לגופה אין שליטה על הסוגרים אז הכל בורח

אז המשקל אמור להיות נמוך יותר ככל שחולף הזמן עקב איבוד נוזלים וריקבון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...