Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 59 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למישהו יש תשובה למה אני לא מקבל נקודות במשחקי ליגה?

שיקחתי עכשיו עשרה משחקי ליגה, שישה נצחונות ועדיין 0 נקודות

יש בשביל מה לשלוח מייל לתמיכה של בליזארד?

*עריכה:

שלא יהיה בלבול, בכל משחק שניצחתי "קיבלתי" 0 נקודות

ובכל משחק שהפסדתי, מן הסתם "הפסדתי" 0 נקודות

צרפתי תמונה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוחר מידי (:

נדע לעתיד

תודה :xyxthumbs:

אני בברונה כי אני גרוע, לא בגלל זה

מה שכן עם כמה שאני גרוע אני מראה עקומת שיפור די מרשימה

הייתי ביחס של 21 הפסדים ושלושה נצחונות בלבד ואז התעצבנתי והתחלתי לקרוא קצת ולראות סרטונים ביוטיוב ומאז יש לי רצף של 17 נצחונות ו13הפסדים

וזה כולל הפסדים שסתם עשיתי שטויות כי חשבתי שזה לא ייחשב בניקוד

אני די מרוצה מהשיפור :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הגזע הכי קל טראן

פשוט כי זה מה ששיחקתי בקמפיין

אני דווקא חושב לנסות קצת פרוטוס אבל קודם אני רוצה להתייצב קצת עם הטראן

גם הבנתי שחשוב מאוד לשלוט בקיצורי מקשים אז אולי אנסה לעבוד על זה קצת כי עד עכשיו השתמשתי רק בעכבר

אגב, לא שזה משנה משהו, אבל אני משחק על (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hotkeys ו-control groups הם דברים שיעזרו המון. יש challenges שקשורים להם שאתה יכול לבצע. בלי קשר רוב האתגרים שם ממש נחמדים ואני ממליץ. הראשונים מתמקדים ב-micro של יחידות שזה גם דבר חשוב להבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי את האתגר הראשון

אתה צודק, ואני באמת רוצה לעשות אותם אבל תמיד אני חושב משהו בסגנון "יש לי חצי שעה, לשחק בליגה או בצ'אלנג'?" ואז בוחר ליגה

בסופו של דבר לא כזה חשוב לי להתקדם בליגות ולהיות אלוף במשחק, רק להנות קצת (:

ביום שני/שלישי אני סוף סוף מקבל בחזרה את המחשב שלי מה שאומר שאני חוזר לעבוד ויהיה קצת פחות זמן, אבל גם סוף סוף יהיה לי מחשב נורמלי לשחק (:

רק צריך להמשיך לריב עם היבואן של קורסאיר שיחליף לי את הזכרונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול מבחינת פשטות משחק פרוטוס הוא הכי קל, יש בערך שתי התחלות, או שאתה עושה רש ואז 3-4 GW או שלא, ואז זה תמיד אותו דבר - גייטווי, ואז או אוויר או רובוטיקס.

תמיד יש גיוונים, דרק טמפלרס וכו' - אבל בעקרון, פרוטוס תמיד אפשר לעשות ספאם של הרבה יחידות GW ולא צריך לדעת שום דבר. טראן קצת דומה מבחינת ה-Bioball אבל זה קצת יותר מבלבל, ואח"כ בכלל יש כ"כ הרבה מבחר שממש קל להתפזר ולא להתמקד במה שחשוב במשחק נתון.

בגלל זה בגולד ומטה יש יתרון קל לפרוטוס מבחינת אחוז נצחונות. ברמות הגבוהות שכולם כבר מספיק טובים בשביל לדעת מה הם עושים זה מתאזן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, אם עדיין לא התרגלת למקשי המקלדת הייתי מנסה את הסידור Grid באפשרויות

מבחינת התרגלות הוא נראה לי הכי הגיוני ולי אישית הוא גם הכי נוח

הוא בעצם אומר שכל המקשים שיש לך בתיבות למטלה מסודרים לפי המיקום שלהם במקשים מQ עד B

ואחרי שהתרגלת אליו לעבור גזעים זה גם הרבה יותר פשוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול מבחינת פשטות משחק פרוטוס הוא הכי קל, יש בערך שתי התחלות, או שאתה עושה רש ואז 3-4 GW או שלא, ואז זה תמיד אותו דבר - גייטווי, ואז או אוויר או רובוטיקס.

תמיד יש גיוונים, דרק טמפלרס וכו' - אבל בעקרון, פרוטוס תמיד אפשר לעשות ספאם של הרבה יחידות GW ולא צריך לדעת שום דבר. טראן קצת דומה מבחינת ה-Bioball אבל זה קצת יותר מבלבל, ואח"כ בכלל יש כ"כ הרבה מבחר שממש קל להתפזר ולא להתמקד במה שחשוב במשחק נתון.

בגלל זה בגולד ומטה יש יתרון קל לפרוטוס מבחינת אחוז נצחונות. ברמות הגבוהות שכולם כבר מספיק טובים בשביל לדעת מה הם עושים זה מתאזן.

ספאם של יחידות GW קל מאוד להתמודד איתו. אם אתה זרג - Hydra, אם אתה טארן - Mara. אבל כן אני מניח שזה למה בליגות הנמוכות לפרוטוס יש יתרון (זה וproxy cannons)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה אחד שניסה לעשות לי cannon rush אתמול

פשוט בניתי פרוקסי באראקס ליד הבסיס שלו ושלחתי לשם מלא מארינס

לא היה לו כמעט כלום, כנראה הוא בזבז כמעט את כל הכסף שלו על השטות הזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...