Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 81 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

בעע

התחלתי את היום עם נצחון על סילבר שמדורג למעלה אצלו

ומאז הוא לא נתן לי שום דבר חוץ מברונז

8 משחקים 7 נצחונות קלים והפסד אחד שכולו אשמתי

אגב, מישהו פה נקרא BUNX?

קיבלתי הודעה באמצע משחק שהוא שאל אותי אם אני רוצה 2v2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אמממממ תודה על העצות.נשמע מעניין. רק מה זאת אומרת לשחק בלאדר? ואתם אומרים לדלג על ליגת התינוקות?(נשאר לי עוד 40 וכמה משחקים שם)

אתה יכול לשחק איתי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליגת האימונים הזו זה אחד הדברים הגרועים. מומלץ בחום לדלג עליה כי 98% ממה שתלמד שם לא רלוונטי למשחקים "אמיתיים".

אם אתה צריך לעלות ליגה אתה תעלה ליגה. אולי אפילו שתי ליגות (כן זה אפשרי כי הוא לא מעלה ליגה עד שהוא די סגור על הרמה שלך אז אם אתה עולה ממש מהר הוא יכול לחכות ובסוף להעלות אותך 2). רק תמשיך לנצח. תזכור שהיריבים זה לפי הדירוג החבוי שלך ושלהם שלא קשור ישירות לליגה בה אתה/הם נמצא/ים. כלומר יכול להיות שאתה סילבר אבל השתפרת מאד ואתה צריך להיות בפלטינום אז הוא מהר מאד יתחיל להביא לך אנשים בפלטינום למרות שתכל'ס להעלות אותך לפלטינום ייקח לו עוד זמן... הדירוג שלך או של היריב בתוך ה-division עוד יותר לא אומר כמעט כלום חוץ מזה שאתה או הוא משחק יותר משחקים משאר האנשים ב-division שלך או שלו.

בסוף אין שום סיבה להתחיל "מחדש", כי המערכת מתאימה את עצמה מאד מהר לרמה שלך אם אתה משתפר (או נהיה גרוע). הרבה פעמים אני ואח שלי שמים לב שאחרי יום רע אנחנו מנצחים מלא כי המערכת פשוט מחליטה שאנחנו פחות טובים ומביאה לנו יריבים חלשים יותר שאותם אנחנו קורעים (ואומנם שנינו בדיאמונד אבל אנחנו לא ממש באותה רמה).

אם אתה רוצה שותפים לאימונים אז באתר של הזרגלינג יש דיון ארוך רק על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה צודק אבל הקטע הוא שזה מתחיל לשעמם..

שחקן ברונז לא אמור להיות עם כזו היסטוריה:

לא שאני מתגאה בזה או משהו, אבל זה מתחיל לשעמם..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא צריך לנצח רצוף. ב-3V3 עם שני חברים עלינו לפלטינום אחרי 25 משחקים וניצחנו רק 13 מהם כשהפסד אחד בא שני משחקים לפני שעלינו ליגה. ובכלל הפיזור היה די אחיד לאורך כל המשחקים, לא היה שום רצף חריג לכאן או לכאן.

כדי לעלות ליגה צריך לנצח כשמי שמולך favored ולא להפסיד כשאתה בעצמך favored. ממה שאני יודע זה אחד הפרמטרים הכי משפיעים לעליה/ירידת ליגה.

וכמובן יחס נצחונות כללי צריך להיות סביר...

אה, וגם עלינו ליגה ביום שני בכלל, לא שישי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אם מישהו רוצה להוסיף אותי לאימונים או 2v2

maDeuce.929

אגב, ביום שבת שיחקתי 15 משחקים כולם נגד סילבר/גולד. הפסדתי רק שלושה (סילברים)

לפחות עכשיו כשאני משחק נגד סילבר הוא רושם לי even match אז אני מניח /שזה עניין של מספר ימים.

peacebringer, אני אשמח לשחק איתך.

גם אם אתה פחות טוב ממני אני אשמח לשתף את מה שאני למדתי עד כה כדי לשפר אותך, אולי שנינו נשתפר.

אני חרשתי על המשחק כמה חודשים לפני שבכללל השתמשתי בhot keys ככה שאני יודע מה זה להיות עם פחות מ20% נצחונות בהתחלה.

כן, בהתחלה שיחקתי רק עם העכבר :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אפשר לראות את הvod של המשחקים בYoutube

ומי שלא רואה שהשליטה של MVP היא כמו עלובה או שנסטי מגיב אחרי איזה שעה אז הוא עיוור

זה לא שכל האירופאים פתאום ניהיו שחקי סטארקרפט אדירים ובקוריאה שכחו איך לשחק

נזל שהיה IEM כדי להראות לנו מה שחקים שלא מצליחים להיכנס לקוד A עושים לאירופאים (moon) כשאין הבדלי פינגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...