Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 53 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קניתי את המשחק לא מזמן, עכשיו מאחר ולשחק טרן נראה לי שגרתי מדי החלטתי לשחק מולטי עם הפרוטוס

כדי להתרגל קצת ליחידות שלהם עשיתי משחקים נגד המחשב ואני חייב לציין שברמת VERY HARD מאד קשה לי לנצח אותו ורוב הפעמים אני מפסיד, ככה שזה לא שהרמה שלי גבוהה.

מצד שני התחלתי לשחק נגד אנשים אחרים ב 50 משחקי חימום שמוקצים לי ואני חייב לציין שהרמה לא ממש גבוה שם,ולא נדרש ממני יותר מדי בשביל לנצח (שיחקתי 4 משחקים עד עכשיו שהיו די חד- צדדיים). מה גם שהמפות שם מאד מקלות עלי בתור פרוטוס מאחר ואי אפשר לעשות סקאוטינג עם HARVESTERS בגלל אבנים שחוסמות גישה אל היריב.

השאלה היא איך אני יכול להתאמן ולהעלות את הרמה שלי ? להמשיך נגד המחשב (שמשחק טוב מאד אבל עם טקטיקה יחסית קבועה), להמשיך במשחקי חימום ולקוות שמדי פעם יהיו יריבים יותר רציניים ? או פשוט לוותר על החימום ולהתחיל ישר משחקים נגד מדורגים ?

חוץ מזה אם למישהו יש עצות/טקטיקות טובות עבור הפרוטוס אני אשמח לשמוע !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה קטנה לי אליך , דלג על משחקי האימון הם נועדו לאנשים שפעם ראשונה משחקים SC וב- RTS בכלל, אז הם ממש קלילים

אני ממליץ לך ללמוד איך לעשות טוב 4GATE ואז תמשיך משם לדברים יותר מורכבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את המשחק לא מזמן, עכשיו מאחר ולשחק טרן נראה לי שגרתי מדי החלטתי לשחק מולטי עם הפרוטוס

כדי להתרגל קצת ליחידות שלהם עשיתי משחקים נגד המחשב ואני חייב לציין שברמת VERY HARD מאד קשה לי לנצח אותו ורוב הפעמים אני מפסיד, ככה שזה לא שהרמה שלי גבוהה.

מצד שני התחלתי לשחק נגד אנשים אחרים ב 50 משחקי חימום שמוקצים לי ואני חייב לציין שהרמה לא ממש גבוה שם,ולא נדרש ממני יותר מדי בשביל לנצח (שיחקתי 4 משחקים עד עכשיו שהיו די חד- צדדיים). מה גם שהמפות שם מאד מקלות עלי בתור פרוטוס מאחר ואי אפשר לעשות סקאוטינג עם HARVESTERS בגלל אבנים שחוסמות גישה אל היריב.

השאלה היא איך אני יכול להתאמן ולהעלות את הרמה שלי ? להמשיך נגד המחשב (שמשחק טוב מאד אבל עם טקטיקה יחסית קבועה), להמשיך במשחקי חימום ולקוות שמדי פעם יהיו יריבים יותר רציניים ? או פשוט לוותר על החימום ולהתחיל ישר משחקים נגד מדורגים ?

אני מסכים עם Twinsen דלג על משחקי החימום, הם איטיים יותר (fast במקום faster) והאבנים האלה רק מונעים ממך ללמוד איך הולך משחק אמיתי

תיכנס לליגות, המקסימום שיקרה זה תפסיד קצת, אבל הליגות הנמוכות הן די קלות ככה שאין בעיה לנצח ולעלות מהן אחרי שתלמד את המשחק קצת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה FASTER ?

באיזה רמה משחקים בד"כ ברשת ? (שואל בתור אחד שלא יכול לשחק ברשת מסיבות ברורות)

אני משחק על NORAML מול המחשב, ניסיתי פעם אחת FASTER, זה לא נורמלי !

זה יותר מי שעושה פחות טעויות ומשתמש יותר טוב ב HOT KEYS מאשר למי באמת יש יותר אסטרטגיה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר ב custom games (אין בהם ניקוד ולא נחשבים בליגות הרשמיות של battle.net)

אבל לא תמצא אף אחד שבאמת משחק במהירויות שונות מ Faster כי זה פשוט ברירת המחדל הסטדנרט שכולם משחקים בו.

(אם תפתח משחק custom במהירות Fast או Normal אז כמעט אף אחד לא ייכנס למשחק שלך...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו באיזה שלב של המשחק אתה בוחרים לעשות את ה- expand ?

כל פעם כשאני בא לעשות CM נוסף תמיד מפוצצים אותו ובעצם אני מגיע למצב שנגמר לי הכסף בבסיס ואני מפסיד. (2vs2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי בכ-2000 גורמים שונים. מכיוון שאתה משחק אך ורק טראן (לפחות על פי כל השאלות שלך) אין לך מה למהר כ"כ לעשות אקספנשן, טראן יכול להוציא הרבה מאד מבסיס אחד.

אם אתה רואה שעכשיו מי שנגדך עושה את זה יש לך בד"כ שתי אפשרויות:

1) להכנס בו בהקדם - הוא בזבז הרבה משאבים על התרחבות, בהנחה ואתה השתמשת באותם משאבים ליחידות, יש לך יותר כוחות ממה שיש לו.

2) לנצל את ההזדמנות ולהתרחב בעצמך - מאותה סיבה ב-1, אין לו הרבה , וזה לא יהיה זמן חכם מצידו לתקוף, ולכן אתה יכול ברוגע יחסי לשים עוד בסיס.

אם לא תתקוף ולא תתרחב, ככל שתחכה יותר זמן היתרון שלו יגדל כי הוא חי על שני בסיסים ואתה על אחד, לכן מאד מאד כדאי לבחור אחת משתי האופציות האלה.

* אם הוא זרג, פחות קריטי - טראן עם בסיס אחד זה די מספיק להתמודד עם זרג של שני בסיסים (או אפילו יותר לפעמים). אבל אם הוא טראן/פרוטוס ויש לו בסיס אחד יותר לאורך זמן הוא בוודאות ינצח.

כמו כן אם יש אי ואתה טראן והוא לא - אתה יכול תמיד לבנות CC יחסית מוקדם ולהעיף אותו לאי. אם הוא לא שם לב זה יכול להבטיח נצחון. אם הוא שם לב, עדיין ייקח לו הרבה זמן לעשות לך שם בלאגן, הוא צריך אוויר בשביל זה.

עוד 'הזדמנות' לבנות אקספנשן זה במהלך תקיפה. אם יש לך הרבה כוחות ואתה נכנס בו, אתה יכול תוך כדי לבנות. אם עשית מספיק נזק ייקח לו כמה דקות להתאושש, בזמן הזה אתה מתבסס באקספנשן שלך וכבר יכול להספיק להוציא יחידות בשביל להתמודד במקרה שהוא יתקוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...