המחשבים של פעם.. - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשבים של פעם..

00Amir

Recommended Posts

אתה בכלל לא בכיוון, אבל זה בסדר גם אני טעיתי בשם.

זה השם של המשחק: Wacky Wheels

משחק אדיר!

משחקים, שיכולת לשבת עליהם שעות על גבי שעות:

http://www.youtube.com/user/CuteFloor#p/u/183/KaWephFRKp0

(ה- Worms3d והארמגדון ממש קלקלו את חווית המשחק)

חח כבר אמרתי שאני ילד?

בכל מקרה, אני עדיין ממש אוהב את Wacky Races :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 168
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אומנם לא SPLIT SCREEN - אבל מי זוכר את Golden Axe? עם הגבר,האישה,והגמד? :D

וסדרת KEEN? ודייב?

אויש היו זמנים :)

אלו היו משחקים גדולים. שיחקתי בכולם ובמשחקי ההמשך.

ה QUEST הכמעט ראשון שלי היה Space Quest 1 המקורי. (בדקתי לפני זה QUEST ששכחתי את שמו, אבל שיעמם אותי) כן, זה שאתה צריך לרשום את הפקודות תוך כדי שהמשחק מתקדם... אהבתי בזמנו, אבל זה במבט לאחור, פשוט מזוכיזים... (חובה לעשות SAVE כל שנייה, כי אתה מת כל 2 שניות) מה שכן, מהקווסטים האלו (גם leisure suit larry ,king quest, police quest) למדתי אנגלית, ולא מהבית ספר.

עריכה: איך ב leisure suit larry היינו חייבים לנסות להוריד לה את החולצה, למרות שהיה ברור שזה לא יעבוד, או שיעבוד, אבל יוסתר ע"י מנגנון, ולו רק בגלל התגובות הקרועות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ leisure suit larry

(ה- Worms3d והארמגדון ממש קלקלו את חווית המשחק)

על מה אתה מדבר? worms armageddon זה אחד המשחקים, גם world party. ה3D נוראי, לא הצלחתי לשחק בו יותר מ10 דקות בלי להפסיק בזעם.

אבל אם כבר מדברים על נוסטלגיה, חייבים להזכיר את scorched earth. שעות של טורנירים בין החברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח כבר אמרתי שאני ילד?

בכל מקרה, אני עדיין ממש אוהב את Wacky Races :silly:

זה בסדר, אני לא גדול ממך בהרבה... ;)

^ leisure suit larryעל מה אתה מדבר? worms armageddon זה אחד המשחקים, גם world party. ה3D נוראי, לא הצלחתי לשחק בו יותר מ10 דקות בלי להפסיק בזעם.

גם אני מאוד נהניתי משניהם אבל לדעתי, הישן היה הרבה יותר כיפי וקליל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

leisure suit larry

וואללה הזכרת לי את המשחק הזה

היה שם קטע שצריך לקחת פרח מהשולחן ולתת לבחורה

אני עם מסך CGA ארבע צבעים חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי כלום

הלכתי לחבר שהיה לו מסך EGA שש עשרה צבעים שהוגדר ע"י "כמסך למהנדסים" והתקנתי אצלו את המשחק

ופתאום ראיתי את הפרח.

למחרת רצתי לחנות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

worms armageddon בהחלט היה משחק מצויין, ואני משחק בו עד היום. worms 1 נהגתי לשחק בדמו לא מעט זמן.

scorched earth משחק אדיר, אני זוכר לפני כמה שנים חיפשתי אותו בנרות (את השם שלו, בכל זאת שיחקתי בו כשהייתי קטן), היום יש את pocket tanks delux, משחק לא רע בכלל, נחמד לשחק עם חברים בלפטופ.

מישהו זוכר את טריויה ארצות? שהיה אפשר לעשות דו קרב... בטח חצי מהשאלות שם כבר לא רלונטיות :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע, אני חושב שרוב האנשים התרכזו בלשחק באותה תקופה. ולא התעניינו כ"כ בחומרה.

באותה תקופה עוד היינו ילדים :jump: - כתוצאה מכך כנראה משחקים יותר עניינו אותנו...

מה שמצחיק זה שגם היום אחרי 20+ שנה עדיין משחקים מעניינים אותנו :xyxthumbs:

לא היה כל כך הרבה חומרה בכל דור של היה מעבד אחד - 286 או 386 או 486 והלאה.. שכל אחד מהם זה דור..

כנ"ל עם חומרה היקפית - מודם 14,400 , כרטיס קול 16bit - וכו'... היה ערך אחד מכל דבר...

היום בכל דור של יש משפחות שלמות - משפחת i7 , משפחת i5 , משפחת i3 - יש לך לפחות 20 לבחור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רע, אני חושב שרוב האנשים התרכזו בלשחק באותה תקופה. ולא התעניינו כ"כ בחומרה.

אין כאן רע וטוב, זה פשוט סטיה מהדיון המקורי אבל הנה, אני זורם.

במחשבים ההם עם הזיכרון המוגבל, משחקי הרפתקאות (quest) היו מוגבלים קצת לטקסט. אני זוכר שבעצמי הקלדתי (כן היו מקלידים משחקים שלמים מחוברת) את המשחק Hunt the Wumpus ב-BASIC. אפילו מצאתי דוגמא לקוד:

http://www.atariarchives.org/morebasicgames/showpage.php?page=178

וזה משחק חצי גרפי (כלומר יש תמונה עם הטקסט שנטענת מהדיסק) שאני זוכר ששיחקתי באטרי (מחשב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...