מה ההבדלים? בין Asus P5w dh ל P7H55D-M Evo - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדלים? בין Asus P5w dh ל P7H55D-M Evo

shahar07

Recommended Posts

אני מעונין לרכוש לוח למחשב סלוני,

ראיתי שהלוח של ה p7 מתאים,

לי כרגע יש לוח ישן p5w dh שיש לו הרבה פיצ'רים,

האם ה p7 נחשב לטוב יותר, עשיר יותר,

או אולי כדאי לרכוש לוח אחר למחשב הביתי ולהעביר את הלוח הישן לסלון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה לא ברורה.

ה-P7H55D-M EVO הוא בתושבת 1156 ואילו ה-P5W DH Deluxe הוא בתושבת 775 כך שאינם מתאימים לאותם מעבדים ולא מהווים תחליף אחד לשני.

אם התכוונת שאתה מתכוון לקנות את ה-P7H55D-M כחלק ממערכת חדשה אז תוכל להשוות את סוגי וכמויות החיבורים בין שני הלוחות באתר של .

שנית, זה ממש לא משנה אם לוח אחד עשיר יותר או פחות בתכונות כל עוד יש בו את כל מה שאתה צריך. לדוגמה, למה לקנות לוח יקר ועשיר יותר בתכונות אם המשתמש זקוק רק לחיבורים בסיסיים (מספר חיבורי SATA, וקיימת תמיכה מספקת בכמות הזיכרון בה אתה מתכוון להשתמש)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שחשוב לי להבין זה האם אני עדין יכול להשתמש בלוח הישן כמחשב סלוני,

ז"א האם מעבר לענין התושבת ישנם שיפורים מהותיים בנושא של חיבורים לצפיה ונושא ?

מבחינת הלוח עצמו,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עדיין לא מסביר את עצמך מספיק טוב או שאני לא מבין.

אתה שואל אם תוכל להשתמש במחשב הקיים כמחשב HTPC? זה תלוי בשימושים, לאן אתה מתכוון לחבר אותו ומה שאר החומרה שברשותך.

בנוגע לשיפורים שאתה שואל עליהם תפרט יותר כי אני לא מבין איזה שיפורים אתה חושב שיש או מחפש? מדובר בשני לוחות מדורות שונים לחלוטיו המיועדים לסדרות מעבדים וזכרונות שונות. עניין התושבת, למשל, הוא שינוי מהותי כי מדובר על תמיכה במעבדים אחרים לגמרי. לא תוכל להשתמש במעבד ישן בתושבת 775 בלוח P7H55D-M EVO.

אני לא מצליח להבין אם אתה מתכוון לקנות את ה-P7H55D-M EVO כדי להחליף את הלוח קיים עבור המעבד שיש לך בתושבת 775 (ואז התשובה היא שלא תוכל לעשות זאת), או שאתה שואל אם ניתן להעביר את המערכת הקיימת לשמש כמחשב במקום לקנות מערכת חדשה? אם זה מה שאתה שואל תפרט מה החומרה הקיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...