שאלה למבינים במנועי הזרקה (כי לי כבר נמאס להבין) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה למבינים במנועי הזרקה (כי לי כבר נמאס להבין)

ALÞHA

Recommended Posts

אם המנוע מתקשה לרוץ יציב כשהוא קר, כמו-כן כשהוא כבר חם יש לו גם נטיה להכבות כל פעם שהוא עובר למצב סרק (עצירה ברמזור, סל"ד ממש נמוך - עד לכדי רעידות של כל הרכב, אם המדחס רץ אז בכלל) - האם זה אומר שצריך להחליף את מחשב הניהול/לקנפג לו ת'תחת?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניקוי מזרקים?... אין למנוע בעיות בהאצה, והוא לא נחנק תחת מאמץ - כך שגם בעיית ראש/קומפרסייה אני שולל. הבעיה היא שהוא מסרב לטפס לסל"ד שפוי מיד לאחר התנעה קרה (ללא מגע במצערת), ובסרק הוא אוכל .

טוב, נראה, תודה בכל אופן. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישך פז'ו נכון? תבדוק אם אין לך הצטברות פיח בבית המעצרת שמפריעה לפרפר להסגר עד הסוף (סבירות גבוהה ביותר) תבדוק גם את מנוע הצעדים (סבירות קצת יותר נמוכה אבל עדיין גבוהה), בכל מקרה אם כבר אתה מפרק תמנוע צעדים, תן לו ניקוי עם ספריי קרבורטורים ומטלית, רק אל תתפזר עם הספרי, שלא תשבית את מנוע הצעדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא היה מת (עד כמה שזכור לי) הוא גם היה מרגיש סחיבה גרועה בהרבה בשאר חלקי הנסיעה... מה גם שדווקא החלק הזה כמעט ולא מתפגר בפז'ואים (הרבה מוסכניקים אומרים לך שהוא התפגר, מרכיבים לך "חדש" ואז עושים לחלק שלך את הטיפול שרשמתי למעלה ומרביצים אותה קומבינה לפרייאר הבא...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק שהמנוע חם, אני מרים אותו בסרק ל 3,000 סל"ד (לצורך העניין) ועוזב את המצערת במכה, 99.9% שהעסק נכבה.

אם אני נזהר ומשחרר את המצערת בעדינות, הוא איכשו מתייצב על 600-700 סל"ד ורץ על תקן וויברטור השנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיישן הזה משפיע על המנוע רק שהוא במצב סרק

מנוע צעד מתפקד בסרק וב"דרופים" בין העברת ההילוכים מכן בעיות הסחיבה העלולות להיווצר אם הוא מת

מספיק שהמנוע חם, אני מרים אותו בסרק ל 3,000 סל"ד (לצורך העניין) ועוזב את המצערת במכה, 99.9% שהעסק נכבה.

אם אני נזהר ומשחרר את המצערת בעדינות, הוא איכשו מתייצב על 600-700 סל"ד ורץ על תקן וויברטור השנה.

תעשה ניקוי לבית המעצרת ומנוע הצעד ואתה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעית בפורום .. תשאל בקארקס-פורום ידידי :) (פורום ! , לא מחשבים ) .

פה מה יגידו לך .. תוציא את הג'מפר ותאפס בטריה ?

או תעדכן זה יעזור ..

או שתוריד תוכנה צד 3 ותעשה סריקה לטוריאנים ..

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כע, אני בכל מקרה אעבור שם בשביל לברר על מוסכניק שאין לו בעיות עם שכנזונים פראיירים כמוני, במקרה ואהרוס משו.

ושכחת את הדבר הכי חשוב... לפרמט את הרכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...