לוח אם חליפי - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם חליפי

orlupo

Recommended Posts

שלום,

לאחותי היה לוח אם EP43C-DS3 של . אני נתקל כרגע בסירוב לממש אחריות.

אני צריך לוח אם חליפי. אני לא מעוניין בלוח אם של Gigabye. בעבר היה לי לוח אם של במחשב עם SOCKET A וגם הוא מת מהר מדי.

אשמח להמלצות בהתאם למלאי שנשאר בחנויות.

בתודה מראש, אור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חנות כלשהי. העיקר שיהיה. נמאס לי מ-Gigabyte. שכחתי לציין שהתמיכה ב- כרגע, היא החשובה. DDR3 שימש רק כגיבוי אם ילך הזיכרון ו- יעלם מהעולם, אבל הלוח אם הקדים את הזיכרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל לוח אם בתושבת 775 יתאים.

אם אין שימושים מיוחדים אז כנראה שאפילו הלוח הזול ביותר יענה על הצרכים.

חפש בחנות המועדפות עלייך את הלוח הזול ביותר בתושבת הנ"ל, בדוק שיש בו את כל מה שאתה זקוק לו (כמות מרבית, סוג ומספר חיבורים וכו') ואם הוא עונה על הצרכים קנה אותו. אם לא, עבור ללוח היקר יותר וכן הלאה עד שתגיע ללוח המתאים.

אם אתה זקוק לעזרה תפרט יותר על השימושים, הדרישות מלוח האם, המפרט הנוכחי (בדגש על המעבד) והתקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיכה של הלוח בזיכרונות ו-DDR3 היא מיותרת מכיוון שאינה מאפשרת שימוש במקביל. ניתן להשתמש בזיכרונות או אך לא לערבב בין הסוגים.

לא ציינת מה השימושים, אם מתוכנן OC, אם דרושים לך חיבורים כלשהם והאם מתוכננת הרחבה עתידית של הזיכרון (או לפחות אם האפשרות הזאת חשובה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיכה של הלוח בזיכרונות ו-DDR3 היא מיותרת מכיוון שאינה מאפשרת שימוש במקביל. ניתן להשתמש בזיכרונות או אך לא לערבב בין הסוגים.

לא ציינת מה השימושים, אם מתוכנן OC, אם דרושים לך חיבורים כלשהם והאם מתוכננת הרחבה עתידית של הזיכרון (או לפחות אם האפשרות הזאת חשובה).

השימושים די רגילים. לא מתוכנן OC. לנושא של DDR2/3 אני מודע. בכל זאת, אם קיים כזה לוח אני מעדיף. הרחבה של הזיכרון מתוכננת אולי עם עוד סטיק או שניים. עוד דבר, חשוב שללוח עדיין יהיה חיבור IDE לחיבור הרדיסקים וצורבים ישנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוחות לתושבת 775 שיאפשרו לך הוספת מודול זיכרון נוסף הם די יקרים ולא ממש משתלמים, אבל אם האפשרות הזאת ממש חשובה אז כנראה שאין ברירה.

בכל מקרה, המלאי בין החנויות משתנה והעובדה שאתה לא רוצה לוח של Gigabyte מצמצת בכלל את מגוון האפשרויות פחות או יותר ל-.

אני מציע שתיכנס לאתר של החנות ממנה אתה מתכוון לקנות ותראה את הדגמים שקיימים במלאי (רובם ככל הנראה מגיעים רק עם שני חריצי זיכרון). תעבור על המחירים שלהם (כי לא ציינת תקציב) ותפרסם פה את הדגמים שנראו לך מתאימים. לדעתי אם אין דרישות מיוחדות, אז הכי זול הוא גם הכי מתאים.

בנוגע ל-IDE כולם מכילים חיבור אחד כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...