איזה גיר אתם מעדיפים? ידני או אוטומט? - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה גיר אתם מעדיפים? ידני או אוטומט?

Fighter

Recommended Posts

• תגובות 255
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עזבו את ההוא שנהגתי עליו

מספיק שהמורה נהיגה שלי שהוא אישית מעדיף אוטומט נתן לי איזה שיעור בכוונה לנהוג ברכב האוטומט ישר אמרתי לו שעם כל הקושי ללמוד אני מעדיף לנהוג על גיר ידני

הI30 שנהגתי עליו זה כבר האוטומט השני, זה לא האוטומט המתפרק מהשיעורי נהיגה שאפשר להגיד שהברקסים שלו חרא או שתיבה האוטומטית שלו מחליפה הילוכים כמו קקה

זה חדש שעובד יופי ואני יכול להעיד שאני פחות מרוכז בנהיגה וחש פחות בשליטה כשאני על אוטומט

הרעיון של אוטומט זה נחמד, גז לנסוע וברקס לעצור ולא צריך שום דבר יותר מזה ואפשר להתרכז יותר במה שקורה על הכביש אבל בשביל אחד כמוני שיש לו בעיות ריכוז חמורות ויכול להירדם מרוב שהכל כבר אוטומטי אני מעדיף שאני אצטרך להתעסק עם דוושה שלישית ומוט הילוכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתרכז בהילוכים הפעולה הזאת אוטומטית אצלי לפי מה שאני מרגיש מהמנוע או ממד המהירות

אבל ברגע שאני עושה את הפעולה האוטומטית הזאת עם היד, אני יותר בטוח שאני במהירות הנכונה

נגיד אני מעביר להילוך שני ואז אני מרגיש בטוח לפנות בפניה ימינה או להיכנס למעגל תנועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תתרכז בכבישל במקום בהילוכים

הילוכים זה גם סוג של ריכוז בכביש, הרי כשיש לך הילוכים אין לך זמן לקרוא, להתאפר, להתגלח, לדבר בטלפון או סתם לשגע את המערכת סטריאו

אתה צריך להיות מרוכז בנהיגה = מרוכז בכביש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הילוכים זה גם סוג של ריכוז בכביש, הרי כשיש לך הילוכים אין לך זמן לקרוא, להתאפר, להתגלח, לדבר בטלפון או סתם לשגע את המערכת סטריאו

אתה צריך להיות מרוכז בנהיגה = מרוכז בכביש.

אולי בשבוע הראשון, כאשר זה הופך להרגל זה לא משנה שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...