איזה גיר אתם מעדיפים? ידני או אוטומט? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה גיר אתם מעדיפים? ידני או אוטומט?

Fighter

Recommended Posts

• תגובות 255
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה באמת על התגובה הזאת.

באמת, זה היה פשוט כל כך נחוץ.

אני לא יודע איך התקיימתי בלי לראות איזה מפגר שגורם לי להיכנס לדיון סתם

ואפילו לא מסוגל לצטט שם של משחק כמו שצריך.

ולא רק זה, אפילו התמונה לא ממוזערת ועכשיו אנשים יצטרכו לגלול את כל

גובה התמונה בגלל טיפשותך הרבה.

ובכן, תודה לך מכל הלב.

מי ייתן ולהקת ערנבים תאכל אותך בעודך חי, צורח ובועט.

יום טוב

אחי אני חושב שקצת הגזמת פה

יכולת לאחל לו משהו כמו שיפול במדרגות או שינשך אותו כלב בתחת

אבל להקת ערנבים?! אני במקומו הייתי מבקע את האטומים העצמיים שלי ונעלם מהקיום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה באמת על התגובה הזאת.

באמת, זה היה פשוט כל כך נחוץ.

אני לא יודע איך התקיימתי בלי לראות איזה מפגר שגורם לי להיכנס לדיון סתם

ואפילו לא מסוגל לצטט שם של משחק כמו שצריך.

ולא רק זה, אפילו התמונה לא ממוזערת ועכשיו אנשים יצטרכו לגלול את כל

גובה התמונה בגלל טיפשותך הרבה.

ובכן, תודה לך מכל הלב.

מי ייתן ולהקת ערנבים תאכל אותך בעודך חי, צורח ובועט.

יום טוב

מדבר הרבה על טיפשות אבל לא מסוגל לאיית ארנבים כמו שצריך.

אני רוצה להציג בפניך מושג שכנראה זר לך כי אתה כזה פוץ מרובע:

הומור - תכונה או יכולת של בני אדם, עצמים או מצבים להיות או לעורר תחושות של הנאה, צחוק ובדיחות הדעת אצל אנשים אחרים. הומור יכול להתבטא בכל צורה של תקשורת — מילולית, חזותית ושמיעתית — הגורמת לתגובות כאלו אצל בני אדם. (מתוך בעברית)

פעם הבאה אתה יכול לזרום במקום לחזור על הטעות שלך ולכתוב הודעת פליימינג כושלת.

תודה ויום טוב.

נ.ב.

הבדיחה היא על Metal Gear עצמו שסנייק נוהג בו ולכן לא כתבתי Metal Gear Solid, אבל אני אסלח לך על זה כי כנראה אתה לא מכיר את המשחק מספיק לעומק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בואו נשנה נושא כי יש לי שאלה אחרת במקום שאני אפתח עוד דיון

אני צריך הכי חסכני בדלק שיש עד 5000 אולי (המצב בקנטים) אבא שלי אמר סובארו ג'סטי

ראיתי ביד2 ב2000 שקל והוא אמר שזה לא טוב כי בטוח משהו דפוק בהן אם המחיר נמוך ואז זה כל שני וחמישי מוסך

יש עוד מכוניות מולצות? שמעתי משהו על דייטסו גם לא זוכר איזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שעושים זה פשוט ללכת לפגוש את המוכר ולראות את האוטו עם חבר מוסכניק או אחד כזה שעושה טסטים לרכב. אפשר גם כל חבר אחר שמבין לעומק ברכב ויודע מה לבדוק. הוא יגיד לך אם זה שווה או לא :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אבל הדעה של אבא שלי זה לא לבזבז זמן אפילו בללכת לבחון כי "בטוח בטוח האוטו חרא אם זה 2000"

מה בקשר לעוד מכוניות מומלצות במחיר הזה עם תצרוכת דלק נמוכה?

מצאתי עכשיו כתבה מ2005 בYNET על מכוניות לסטודנט התפרן

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3159888,00.html

אקטואלי או שיש משהו יותר טוב?

עריכה: אה כן בעניין האקטואלי, המחירים שהומלצו ב2005 עדיין תקפים או הרבה פחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לחפש פיאט אונו 1.4 95-96 (רכב פשוט ואמין, זול לאחזקה, מנוע ותיבה פשוטים פשוטים שאפשר לתחזק בבית ועם זאת יעילים), פז'ו 205 1.4 94-95, דייהטסו שרייד 1.3 93-94. בתקציב זה ידני בלבד.

אגב, אם המצב כ"כ בקנטים, מה בוער לך רכב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך הכי חסכני בדלק שיש עד 5000 אולי (המצב בקנטים) אבא שלי אמר סובארו ג'סטי

ראיתי ביד2 ב2000 שקל והוא אמר שזה לא טוב כי בטוח משהו דפוק בהן אם המחיר נמוך ואז זה כל שני וחמישי מוסך

יש עוד מכוניות מולצות? שמעתי משהו על דייטסו גם לא זוכר איזה

ג'סטי זה פחנוע יפני ספרטני שמעל 60 קמ"ש רועד כאילו עוד שנייה הרכב מתפרק. בעיר הרכב בסדר, אבל אם אתה מתכנן נסיעות בינעירוניות שכח מזה. הרכב השני שציינת ככל הנראה דייהטסו שרייד. שרייד פחנוע ספרטני בדיוק כמו ג'סטי. אמינות מופלגת לכאורה וצריכת דלק נמוכה זה היתרון היחיד, אבל אם תשאל אותי אתה יכול לשכוח מאמינות. מדובר ברכבים ישנים שהוחזקו בעיקר על ידי צעירים ומבוגרים מיעוטי יכולת שלא טיפלו ברכב כי "רכב יפני לא צריך מוסך". לדעתי תוסיף עוד מספר אלפיות ותיקח פיאט פונטו שנת 2000. קשה מאד למצוא פונטו שמורה ואמינות שנויה במחלוקת, אבל לפחות מדובר ברכב יחסית מודרני עם מנוע 4 צילנדרים וחלפים זולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה אנשים תודה על ההמלצות עכשיו יש לי יותר בסיס איך לחפש מכונית טובה ואם אתם אומרים שעדיף לעלות לכיוון ה10 אלף אז סבבה

איגור- הסיבה דחוף לי אוטו זה בגלל שבניגוד לאלא שעושים רישיון ואז "לוקחים את האוטו של אבא'לה" לאבא שלי יש מונית שדורשת רישיון D והוא גם המון שעות כל יום בעבודה אז בוא נגיד שבעיקרון זה כאילו אין לנו אוטו משפחתי בכלל, רק כשאבא שלי לא עובד ושהוא הנהג (יום שבת, אם בכלל)

עכשיו יש המון מקרים שאמא שלי למשל צריכה לעשות סידורים וכו', יש לה רישיון אבל מסיבה שאני לא מצליח להבין היא מפחדת לנהוג (נשים...)

ואני גם אוטוטו משתחרר אז יש לי כל מיני סידורים ולא תמיד קל לעשות הכל באוטובוסים

אני פעם בכלל לא רציתי לחשוב על מכונית ורישיון אבל היום הבנתי שבעיה להסתדר בלי זה ושתחבורה ציבורית זה לא תמיד הפתרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כרגע אתה יכול להסתדר בלי עדיף לא לקנות בכלל. אני מבין שאתה רוצה וזה מגניב, אבל להחזיק זה המון כאב ראש. קח את הזמן, תחסוך כסף וכאשר תצטרך תוכל להרשות לעצמך נורמלי ולא איזה גרוטאה מתפרקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה כי זה מגניב

שוב - אני בנאדם שפעם היה אומר מה צריך את כל המכוניות האלה, הכי טוב אוטובוסים, אבל זה פשוט מציק כי אין תמיד קווים ישירים לכל מקום

הנה כך דוגמה: אני חושב ללמוד בIITC, יש אוטובוס ישיר לרמת גן? לא, 2 אוטובוסים? לא! 3 ויותר! זה כאב ראש, במקום לנסוע על כביש בינעירוני

אז סבבה עכשיו זה בסדר יש לי חוגר אני נוסע פה ושם אבל אני תכף משתחרר וגוזרים לי את החוגר, אין יותר נסיעות חינם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...