Dragon age 2 - זה רשמי - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon age 2 - זה רשמי

3pac

Recommended Posts

• תגובות 164
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אכזבה מוחלטת. זרקתי 200 שקל לפח. אני אפילו לא יודע איפה להתחיל לרדת עליו. משחק לנכים. למה לא קניתי Dead Space 2 במקום :pissed: יש דרך לעשות ביטול עסקה דרך סטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונה אחת שווה אלף מילים :-X

טרולים. רק ככה אפשר להסביר את הפער הענק בין הביקורות המקצועיות לביקורות של המשתמשים.

מה גם שהביקורות הללו התפרסמו ביום היציאה, לא הגיוני שכולם הספיקו לסיים (או לשחק מספיק כדי לתת ביקורת) משחק של 50 שעות.

וצריך גם לזכור שהמשחק בפני עצמו מצויין (כנראה) גם אם פחות טוב מהראשון. לא הגיוני לפגוע במשחק רק בגלל שהקודם שלו היה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך לאכול את כל המנה כדי לדעת שהאוכל לא טעים. loot - נעלם. inventory - סורס לחלוטין. פיתוח דמות - סורס לחלוטין. קרבות - הרבה אפקטים מעט מאוד אתגר. טקטיקה - אין. זווית - מעצבנת. גרפיקה - שיפור קליל על פני החלק הראשון. בחלק הראשון הייתה תחושה של עולם חי ונושם. החלק השני מרגיש כמו משחק קונסולה רדוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טרולים. רק ככה אפשר להסביר את הפער הענק בין הביקורות המקצועיות לביקורות של המשתמשים.

מה גם שהביקורות הללו התפרסמו ביום היציאה, לא הגיוני שכולם הספיקו לסיים (או לשחק מספיק כדי לתת ביקורת) משחק של 50 שעות.

עיתונאים מקבלים גרסא לסיקור מספר שבועות לפני תאריך היציאה של המשחק לשוק.

וצריך גם לזכור שהמשחק בפני עצמו מצויין (כנראה) גם אם פחות טוב מהראשון. לא הגיוני לפגוע במשחק רק בגלל שהקודם שלו היה יותר טוב.

סביר להניח שאם DA2 היה החלק הראשון בסדרה הוא היה זוכה רק לתשבוחות אבל לפני שDA הראשון יצא המפתחים הכריזו שהוא יחייה את ז'אנר הRPG הקלאסי והוא מהווה המשך רוחני לBaldurs Gate האגדי. מה לעשות שרוב השחקנים ציפו לקבל עוד משחק RPG קלאסי וקיבלו משהו אחר לגמרי.

לקחו משחק RPG טוב ובמקום לשפר את מה שהיה טעון שיפור - התאימו את כל האלמנטים במשחק לסגנון הקונסולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך לאכול את כל המנה כדי לדעת שהאוכל לא טעים. loot - נעלם. inventory - סורס לחלוטין. פיתוח דמות - סורס לחלוטין. קרבות - הרבה אפקטים מעט מאוד אתגר. טקטיקה - אין. זווית - מעצבנת. גרפיקה - שיפור קליל על פני החלק הראשון. בחלק הראשון הייתה תחושה של עולם חי ונושם. החלק השני מרגיש כמו משחק קונסולה רדוד.

lev את המשחק הקודם אהבת?

אני יודע שאתה נותן בד"כ ביקורות רעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה המשחק נתקע לי מדי פעם על 30 FPS. שימוש בALT+TAB וחזרה בד"כ פותר את זה לכמה דקות. מישהו יודע מה הגורם לבעיה הזו?

סידרתי את הבעיה הזו. יש טעם כלשהו להתקין את חבילת הטקסטורות בלי כרטיס מסך שתומך בDX11? (למרות שמשום מה המשחק מוגדר לי על DX11

ולא עושה בעיות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיתונאים מקבלים גרסא לסיקור מספר שבועות לפני תאריך היציאה של המשחק לשוק.

סביר להניח שאם DA2 היה החלק הראשון בסדרה הוא היה זוכה רק לתשבוחות אבל לפני שDA הראשון יצא המפתחים הכריזו שהוא יחייה את ז'אנר הRPG הקלאסי והוא מהווה המשך רוחני לBaldurs Gate האגדי. מה לעשות שרוב השחקנים ציפו לקבל עוד משחק RPG קלאסי וקיבלו משהו אחר לגמרי.

לקחו משחק RPG טוב ובמקום לשפר את מה שהיה טעון שיפור - התאימו את כל האלמנטים במשחק לסגנון הקונסולות.

הגבתי בראשי.

צריך לנעול את הדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...