Dragon age 2 - זה רשמי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon age 2 - זה רשמי

3pac

Recommended Posts

• תגובות 164
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה אכזבה? ממתי לקבל ציון של 8/10 נחשב לגרוע?

אני נהנה מכל מכל שעה שאני מבזבז במשחק הזה. כמובן שיש אלמנטים שלדעתי יכלו לשפר. אבל זה לא מוריד לי מהחוויה. אני משחק כמו ילד קטן ורק מחכה לראות מה מצפה לי בעלילה.

לא מתחרט ולא אכזבה. כמובן שזו דעתי. אבל פשוט נראה לי שאנשים חושבים שכל משחק אמור להיות מושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להתייחס יותר מדי לביקורות, במיוחד באתרים המסחריים (אולי אם היו משלמים להם מספיק המשחק היה מקבל 9 ואולי אפילו 10...).

שיחקתי כבר כמה שעות טובות (כרגע אני ברמה 7) ולדעתי הוא בהחלט ברמה של המשחק הראשון, ככה שמי שנהנה מ DA 1 יהנה גם מ DA 2.

יש כמה שינויים אבל הרוב לטובה. למשל הדמות שלך מדברת סוף סוף בדיאלוגים ולא שותקת. הבחירה בין השורות בדיאלוגים הרבה יותר נוחה ואינטואטיבית, ואתה גם תמיד יודע למה אתה בדיוק מתכוון (במשחק הקודם ובמשחקי תפקידים אחרים זה הרבה פעמים ממש לא ברור, אתה יכול לבחור במשפט שנראה לך ידידותי אבל בעצם המשמעות שלו היא הפוכה).

סה"כ ניהול הדמויות, הקרבות, החפצים, הקסמים - הכל פחות או יותר כמו במשחק הראשון. רוב השינויים הם בעיקר לטובה והופכים את המשחק לפחות מסורבל. זה ממש לא נכון לטעון שהמשחק הפך ממשחק תפקידים לסתם משחק אקשן, מי שאומר את זה לא יודע על מה הוא מדבר.

זה נכון שהעלילה קצת יותר משעממת מהמשחק הראשון, אבל אני נמצא בשלבים הראשונים יחסית של המשחק אז אני לא יכול לשפוט עדיין.

במשחק הקודם הרגשת כבר מההתחלה שאתה לוקח חלק בסיפור גדול מהחיים ושיש לדמות שלך חשיבות בעולם, כאן זה לא מורגש בהתחלה, אתה בעיקר משתתף בכל מיני משימות קטנות וצדדיות ורץ ממקום למקום. אבל שוב, ברור לי שבהמשך הסיפור יהיה הרבה יותר מעניין ומשמעותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל החששות לדעתי היו לחינם. משחק ממש מצויין ולדעתי עולה כמעט בכל הפרמטרים על קודמו, מאוד מאוד מהנה.

למישהו יש מושג מאיפה אפשר להוריד את הטקסטורות ברזולוציה גבוהה חוץ מהלינק שמינבט הביא? זה פשוט יורד ממש לאט ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי עצבן במשחק רק הקטע שלא אני שולט בקרבות אל השחקן מחליט איזה מתקפות לעשות ואתה סה"כ לוחץ פקודות.

אין לך קומבינציות שאתה שולט בעכבר..או ששינו את זה?

[/quot

למה אתה מתכוון? אתה יכול לבחור בדיוק מאוד רב איזו יכולת יבצע השחקן בסיטואציה מסויימת.

מן הסתם אין לך שליטה ברמת הינף היד של השחקן כי זה בכל זאת משחק RPG.

לא יודע מה איתכם, אני מאוד נהנה מהמשחק החדש. אני אוהב אותו יותר מאשר את הראשון, הרבה יותר דינאמי וחי.

התכוונתי לזה, שאתה בוחר התקפה ולוחץ על היריב, השחקן כבר עושה את שלו לבד, זאת אומרת אתה לא לוחץ עם העכבר כמה פעמים על היריב כדי שהוא יתקוף, לוחץ על הגנה וכדומה. וזה ביאס אותי כי הראשון היה מדהים והסיפור בכלל..כנראה שאני צריך להתרגל לזה.

למשל אני משחק ב TWO WORLDS 2, שם אתה בעצם עושה הכל עם השחקן..זה מה שכיף :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לזה, שאתה בוחר התקפה ולוחץ על היריב, השחקן כבר עושה את שלו לבד, זאת אומרת אתה לא לוחץ עם העכבר כמה פעמים על היריב כדי שהוא יתקוף, לוחץ על הגנה וכדומה. וזה ביאס אותי כי הראשון היה מדהים והסיפור בכלל..כנראה שאני צריך להתרגל לזה.

למשל אני משחק ב TWO WORLDS 2, שם אתה בעצם עושה הכל עם השחקן..זה מה שכיף :P

בtwo worlds אתה גם שולט על חבורה של ארבעה דמויות שלכל אחת יכולות שונות? איך אתה בדיוק רוצה לתת לארבעה דמויות פקודות בסיסיות של הגנה, התקפה, dodge וכו'. ראבק הרסו את הRPG...

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל טוב לדעת שיש חבילת טקסטורות טובה יותר - המשחק מבחינה גרפית נראה לי כרגע גרוע יותר מהראשון שהיה מצויין.

דבר שני שמאוד מאוד מאוד :pissed: אותי זה אי היכולת (שלי / או של המשחק) לשנות את זווית המצלמה מעל הראש - כלומר היכולת לשנות זווית ראייה ביחס לאופק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל טוב לדעת שיש חבילת טקסטורות טובה יותר - המשחק מבחינה גרפית נראה לי כרגע גרוע יותר מהראשון שהיה מצויין.

דבר שני שמאוד מאוד מאוד :pissed: אותי זה אי היכולת (שלי / או של המשחק) לשנות את זווית המצלמה מעל הראש - כלומר היכולת לשנות זווית ראייה ביחס לאופק.

כדי לשנות את זווית המצלמה פשוט תלחץ כפתור ימני ותזיז את העכבר ימינה/שמאלה למעלה/למטה.

לא שיחקתי בלי חבילת הטקסטורות, אבל כשזה מותקן הגרפיקה מצויינת ואפילו טובה יותר מהמשחק הראשון (לפחות על הגדרות גבוהות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לשנות את זווית המצלמה פשוט תלחץ כפתור ימני ותזיז את העכבר ימינה/שמאלה למעלה/למטה.

לא שיחקתי בלי חבילת הטקסטורות, אבל כשזה מותקן הגרפיקה מצויינת ואפילו טובה יותר מהמשחק הראשון (לפחות על הגדרות גבוהות).

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

אני אאשים את השעה המאוחרת בה התקנתי ושיחקתי קצת במשחק ;D.

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...