Dragon age 2 - זה רשמי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dragon age 2 - זה רשמי

3pac

Recommended Posts

זה באמת מוזר שלא השאירו את האופציה לבחור...

בסופו של דבר זה לא כאילו שצריך להמציא כאן את הגלגל, המודלים של הדמויות כבר בנויות בצורה כזאת שזה 3 ממדים, סיכוי טוב שיהיה מוד שיסדר את העניין אבל חבל שזה לא מוכן מהיצרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 164
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין את החברות האלה. מכירות של ME1 לא היו מספיק טובות? DA לא מכר? למה לפגוע בקהל מעריצים נאמן? Deus EX 2 הרג את Ion Storm כי הם ניסו לפנות למכנה המשותף הנמוך ביותר. מעריצים התאכזבו ומי שלא אהב את Deus EX לא אהב גם את החלק השני. חוזרים על טעות של Ion Storm.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי מאד את המבט מלמעלה, בהרבה מצבים היה מאד שימושי ונוח, אבל החוסר בו יהיה לדעתי בתחתית הרשימה של הדברים שעליהם יהיה שווה להתלונן, יש דברים הרבה יותר גרועים במשחק הראשון שאני לא אתפלא אם יישארו במשחק השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים איתך שהקוסמים היו חזקים מידי במשחק, הדמות שלי הייתה קוסם והייתה מפותחת מאוד ובכל זאת קרה לא פעם ולא פעמיים שהיא נהרגה (זה גם תלוי המון ברמת הקושי שאתה משחק בה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי ששיחק בדמו - גם בשני הקוסמים הם OVERPOWERED?

אוי לא - רק שלא נכנס לדיון הזה שוב. יש כאן איזה בחור שכל תגובה שלו בנוגע לDA הראשון היא מגילה בנוגע לטקטיקות הסופר משוכללות שלו ועד כמה המשחק קל והקוסמים over powered...

:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה בעיה.

שאני מפעיל את הדמו הוא כותב לי שחסר לי קובץ בשם d3dx9_43.dll

ניסיתי כמה פעמים להתקין ואפילו הורדתי אותו פעם נוספת (באופן מפתיע ביותר הוא הוריד לי אותו על 1 מ"ב לשנייה למרות השאיטרנט שלי בכלל מאפשר לי מקס' של 300 ק"ב - אתמול לקח לי כמעט 24 שעות ועכשיו 39 דקות... מוזר).

מישהו יודע מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוסמים היו הכי חזקים במשחק, זאת בעיה ידועה (אתה יכול לחפש על זה בגוגל). אני למשל ממש הרגשתי את ההבדל בין לשחק עם קוסם אחד בחבורה או שני קוסמים. שלושה קוסמים זה כבר בכלל היה קלי קלות. גנבים היו גרועים במשחק, לא הייתה שום סיבה רצינית להעדיף אותם על פני קוסם או אפילו לוחם.

הבנתי שהפעם הם הולכים לאזן קצת את הדמויות, להפוך את הגנבים ליותר חזקים ואת הקוסמים לפחות חזקים. אני מקווה שהם באמת יצליחו בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...