עמ' 27: גרסת FF4.0RC1 שוחררה. - עמוד 19 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמ' 27: גרסת FF4.0RC1 שוחררה.

em28

Recommended Posts

• תגובות 292
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לעוד מישהו בעיה מאלה שהתקינו FF 4 בטא 7 (בעברית) שהפונט פחות חד ו"לא בפוקוס" מאשר בFF 3.6?

אם מישהו יודע איך לסדר את זה אשמח לשמוע..

עוד לא התנסיתי ב- 7. אבל כבר ב- 6 יש לי את הבעיה הזו.

לטעמי שילוב לא נכון של Direct Write ו- Clear Type.

אני אנסה את 7 כשתהיה גרסאת Portable, זה בעייתי.

נ.ב.

אני על גרסא אנגלית, לא נוגע לעולם בעברית.

עוד מישהו נתקל בזה? לי זה מציק מאד.אני עובד עם FF4 ו FF3.6 עם שני פרופילים נפרדים. הגדרות

הפונטים זהות, כנ"ל גם הגדרות ה NoSquint. ה- Clear Type לא מופעל בכלל בוינדוס.ובכל-זאת הפונטים

ב FF4 עדיין מטושטשים קצת יחסית ל 3.6....וגם יחסית לשאר הדפדפנים....זה הדבר היחידי שמונע ממני להשתמש

בו כדפדפן עיקרי. למי שלא מבחין-זה ניכר בעיקר בפונטים גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאד קשה להעביר את זה. ב JPEG כמעט לא רואים את ההבדל. אז מה שעשיתי זה פרינטסקרין, שמרתי כ JPEG, עשיתי

זום לתמונה, שוב פרינטסקרין, ושוב שמרתי כ JPEG.

אז עכשיו הכל מטושטש ונראה גרוע בשני הדפדפנים...אבל ניתן בכל זאת לראות שיש הבדלים. בגלישה בפועל זה די מציק לי.

עדכון: גיליתי מאיפה הבעיה- ff4 מפעיל cleartype באופן עצמאי ללא התחשבות בהגדרות ה cleartype הכלליות.

מאד דומה ל IE7 ו IE8 , רק ששם אני יודע איך לבטל את זה.

מישהו יודע איך מבטלים את ה cleartype ב ff4?......

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז בטא 8 בערך

יש מין דבר מציק:

כל פעם שאני לוחץ על טקסט השועל נכנס למצב טקסט שבו מופיע סמן מהבהב (כמו שיש לי עכשיו שאני כותב תגובה)

ואם אני לוחץ למעלה או למטה ימינה או שמאלה אז הוא מזיז את הזמן בטקסט ולא מנווט בתוך העמוד

(למשל בכרום אם אני לוחץ על טקסט שאני לא יכול לערוך אז לא מופיע לי סמן ואני יכול לנווט בעזרת החיצים

אם אני לוחץ על טקסט שאני כן יכול לערוך אז מופיע הסמן ואני מנווט עם החצים בטקסט)

איך אני יכול לגרום שאם הטקסט לא ניתן לעריכה אז הוא לא יכנס למצב טקסט שכזה?

מצטער על ההסבר העלוב לא מצאתי דרך יותר טובה לתאר את הבעיה

תודה

ויום פאי שמח

אריה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת פונקציה שנקראת שגע את המשתמש. ברצינות אין לי מושג למה הדבר הזה קיים אבל אותי זה שיגע איזה כמה חודשים עד שטרחתי לעשות חיפוש ולגלות את מקור הבעיה.

תגידו בשועל 4 פתרו את הבאג המאוס עם הסוגריים ההפוכות בעברית שקורה מדי פעם מסיבות לא מובנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת פונקציה שנקראת שגע את המשתמש. ברצינות אין לי מושג למה הדבר הזה קיים אבל אותי זה שיגע איזה כמה חודשים עד שטרחתי לעשות חיפוש ולגלות את מקור הבעיה.

http://mozilla.org.il/wiki/%D7%A1%D7%9E%D7%9F_%D7%94%D7%93%D7%A4%D7%93%D7%95%D7%A3

תגידו בשועל 4 פתרו את הבאג המאוס עם הסוגריים ההפוכות בעברית שקורה מדי פעם מסיבות לא מובנות?

לא ידוע לי על בעיה כזו. איכפת לך לפרסם מידע נוסף בנושא ב־http://mozilla.org.il/board כדי שנוכל לזהות את מקור הבעיה ולטפל בה בהתאם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שכבר דובר על הבעיה לפחות פעם אחת בפורום:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=486890.0

אתמול זה הופיע אצלי ונעלם עם הפעלה מחדש של הדפדפן..

הייתי מפרסם, אבל אין לי בדיוק מה חוץ מ"התהפכו לי הסוגריים בקריאה וכתיבת טקסט בעברית"

(אגב כן, הבעיה היתה גם בכתיבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש במקרה, בגלל שהתקנתי תוסף אחר, נתקלתי שוב בCOOLIRIS שמבוטל אצלי בFF4 עקב חוסר תאימות מוחלטת.

אז חשבתי לבדוק מה קורה ומסתבר שאתמול עודכן בADDONS גרסה חדשה שעל פי ההצהרה עובדת על FF4.

Works with Firefox 3.6 - 4.0.*
Release Notes

Version 1.12.2.44026 March 18, 2011 5.2 MB

Works with:

3.6 - 4.0.*

We're glad to announce we now support 4!

מכיוון שאין לינק להורדה באתר התוספים של מוזילה, רק לינק לאתר המפתחת COOLIRIS, נכנסתי לשם כדי להוריד/להתקין את זה.

אבל להפתעתי הרבה הגרסה באתר אינה תומכת ב4 וגם מצהירה זאת ביותר מדרך אחת.

WTF WTF :pissed:

https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/cooliris/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש במקרה, בגלל שהתקנתי תוסף אחר, נתקלתי שוב בCOOLIRIS שמבוטל אצלי בFF4 עקב חוסר תאימות מוחלטת.

אז חשבתי לבדוק מה קורה ומסתבר שאתמול עודכן בADDONS גרסה חדשה שעל פי ההצהרה עובדת על FF4.מכיוון שאין לינק להורדה באתר התוספים של מוזילה, רק לינק לאתר המפתחת COOLIRIS, נכנסתי לשם כדי להוריד/להתקין את זה.

אבל להפתעתי הרבה הגרסה באתר אינה תומכת ב4 וגם מצהירה זאת ביותר מדרך אחת.

אני רואה בקישור כפתור Add to , שאפשר ללחוץ עליו כדי לבצע את ההתקנה. האם הוא לא מופיע אצלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר שכבר דובר על הבעיה לפחות פעם אחת בפורום:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=486890.0

אתמול זה הופיע אצלי ונעלם עם הפעלה מחדש של הדפדפן..

הייתי מפרסם, אבל אין לי בדיוק מה חוץ מ"התהפכו לי הסוגריים בקריאה וכתיבת טקסט בעברית"

(אגב כן, הבעיה היתה גם בכתיבה).

כפי שכתבתי גם שם, פיירפוקס בווינדוס לא מתעסק עם הדברים האלה, והתהפכות הסוגריים מצביעה ככל הנראה בבעיות בספריה uniscribe או משהו בכיוון הזה. ייתכן שהתופעה נובעת מהתנגשות עם תוכנה אחרת שאתם מריצים במחשב, או גרסה פגומה של הספריה עצמה. לצערי יהיה קשה לאתר את מקור הבעיה מבלי שנוכל לשחזר אותה אצלנו, כך שאם אתם נתקלים בה רק באקראי מבלי יכולת לשחזר את התופעה באופן יזום, יהיה מאד קשה לטפל בבעיה הזו…

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...